Reklama

Skoro osmiměsíční dcerka odmítá pít z prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 20:18
Skoro osmiměsíční dcerka odmítá pít z prsu

Ahoj holky, prosím o radu. Moje skoro osmiměsíční dcerka už asi týden bojkotuje kojení. Už jsme si tím jednou v jejích třech měsících prošly a bylo to peklo. Nejhorší je, že bych ráda odsavala, abych jí mléko mohla podat jinak, ale moje prsa jsou hadrova a neodsaju nic. Co dělat, abych neztratila mlíko úplně a prcek se neodstavil? Chce se mi už brečet.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 06.02.17 20:23

Pokud se už kojit nechce, tak to respektujte. Je to na děťátku, kdy se odstaví. Můžete zkoušet nabízet, jestli to není třeba jen zubama, ale netrapte se tím, když to nevyjde.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 06.02.17 20:26

A co uz ji nabidnout umele mleko?

Dana V
Kecalka 451 příspěvků 8 inzerátů 06.02.17 20:32

@pajjjinka když kojit nechce, tak jí to nenuť, v 8 měsících už klidně může přejít na UM, ten nejlepší základ už jsi jí dala

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 06.02.17 20:40

Zkoušela bych nabízet. hlavně třba v noci, kdy je rozespalá…ono ji to snad přejde :hug:

Dreezy
Kelišová 5347 příspěvků 06.02.17 20:40

@pajjjinka Kontaktuj nejlépe laktační poradkyni z Mamily, v 8 měsících se opravdu jedná o bojkot. Má dudlík? Zrušit. Jinak jak jste na tom s příkrmy? Jestli jsi z PRahy, můžu doporučit známou LP.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 20:41

Jenže malá UM odmítá. Láhev vyplivuje, i mléko.. z láhve si přes den ucucava čaj, ale mléko prostě pít nechce a nebude.. :,(

Hobitka
Závislačka 3024 příspěvků 06.02.17 20:42

Dcera se takhle odstavila v 8,5 mesicich, nedonutis. UM vzala az po 14 dnech, redila jsem ji mezitim presnidavky vodou a davala ridsi kasi… a UM jsem porad zkousela. Syna jsem naopak musela odstavit ja, protoze si udelal z meho prsa „kousatko“, prokousla bradavka je neco opravdu luxusniho :mrgreen:, tak to ber jako pripadne pozitivum.

Dana V
Kecalka 451 příspěvků 8 inzerátů 06.02.17 20:49

@pajjjinka Vyzkoušej různé UM, některé jí snad bude chutnat, kamarádka když odstavovala, objednala si různé vzorky UM a nakonec Hami mělo úspěch, ale taky to chvíli trvalo, než lahev vypila.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 06.02.17 20:51

Mě se syn odstavil v 9 měsících. V tomto věku je dítě již z větší části na příkrmech. Dávala bych více tekutin v podpobě čaje či vody, mléčnou dávku zajišťovala jogurty, sýry či třeba kefíry a zkoušela v noci nabízet kojení či UM. Ber to tak, že v tomto věku to už není tragédie, když se dítě nekojí, vnitřně to přjmy a buď v pohodě.

Hobitka
Závislačka 3024 příspěvků 06.02.17 20:58

@Dana V Dobra pripominka, to jsem mela tez napsat, ze dcera vzala na milost az treti znacku UM.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 21:28

Když ona si i s tou láhví hraje a je to hrozná zábava.. napadlo mě ještě leda zkusit ubrat jeden příkrm.. :nevim:

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 21:33

A v noci prso chce, čaj jí neuspokojí..

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 07.02.17 03:27

Pockej, takze v noci kojis v pohode? Pak nevim, kde je problem. Prikrm urcite neubirej, neni k tomu duvod.

pajjjinka
Povídálka 13 příspěvků 07.02.17 07:39

No v pohodě.. jako pije, ale tak lazo plazo. Přes den mi taky pije, ale tím stylem, že si párkrát cucne, pustí se, dělá hovadiny a prisaje se. A takhle furt dokola. Vůbec se nejedná o efektivní pití. Tak si říkám, zda jí nedávám hodně prikrmů, když má přes den čtyři.. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama