Skoro pořád spinká

4.12.19 21:28

Skoro porad spinka

Ahoj holky, mám 2,5mesicni miminko a pořád spinká. Ráno vstává tak v půl7 dám mu mlíčko vydrží si tak hodinku semnou hrát a pak začne plakat a chce jen spinkat. Vzbudí se na další krmení. A tak se to opakuje celý den. V kočárku vydrží spát i déle. Kolem 17hod koupeme atd a pak už chce zase spát. Zkouším ho zabavit ale déle jak hodinu a půl v kuse mi prostě vzhůru nevydrží. Já vím je malinkej a potřebuje spánek ale tolik? :nevim: Bojím se aby byl v pořádku. Budu ráda za vaše rady a názory. Díky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27384
4.12.19 21:32

Prvni dcera jela do 3 m v režimu 3 h spim, pak se najim a pul hodiny vzhuru a pak zase spím. Běžné vydržela v kočáru spat 3 h v kuse. Rekla bych, ze to je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
4.12.19 21:32

Náš syn spal první měsíce cca 23 hodin denně. Budil se pravidelně co 3 hodiny na jídlo, přebalení a hned zase spát, vzhůru byl jen mezi 17,00 - 18,00. Chodili jsme k fyzioterapeutce, ta z toho byla a prášky, vždycky spal, nešlo s ním rehabilitovat. Ještě jsem se divila co ty ženský na tom mateřství mají, tolik volného času :mrgreen:. Dnes je normální prvňák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2982
4.12.19 21:33

Rekla bych, ze je to uuuplne normalni ;) dcera mi takhle taky ze zacatku spinkala, postupne se ten cas bdeni prodlužoval :) budte rada a uzivejte si to, nemusi to dlouho trvat :D dceri budou v unoru dva roky a budi se mi rano mezi 5.-6. hodinou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
4.12.19 21:36

Myslím si, že naprosto ok. Užívej se dokud to jde :mavam:

malá mi teď v 8 měsících potřebuje spát 2× denně, ale vůbec nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:36

Děkuju moc, hned jsem klidnější. Na jednu stranu jsem taky ráda, že tak hezky spinká :mrgreen: Jen jsem se bála aby se taky stihl něco naučit :)Nebo aby nebyl pozadu ;).Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8639
4.12.19 21:41

Mně dcera první tři měsíce taky takhle spala, s ní to byl úplnej očistec, špatně se navíc kojila, musela jsem ji budit i přes den, jenže kolikrát jak byla rozespalá, tak se stejně nenakojila, když jsem ji nechala, kojily jsme třeba jen 5× za den, byla u nás i laktační poardkyně, malá se akorát vzbudila, spala před tim dvě hodiny, nak poradkyně byla nadšena, že s hladovym miminem se líp pracuje, ale naše nic, prej většího ignoranta ještě neviděla. No teď už se usmívám, ale celkem se s tim natrápila. No a od dvou let už nespí přes den vůbec :mrgreen: ale je fakt, že k spánku má kladnej vztah, je jí teď pět a o víkendu spí kldně od osmi od veřera až do půl desátý dopoledne :lol: jinak aktivitou překypuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
4.12.19 21:52

Obě moje děti byly takhle spave. A do teď 5 let a 2 roky spí radi a dobre. Buď rada, ze ti hezky usina, nemusis dělat rituální tanecky uspavani. Uzivej si to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
4.12.19 21:54

Uzivej si to!!! :) Prvni byl celkem spavy, ale druhy ten mi dava..Od narozeni pres den skoro nespi, v noci se budi snad stokrat..Je to hodne narocne. Tak bud rada, ze je maly spaci. Neboj, o nic neprijde, vsechno se nauci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1841
4.12.19 21:56

Malý taky takhle spal. Až do osmi - devíti měsíců spal co dvě hodiny, hodinu spánek, pak dvě vzhůru. Od těch devíti měsíců spí co tři a půl hodiny, docela dodržujem, pak se dá leda tak nosit, když ten spánek nemá :mrgreen: pozadu není a vše se učil brzy. Ve 4 měsících se otočil, v šesti plazil, v devíti lozil a úplně seděl, v desíti stal a obcházel vše a tlačil před sebou. V roce běhá. Spánek se stále drží, chodí spát v sedm a vstává v půl sedmé. V půl desáté už chce jít zase spát a někdy vydrží i dvě hodiny. Pak jde mezi 2-3 odpoledne na hodinu a zase vydrží do těch sedmi. Neboj a užívej si to, já na to ráda vzpomínám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
4.12.19 21:57

Tyjo, naše tříměsíční holčička taky furt hodně spí. Když už se blíží čas, že je skoro hodinu vzhůru, ukládam jí do postýlky/do kočárku, aby spinkala, jinak je protivná. Teď začala být vzhůru po odpoledním spaní cca 2 hodiny před koupáním, to vydrží, ale přes den max hodinku :-) jsem ráda, že je to normální, taky jsem se uz bála, jestli jí něco není :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
4.12.19 22:04

Nechci tě strašit, ale v rodině jsme měli podobný případ a bylo to kvůli problémům se štítnou zlazou. Navíc se to projevovalo ale tím, že miminko pilo málo mléka (bylo příliš unavené). Tak pokud je tam jen ta únava, nebála bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
4.12.19 22:10

Mně dcerka spala takhle snad do roku, v noci spala v pohodě 12h někdy i 14h. Budila se vždycky jen na jídlo později vydržela třeba dvě hodinky vzhůru, ale to bylo až kolem toho třičtvrtě roku. Teď jí jsou tři roky. V noci spí tak 10h. Přes den tak dvě hodiny. Jinak ale co je vzhůru tak je to neuvěřitelný živel. Mám každý den být vzhůru nohama, po všem šplhá, všechno cpe do pusy, bere schválně co ví že nemá. Vyloženě zkouší co vydržím. Takže bych byla v klidu a užívej si klidného období, nepotrvá věčně :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 22:23

Jojo malej je taky strašně protivný před tím než usne :).Proto ho nenutím aby byl vzhůru a nechám ho spinkat kdy chce.Jsem moc ráda, že to je normální. Jsem hned klidnější. S jídlem vůbec problém nemáme, tak je to snad všechno v pořádku. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58029
4.12.19 22:33

Dcera spala celkem 4 mesice porad, pak ji chybelo to, ze nemohla byt na brisku. Ale hodka vzhuru je dobra, to stihate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama