Skoro osmiměsíční dcerka odmítá pít z prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 20:18
Skoro osmiměsíční dcerka odmítá pít z prsu

Ahoj holky, prosím o radu. Moje skoro osmiměsíční dcerka už asi týden bojkotuje kojení. Už jsme si tím jednou v jejích třech měsících prošly a bylo to peklo. Nejhorší je, že bych ráda odsavala, abych jí mléko mohla podat jinak, ale moje prsa jsou hadrova a neodsaju nic. Co dělat, abych neztratila mlíko úplně a prcek se neodstavil? Chce se mi už brečet.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 06.02.17 20:23

Pokud se už kojit nechce, tak to respektujte. Je to na děťátku, kdy se odstaví. Můžete zkoušet nabízet, jestli to není třeba jen zubama, ale netrapte se tím, když to nevyjde.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 06.02.17 20:26

A co uz ji nabidnout umele mleko?

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 06.02.17 20:32

@pajjjinka když kojit nechce, tak jí to nenuť, v 8 měsících už klidně může přejít na UM, ten nejlepší základ už jsi jí dala

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 06.02.17 20:40

Zkoušela bych nabízet. hlavně třba v noci, kdy je rozespalá…ono ji to snad přejde :hug:

Dreezy
Kelišová 5348 příspěvků 06.02.17 20:40

@pajjjinka Kontaktuj nejlépe laktační poradkyni z Mamily, v 8 měsících se opravdu jedná o bojkot. Má dudlík? Zrušit. Jinak jak jste na tom s příkrmy? Jestli jsi z PRahy, můžu doporučit známou LP.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 20:41

Jenže malá UM odmítá. Láhev vyplivuje, i mléko.. z láhve si přes den ucucava čaj, ale mléko prostě pít nechce a nebude.. :,(

Hobitka
Závislačka 3510 příspěvků 06.02.17 20:42

Dcera se takhle odstavila v 8,5 mesicich, nedonutis. UM vzala az po 14 dnech, redila jsem ji mezitim presnidavky vodou a davala ridsi kasi… a UM jsem porad zkousela. Syna jsem naopak musela odstavit ja, protoze si udelal z meho prsa „kousatko“, prokousla bradavka je neco opravdu luxusniho :mrgreen:, tak to ber jako pripadne pozitivum.

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 06.02.17 20:49

@pajjjinka Vyzkoušej různé UM, některé jí snad bude chutnat, kamarádka když odstavovala, objednala si různé vzorky UM a nakonec Hami mělo úspěch, ale taky to chvíli trvalo, než lahev vypila.

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 06.02.17 20:51

Mě se syn odstavil v 9 měsících. V tomto věku je dítě již z větší části na příkrmech. Dávala bych více tekutin v podpobě čaje či vody, mléčnou dávku zajišťovala jogurty, sýry či třeba kefíry a zkoušela v noci nabízet kojení či UM. Ber to tak, že v tomto věku to už není tragédie, když se dítě nekojí, vnitřně to přjmy a buď v pohodě.

Hobitka
Závislačka 3510 příspěvků 06.02.17 20:58

@Dana V Dobra pripominka, to jsem mela tez napsat, ze dcera vzala na milost az treti znacku UM.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 21:28

Když ona si i s tou láhví hraje a je to hrozná zábava.. napadlo mě ještě leda zkusit ubrat jeden příkrm.. :nevim:

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 21:33

A v noci prso chce, čaj jí neuspokojí..

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 07.02.17 03:27

Pockej, takze v noci kojis v pohode? Pak nevim, kde je problem. Prikrm urcite neubirej, neni k tomu duvod.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 07.02.17 07:39

No v pohodě.. jako pije, ale tak lazo plazo. Přes den mi taky pije, ale tím stylem, že si párkrát cucne, pustí se, dělá hovadiny a prisaje se. A takhle furt dokola. Vůbec se nejedná o efektivní pití. Tak si říkám, zda jí nedávám hodně prikrmů, když má přes den čtyři.. :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >