Skoro rok po rozchodu

12215
30.5.21 16:52

Skoro rok po rozchodu

Ahoj. Za chvilku to bude rok, co ex odešel a já se v tom pořád plácám. Bohužel, kvůli dětem jsme v neustálém kontaktu. Nejhorší je, že mám stále pocit, že ho miluji. Ale vím, že už se ke mně nikdy nevrátí, hned si našel novou přítelkyni a jsou stále spolu.
Ale co mě nejvíc teď trápí je to, že jsem se ten rok pořádně nevyspala, Stále se mi o něm zdají noční můry, pravidelně se budím ve tři hodiny a kolikrát nemůžu už zabrat, protože se bojím, co se mi zase bude zdát. Snažím se se přes den zabavit hlavně prací. Večer padnu do postele a v tu ránu spím, ale každou noc mám ty blbé sny. Mám pocit, že se z toho nikdy nevyhrabu. :roll: :nevim:
Asi ani žádnou radu nečekám, jen sem se chtěla trošku vykecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.5.21 17:01

Mám to podobně, je to tedy půlroku. Máme 1 dite.
Ale teď se objevil někdo, kdo to ze dne na den vymazal. Sama cumim. Je to silene, jak ti ten ze zhora posle na zem někoho, kdo té z těch sraček vyhrabe, když to nejmíň cekas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 17:41

My jsme od sebe 2 roky a plácám se v tom stejně. Každý mi říkal dej tomu čas, to přejde. Už jsou 2 roky fuč a já mám taky stále pocit, že ho miluju a nic nepřešlo. Taky máme dítě, takže jsem s ním neustále v kontaktu, ale to budu až do synových 18.
Mě zase každý den děsí, že si jednoho dne někoho najde, budu se muset smířit s tím, že někoho má a hlavně s tím, že se s ní syn bude stýkat.

• Citovat
  • Nahlásit
6027
30.5.21 18:09

Četla jsem, že to trvá 5 let, než se z toho člověk dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37282
30.5.21 18:15
@iiiv píše:
Ahoj. Za chvilku to bude rok, co ex odešel a já se v tom pořád plácám. Bohužel, kvůli dětem jsme v neustálém kontaktu. Nejhorší je, že mám stále pocit, že ho miluji. Ale vím, že už se ke mně nikdy nevrátí, hned si našel novou přítelkyni a jsou stále spolu.
Ale co mě nejvíc teď trápí je to, že jsem se ten rok pořádně nevyspala, Stále se mi o něm zdají noční můry, pravidelně se budím ve tři hodiny a kolikrát nemůžu už zabrat, protože se bojím, co se mi zase bude zdát. Snažím se se přes den zabavit hlavně prací. Večer padnu do postele a v tu ránu spím, ale každou noc mám ty blbé sny. Mám pocit, že se z toho nikdy nevyhrabu. :roll: :nevim:
Asi ani žádnou radu nečekám, jen sem se chtěla trošku vykecat.

Bude lip. dostanes se do stádia, že ti to bude jedno, všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
30.5.21 18:57

Najdi si prevoznika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12215
30.5.21 19:06

Nestrašte mě, já doufala, že napíšete, že mě to za chvilku přejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12215
30.5.21 19:09
@Muz007 píše:
Najdi si prevoznika.

to bych nedala, nemohla bych na sebe nechat sahat od někoho koho nemiluji. Zatím si nemůžu ani představit, že by na mě sahal nikdo jiný než ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4813
30.5.21 19:10

Zakladatelko, trvalo mi 3 roky dostat se z toho nejhoršího. Byli jsem spolu přes 20 let. Teď už mi vadí jen to, že mezi námi pendlujou děti a asi z toho nejsou nadšený.
Přebolí to časem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12215
30.5.21 19:14
@Raven08 píše:
Zakladatelko, trvalo mi 3 roky dostat se z toho nejhoršího. Byli jsem spolu přes 20 let. Teď už mi vadí jen to, že mezi námi pendlujou děti a asi z toho nejsou nadšený.
Přebolí to časem.

my jen 16, tak rok už bude za chvilku za mnou, uvidíme jak to půjde dál. Kdyby alespoň člověk věděl, kdy to skončí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 19:42

Jsi psava? Jestli jo, nainstaluj si nejakou seznamku jako Badoo nebo Tinder. Mne to hodne pomohlo, nejdriv jsem si jen psal, prisel na jiny myslenky a pak se i zacal schazet. Moje pritelkyne, s kterou jsem se tam seznamil mi rikala, ze si neumi predstavit se s nekym libat, dotyka se, spat…no a na ctrvte schuzce ji to slo bravurne. 😁

• Citovat
  • Nahlásit
850
30.5.21 19:45

Kdysi jsme se učili, že rok truchlení je normální, víc jak rok už je to patologický a měla by se vyhledat pomoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21540
30.5.21 19:54
@Nickjmeno píše:
Kdysi jsme se učili, že rok truchlení je normální, víc jak rok už je to patologický a měla by se vyhledat pomoc…

Nemyslím. Za každý rok vztahu 1 měsíc, tvrdí jiná teorie. A je to logické. Čím déle s někým jseš, tím déle se s rozchodem vyrovnáváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
30.5.21 19:58

Pokud jsi schopná tak dlouho smutnit, pomůže jediná věc - správný nabíječ, z kterého půjdeš do kolen. :D Jdi štěstí naproti a hledej, nemůžeš se trápit dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
30.5.21 20:01
@divine woman píše:
Nemyslím. Za každý rok vztahu 1 měsíc, tvrdí jiná teorie. A je to logické. Čím déle s někým jseš, tím déle se s rozchodem vyrovnáváš.

Taky záleží na tom jak to má kdo nastavený, kdybych si po roce jen zasteskla a nevěřila jinym chlapům, prostě šel ten smutek z rochodu pomalu dolů tak to je normální, ale že se rok po rozchodu budim ze spaní a zdaji se mi noční můry, to už bych si pomoc vyhledala, já bych tak teda žít nechtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat