Skoro dvouletý nechce jíst

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
457
18.11.21 18:58

skoro dvouletý nechce jíst

Ahojte,
malý bude mít za chvíli dva roky a od doby co byl nemocný což je víc jak týden mi nechce jíst.
režim s jídlem dřív
snídaně - jogurt, půl rohlíku
jablko
oběd - většinou husté polévky, nejradši měl hovězí vývar
svačina opět ovoce
večeře co bylo na oběd, nebo pečivo s lučinou atd
před každým spaním 120ml UM
přes den pije čaj
a teď
snídaně - jogurt max dvě lžičky, 2× kousne do rohlíku
jabko rozhází vezme si max 3 pidi kousky
oběd - ať mu nabídnu cokoliv max 4 lžičky
svačina žádná, nechce nic
večeře, další boj, teď snědl dvě pidi lžičky od oběda a konec :nevim: já už jsem z toho úplně nq nervy! normálně my dneska ruply nervy, řvala jsem ať si teda zdechne hlady, fakt jako já už nevím co mám dělat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
410
18.11.21 19:01

Tak mu třeba jeste neni uplne dobre, ne? Bych mu dala neco, na co ma chut. Kluk mi pri nemoci nekdy ji hezky, nekdy nechce vubec nic. Ted ma rymu a za dnesek snedl jogurt, ctvrtku jabka, dve kosticky chleba. V tomhle veku uz to neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
18.11.21 19:04

No on mi ukazuje na dózu s kokinama, ale tak to nemůže jíst pořád, na den má 2 gumové medvídky, jinak sladké nedostává, pokud není upečeno a nemáme na snídani třeba bábovku atd ale už ani to nechce. nejhorší je, že jak nejí o to víc se mi budí v noci na UM dneska v noci to bylo 3×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
18.11.21 19:12

@Vesničanka1 a stolicky uz ma? Asi bych mu v noci rekla, ze mliko nebude, at se rano nasnida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
18.11.21 19:14

Ne stoličky ještě nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
18.11.21 20:17

Neresila bych, ze neji pri nemoci nebo po nemoci. Nabidnout, nenutit. Dulezite by bylo, jestli pije. Buzeni 3× za noc ve 2 letech mi prijde v pohode. Ale chapu, ze pokud se uz nebudil, tak ho na to nechces zvykat. Takze to v noci vydrz a mliko mu dej rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11348
18.11.21 20:23

Tohle moje děti měly a mají při každé nemoci a při růstu zubů. Kolem dvou let dceři rostly špičáky a nejedla skoro dva týdny. Neřešila jsem, pokud pila. Teď jí rostou stoličky a je živá jen z jogurtu. Všechno ostatní odstrčí. Hele, dobrovolně hlady nezemřou. Kamarádčin syn jedl tohle množství od prvních příkrmú až do tří let. Pak se najednou rozjedl a vše se srovnalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
18.11.21 21:28

Jojo moje dvouletacka měla období po nemoci, že nechtěla vůbec maso. Teď by zase chtěla jenom jogurty, ale sní mi všechno. Ráda ji krmim sama, protože je to rychlejší a čistější, ale když nechce ode mě, tak nejvíc pomůže, když ji dám lžíci nebo vidličku a nají se sama. Umí to hezky, tak mi to zas tolik neva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat