Skoro pořád mám poslíčky, už nemůžu

6
5.6.21 09:47

Skoro pořád mám poslíčky, už nemůžu

Dobrý den všem…
Poprvé těhotná, dnes končím 38. tt. Už 3 týdny mám téměř pořád poslíčky… Před těmi 3 týdny to byly jen neustále menstruační bolesti s občasným tvrdnutím břicha, nepřijemné, ale dalo se to. Pak se z toho staly různé intervaly, ale každý den stejný průběh - V noci okolo 11 to začne, silnější menstruační bolest, která mě nenechá spát a tvrdnutí tak různě po 5-10-20 minutách. Vystřeluje to do zad, třísel a musím jen prodýchávat. Nepomáhají sprchy ani vany, ani termofor, aromaterapie, homeopatika, nic a naopak to ještě zesílí… každý den si už říkám, že se to musí rozjet, a každé ráno jako když utne, na takové 2-4h, pak to zase pár hodin trvá, zase chvíli pauza a zas celou noc. Monitory máme jinak jako z učebnice, vše je v pořádku, ale nikdy nejsou kontrakce ani vidět - většinou to vychází právě na tu pauzu. Hrdlo mám přiměřené týdnu, měkké, mediálně, zkrácené, pro prst. Zátka postupně po kouskách odchází už tak měsíc… Já už nemůžu, každý den se modlím, ať už je konec. Několik dní jsem pořádně nespala, každý ráno chci brečet, že zase nic, že to snad nikdy neskončí. Přes den to taky nedospím, protože jak lehnu a usnu, zase to začně. Vždy s těmi bolestmi dostanu průjem a permanentní pocit na čůrání, zkrátka tlak na spodek. Vzhledem k tomu, že je jinak vše v pořádku, tak mi dr jen řekne, že je dobře, že se tělo připravuje a že prostě musím vydržet… Nevejdu se za volant, nemůžu jít pěšky dýl jak 15 minut, protože pak začnou pekelně bolet vazy a nemůžu se ani hnout. Už nevím, co dělat, začínám pociťovat nenávist vůči vlastnímu tělu, jsem zoufalá. Vždy jsem byla zastánce co nejpřirozenějšího těhotenství a porodu, ale kdyby mi teď někdo nabídl hammiltona nebo vyvolání, neváhám ani minutu. Cítím se jako blázen a špatná matka. A nejhorší jsou každodenní dotazy „jestli už a jak se cítíš?“, to mám chuť je všechny poslat do zadních míst a rozbrečet se :D Nejvíc mě na*ere, když mi někdo řekne „neboj, dýl jak měsíc už to trvat nemůže“… Prosím, řekněte mi, že nejsem jediná, kdo to tak má a cítí, takhle zoufalá jsem ještě nebyla a to se ten malý ještě nenarodil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
5.6.21 09:51

@Evsej nejhorší je, že tohle celé je v hlavě.. Devátý měsíc je prostě náročný, co píšeš, zažilo moře žen před tebou. Je to běžné, tělo se chystá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
5.6.21 11:14

@Evsej tohle mám podobně. Hlavně nepanikařit. Jsem 37tt a poslicky jak píšeš ty přesně stejně mám už od 32tt
Pokud taky přes den něco děláš tělo to dává najevo až večer v klidu. Musíš se víc hlídat a naučit se to rozdychavat. :nevim: úplně ti rozumím. A za druhé. Je to tvé první těhu a děloha a spodek se připravují holt na porod no. Buď v kliiiiidku. Je to někdy mazec, věřím ti. A skutečný porod rozhodně poznáš, neboj nic. Já se takto každý večer na wc modlím ať se to už sakra rozjede, malý vždy klesne úplně dole a jsem aspon pořádně vyprázdněna. :lol: přitom monitor a čipek úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
5.6.21 11:25

Měla jsem podobný konec všech tří těhotenství, u prvního jsem do toho ještě zvracela denně, u třetího jsem měla takové bolesti třísel a kostrče, že jsem nemohla skoro chodit. Tělo se prostě připravuje na porod, na druhou stranu jsem se porodu nebála, ale těšila jsem se, jen aby byl už konec :lol: Třetí dítě se navíc narodilo až po Hamiltonu 40+5, brečela jsem ty poslední dny zoufalstvím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
5.6.21 11:56

Jsem 40tt a jsem na tom stejně. Jsem na pokraji sil. Zrovna dnes mám velkou depku :zed: Už druhý týden v noci poslíčci, nespím, je mi zle od žaludku, jsem hnusná, protivná a už chci prostě porodit :mrgreen: Každou noc je to snad horší a horší, vždy si říkám, že dnes už to musí být ono a ono zase nic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.6.21 18:02

Jsem tak ráda, že to říkáte, holky :andel: Že to takto má i někdo jiný a nejsem jen přecitlivělá hysterka nebo že něco není v pořádku, když se ten porod ne a ne rozjet. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 08:43

Ja jsem z techto poslicku porodila :nevim: na monitoru zachytili za celou dobu pouze 1 kontrakci, no a kdyz jsem doktory presvedcila ze fakt rodim tak mi nestihli dat ani epidural :pocitac: je to vsechno strasne individualni no, drzim palce at to netrva dlouho a dobre to zvladnes :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat