Skoro milenec? Co si o tom myslet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.10.17 22:34
Skoro milenec? Co si o tom myslet?

S jedním mužem mám takový divný vztah… Je to kolega v praci. Asi se mu líbím, on se mi taky libi. Je problém, že je ženatý. Nejčastější téma, o kterém se bavíme je sex, prostě to mezi námi jiskri. Jenže já už něco podobného nezažila dlouho, respektive asi před 10 lety a neumím odhadnout, jestli to myslí vážně nebo ne. Pořád mě sjíždí pohledem, má na mě sexuální narážky atd. Jenže je zároveň dost charismatický a laškuje se spoustou žen, ale asi ne tak jak se mnou. Asi měsíc zpátky na mě doléhal, že se chce večer stavit (měl by záminku pro zenu), říkal, že chce, abych byla sama atd… Ale mám prostě blok, máme takový divný vztah, dost flirtujeme, ale není se kde schazet…a říkám si, jestli si že mě nedělá jen legraxi, aby si mohl říct „jo, tu jsem taky dostal“ protože o sobě říká, že ho každá chce :D mimochodem má prý extrémně žárlivou zenu.
Asi to moc z vás nepochopí, ale chtela bych znát váš názor nebo zkušenosti s něčím podobným. Díky a raději anonym

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kristyn.g
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 06.10.17 22:39

Víš že má manželku ale přemýšlíš jak puberťák… vykašli se na to, k čemu ti to je? Jestli to myslí vážně? Asi by si rád vrznul, evidentně to bude pěkný proutník…

Klopotkova
Závislačka 4020 příspěvků 06.10.17 22:40

Jdi do toho! On se Ti líbí, Ty se líbíš jemu, tak proč si neužít. Na to, zda si dělá nebo nedělá legraci se vykašli, to není podstatné. :andel:

janickaIII
Kecalka 291 příspěvků 06.10.17 22:41
@Anonymní píše:
S jedním mužem mám takový divný vztah… Je to kolega v praci. Asi se mu líbím, on se mi taky libi. Je problém, že je ženatý. Nejčastější téma, o kterém se bavíme je sex, prostě to mezi námi jiskri. Jenže já už něco podobného nezažila dlouho, respektive asi před 10 lety a neumím odhadnout, jestli to myslí vážně nebo ne. Pořád mě sjíždí pohledem, má na mě sexuální narážky atd. Jenže je zároveň dost charismatický a laškuje se spoustou žen, ale asi ne tak jak se mnou. Asi měsíc zpátky na mě doléhal, že se chce večer stavit (měl by záminku pro zenu), říkal, že chce, abych byla sama atd… Ale mám prostě blok, máme takový divný vztah, dost flirtujeme, ale není se kde schazet…a říkám si, jestli si že mě nedělá jen legraxi, aby si mohl říct „jo, tu jsem taky dostal“ protože o sobě říká, že ho každá chce :D mimochodem má prý extrémně žárlivou zenu.
Asi to moc z vás nepochopí, ale chtela bych znát váš názor nebo zkušenosti s něčím podobným. Díky a raději anonym

A ty někoho máš? Chtěla bys ho? Těžko soudit co tím myslí, každý chlap je jiný a povídání o sexu a a sexuální narážky nutně neznamenají, že Tě chce.

pikola
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 06.10.17 22:47

Ona asi ta jeho nebude extrémně žárlivá, ale on děvka. ř :mrgreen:

Uživatel je onlinejdukolem
Hvězda diskuse 47133 příspěvků 06.10.17 22:54
@Anonymní píše:
Asi to moc z vás nepochopí, ale chtela bych znát váš názor nebo zkušenosti s něčím podobným. Díky a raději anonym

neztrácela bych čas s někým kdo flirtuje kade tade.. na vzrušení a jiskry se ženáčem stačí studená sprcha a kupa práce a trocha vnitřní ukázněnosti.. užila bych si flirt a finito.. navíc v práci? a až se rozejdete tak co… trapas..co je v domě není pro mě

LVLucie
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 06.10.17 22:56

Panenko Marija, už zase? :roll: Flirtuje se vsema, ale s tebou jinak jo :))) No je to jasný, miluje te, rozvede se a budete spolu žít. Proboha po jak dlouhý době ti řekl, ze se u tebe chce stavit?( nesnáším tyhle přehnaně namistrovane jedince) A na co ze vůbec ptáš? Jestli mysli vázne, ze si chce vrznout?

Příspěvek upraven 06.10.17 v 22:57

nostress
Extra třída :D 10740 příspěvků 06.10.17 22:57
@Anonymní píše:

A ty nemáš na víc, než na nějakého ženatého tydýta? Ty bys chtěla chlapa s takovým charakterem? :nevim:

Klopotkova
Závislačka 4020 příspěvků 06.10.17 23:04
@nostress píše:
A ty nemáš na víc, než na nějakého ženatého tydýta? Ty bys chtěla chlapa s takovým charakterem? :nevim:

Chce s ním vztah? Nechce, tedy aspoň o tom zakladatelka nic nepsala. Nezávazně si může užít i s ženatým chlapem, to není nic proti ničemu… ;)

Ou
Závislačka 3801 příspěvků 06.10.17 23:11

Nedělá si legraci, chce vás do postele.

A ne - rozhodně není zamilovaný a rozhodně nechce vztah.

Pokud jste dlouhodobě osamělá, tak je ještě navíc pitomec, kterému nedochází, že to nejspíš neumíte brát jen jako tělocvik pro radost.

Utněte to, přestaňte flirtovat. Jinak vás to bude setsakra bolet.

nostress
Extra třída :D 10740 příspěvků 06.10.17 23:19
@Klopotkova píše:
Chce s ním vztah? Nechce, tedy aspoň o tom zakladatelka nic nepsala. Nezávazně si může užít i s ženatým chlapem, to není nic proti ničemu… ;)

No comment. :roll:

Uživatel je onlinejdukolem
Hvězda diskuse 47133 příspěvků 06.10.17 23:26
@Klopotkova píše:
Chce s ním vztah? Nechce, tedy aspoň o tom zakladatelka nic nepsala. Nezávazně si může užít i s ženatým chlapem, to není nic proti ničemu… ;)

nic proti ničemu aha…

Swami Harashimi
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 06.10.17 23:31

Co od toho vztahu čekáte? Co byste od nás chtěla přesně slyšet? Že když se s ním vyspíte, budete jeho jediná láska a na všechny ostatní zapomene, včetně manželky? Nebo chcete slyšet přednášku z venerologie, co by se od něj dalo všechno chytit, aby vás to odradilo?
Jak si o tom sníte? Jaký je podle vašich snů ideální průběh?
A jste ochotná za to zaplatit i tím, že po vyspání už pro něj nebudete mít cenu, případně budete jedna z mnoha občasných milostenek zdarma?
Pak jsou ještě slovní ekvilibristé, kteří připomínají exhibujícího plavce na konci skokanského můstku, který neumí plavat, chlapi, kterým stačí jen koketovat a dokazovat si, že by mohli mít, kdyby chtěli, protože jim to zvedá sebevědomí, případně jsou v posteli k ničemu.
Jak to s ním je, to vám nikdo nepoví, tady jde hlavně o vás, o co jde ve skutečnosti vám. Budete upřímná a odpovíte mi na otázky?

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 06.10.17 23:31

No tak ten bude rozVRZanej jak dvirka vod stary kralikarny. Fakt partie k pohledani. :zed: :poblion:

jenny.fields
Generální žvanilka 23375 příspěvků 06.10.17 23:39

Trochu sebeucty by to chtelo :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Angína si hledá oslabené jedince. Když vás dostane, k lékaři musíte

Oteklé mandle, bolest v krku při polykání, někdy i problémy s dýcháním.... číst dále >

Celý život jsem byl ošklivý, říká nejvíc sexy muž roku Blake Shelton

Country zpěvák Blake Shelton (41) se zařadil k hvězdám jako Brad Pitt,... číst dále >

Reklama