Skoro 6 měsiců, zima a sporťák?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bardav
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 08.11.14 06:01
Skoro 6 měsiců,zima a sportak?

Prosím o radu…Malej bude mít 6 měsiců…Máme kočárek s hlubokou korbou a už i koupenej sporták… Malej se mi pomalu do kočárku nevleze a když leží zvedá mi hlavu a musím mu dávat pod hlavu malej polštařek aby něco viděl jinač mi pořád řve.. Myslíte že už mohu malého vozit ve sportáku když se dá dát skoro do uplného lehu??Samozdřejmě s fusakem atd..

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bardav
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 08.11.14 06:02
Tendlé sporták mám i s nanožníkem

Co myslíte?

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 08.11.14 06:16

Pokud jde dat du uplneho lehu tak urcite ano. Dceru jsem dvala do sportaku v 5 mesicich :oops: Jinak to neslo, ale u nás pomohl az jiny kocarek

bardav
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 08.11.14 06:27

Když mi přijde takdle malej na sportak ale hodně jsem četla že davali od 5-6 měsiců…Tak dneska ho tam dám a uvidíme

Janča005
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 08.11.14 06:27
@bardav píše:
Co myslíte?

Sporťák je krásnej, určitě už můžeš prcka dát :)

bardav
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 08.11.14 06:28

@Janča005 supeeeeer to mám radost…

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 08.11.14 06:42

@bardav My vozili ve sporťáku od 5 měsíců, malej ho měl v pololehu, jinak by se uřval, potřeboval vidět ;)

Janča005
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 08.11.14 07:00
@evcaB píše:
@bardav My vozili ve sporťáku od 5 měsíců, malej ho měl v pololehu, jinak by se uřval, potřeboval vidět ;)

u nás to bylo to stejný :D

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 08.11.14 07:01

Holka taky byla ve sporťáku brzo. ( s fusakem se do korby nevlezla a ve sporťáku byla spokojenšjší, i když tam jen ležela)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.11.14 07:22
@bardav píše:
Když mi přijde takdle malej na sportak ale hodně jsem četla že davali od 5-6 měsiců…Tak dneska ho tam dám a uvidíme

na sportak ti prijde malej ale podkladat ho polstarkem ti prijde ok :nevim:
Ja to mam teda naopak. Pokud dobre koukam na metrik bude mu 5m. Zkusila jsi ho dat na brisko? Pokud jde sportak do lehu tak klidne i tam. Jinak mi teda ten sportak prijde jako mensi zlo :mavam:

Selfi
Kelišová 5088 příspěvků 08.11.14 07:23
@bardav píše:
@Janča005 supeeeeer to mám radost…

já měla obě děti ve sporťáku od půl roku… myslím, že vklidu můžeš…

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 08.11.14 08:06

Syn šel do sporťáku na den v šesti měsících přesně. V hluboké korbě řval jako tur, že nic nevidí. A žije ;) :palec:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 08:15
@bardav píše:
Prosím o radu…Malej bude mít 6 měsiců…Máme kočárek s hlubokou korbou a už i koupenej sporták… Malej se mi pomalu do kočárku nevleze a když leží zvedá mi hlavu a musím mu dávat pod hlavu malej polštařek aby něco viděl jinač mi pořád řve.. Myslíte že už mohu malého vozit ve sportáku když se dá dát skoro do uplného lehu??Samozdřejmě s fusakem atd..

uplne v pohode ho tam dej udelala jsem to stejne u obou deti :palec:

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 08.11.14 08:28

Syna jsem dala přesně v 6 měsících, už se mi do hluboké nevlezl. Kočár jsem měla v úplném lehu a všechno v pohodě :)

Miluzi
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 08.11.14 08:32

Nás šel do sportaku ve 4 měsících je veliký ( 4m a 8kg)a s fusakem neměl v hluboké korbě šanci.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >