Skoro 5měsíční se v noci budí na kojení po 2-3 hodinách

675
6.6.13 12:56

Skoro 5 mes. se v noci budi na kojeni po 2-3h.

Maminky, prosim o radu..
Moje skoro 5mes. skoro plne kojena (vecer obcas dostane UM) holcicka se posledni dobou budi po 2-3h. v noci :( Jeji segra dvojce je na UM a vydrzi i 5-6h.
Rada bych dosahla 1× krmeni v noci, jak to bylo donedavna, ale nevim jak na to :(
Dr. rika, ze hladova pry neni, ze prospiva hezky, ze si se mnou pouze zahrava a chce byt u mne a ze si to nemam nechat libit a nechat ji vyrvat :( coz ja nechci vzhledem k tomu, ze by probudila cely byt i barak. Myslite, ze bych ji uz na noc mela zacit davat kasi? za 4 dni budou mit 5mes. Nebo jine triky? Caj ani dudlicek nezabiraji :(

dekuji za rady!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13828
6.6.13 12:58

Dcera se z ničeho nic začala velmi často budit (tak po 30-45min) po 4.měsíci a vydrželo jí to 2 měsíce. Nám nepomohlo nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
6.6.13 12:59

Tak ji tu kaši zkus dát, uvidíš, jak na to zareaguje. A možná má vážně hlad a prospívá jen proto, že ty ji každé dvě hodiny krmíš. A možná že fakt je jen malý vyčůránek, co chce tvou pozornost i v noci. Každé dítě je jiné, vyzkoušej všechny možnosti a uvidíš. Malé tím nijak neublížíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
6.6.13 13:00

Sisi a když jí dáš najíst tak ona pak jde zase spinkat???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664

@Sisi11 chce Tebe, ale ono je to taky normální, i můj syn, kterému bude 12. 6. 5 měsíců je stejný. Kaši bych nedávala. A vyřvat taky ne, ono potom později můžeš zkusit jí nedat prs, jen se k ní přitulit. Ale teď ještě není čas podle mě. Nekojené dvojčátko spí i proto, že um je těžce stravitelné a miminko uspí, nemá tolik energie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10631

Mě se takhle malá budila na kojení až do roka, pak jsem přešla na Um a pak na kr. mlíko a budí se na mlíko 1× a často na dudel, asi budeš muset vydržet až ji to přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
6.6.13 13:03

@Lili5
nechci zacinat debatu na tema UM vs. MM, ale ze dite po Um spi, protoze nema dost energie to je teda pekna kravina… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
6.6.13 13:04

No tak já bych třeba tu kaši zase zkusila. kdyby si jí brala do postele a jen se k ní tulila tak si malou zase naučí u sebe a nebude jí chtít spát jinak.to je můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9606
6.6.13 13:06

@Sisi11 omlouvam se za odboceni od tematu. Jak jsi u holek rozhodla, ktera bude kojena a ktera na UM?

Jinak, obe deti se mi v noci na kojeni budily casto. Vedela jsem, ze to casem prejde. Takze za me vydrzet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13679
6.6.13 13:08
@Lili5 píše:
@Sisi11 chce Tebe, ale ono je to taky normální, i můj syn, kterému bude 12. 6. 5 měsíců je stejný. Kaši bych nedávala. A vyřvat taky ne, ono potom později můžeš zkusit jí nedat prs, jen se k ní přitulit. Ale teď ještě není čas podle mě. Nekojené dvojčátko spí i proto, že um je těžce stravitelné a miminko uspí, nemá tolik energie.
8o

@Sisi11 nám pomohlo, že se naučil večer sám usínat…pak se přestal tolik budit. Budí se 1× na mlíčko. Řešila jsem to ale až v 11ti měsících…a to se budil každé 2-3 hodiny od třetího měsíce…
(kojila jsem do 14ti měsíců, teď je na UM…budí se stejně, jako když byl kojen)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
6.6.13 13:09

Tak to znám a nám nepomohlo nic, kaše ji víc nezasytila, i když jsem jí začala dávat kolem toho 5. měsíce, právě kvůli tomu. Mívala prostě období, kdy se budila fakt často, klidně i po těch dvou, třech hodinách, někdy i po hodině 8o. Zkoušela jsem nechávat vyřvat, bylo to o něco lepší, ale pak začali zuby a konečná… A to jsem ji dokonce brala k sobě do postele, i když jsem vždy tvrdila, že to já nikdy dělat nebudu :-)Ale nezvládala jsem k ní prostě každou chvíli lítat. Možná tě nepotěším, ale vydržela jsem kojit do roka a až do konce se takhle často budila, teď s UM spí prostě lépe. Vzbudí se jednou v noci, že chce ke mně ani pít nechce a pak spí do rána. Ale i to chci odbourat, a zkusím ji nechávat v postýlce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
6.6.13 13:10

Vydrž, třeba už trápí zoubky…
Taky to znám, mám osmiměsíčního, rostou zuby a budí si i 5X na prso :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
6.6.13 13:29

Ja mela s malou to same…a neprislo mi to divne. Proste jsem kojila jak bylo treba :nevim: Je pravda ze hrozne malo pribyvala. Se zavedenim prikrmu se jeji zajem o mleko trochu utlumil, az nakonec sama v 9mesicich kojeni odbourala (to uz bylo jen jedenkrat za noc). Musim rict, ze nejsem z tech co by mel nervy dite vyrvat…asi potrebuje maminku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
6.6.13 13:31

Ahoj, neporadím, něco podobného jsem s malou měla dost dlouho, buzení jednou za noc se nám poprvé povedlo až kolem 10 měsíců. Kaši na večer jsem zkoušela, ale bez efektu, řekla bych, že se nebudila hlady, vždy se napila jen trochu a znovu usnula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
6.6.13 13:32
@tikule píše:
Sisi a když jí dáš najíst tak ona pak jde zase spinkat???

jj, hned usne… u prsa.. vetsinou kdyz ji pak pokladam do postylky, tak se malinko probudi a spinka dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat