Jaký jiný rituál vymyslet a čím kojení nahradit

Anonymní
12.11.19 22:29

Skoro roky a asi 3,4 x v noci hore

Pekný večer. Mám 22mes.syna, ktorého stále kojím. Pred spaním a potom v noci okolo 2-3hodiny. Máme ale ten problém, že po kupaní ho nakojím, šupnem do postielky a spí. Ale už okolo 21:30 je hore a musí ho niekto uspat na našej manželskej postli. Najcastejsie manžel. Ktorý tam už zostane, pretože je unavený a zaspí…
Ja za malym idem okolo 3hod., niekedy okolo pol noci. Dovtedy sa učím, niekedy zaspím.
Rada by som toto zmenila..aby sme mohli fungovat sami s manželom a staršími detmi.
Necítim sa este na to odstavit, ale rada by som, aby som malého uložila a on spal do rána. Tak ako v tomto veku vačšina deti.
Premýšlam čím to je, že moje deti boli vždy tak šikovné a rozumné, ale v noci sa často budili.Bud ma maly drží za ruku, alebo je na mne nalepeny ako osa na med, tak isto to mali staršie deti…podla mna to suvisí s kojením…nemám nejak srdce ho odstavit, nechcem aby plakal a trápil sa.
V noci sa mení na také zvieratko, nevníma co mu hovorím, ide si stále svoje.Cez den je velmi rozumný, ale tie noci…
je to par mesiacov dozadu ked sa kojil ešte na požiadanie, cez den aj 5×, v noci minimálne 5×…postupne sme prešli len na 2× za 24hodín..občas zaplače, že chce prso, ale to na mna nefunguje…viac ako 2× niesom ochotná akceptovat.
Otázka:ked sa kupe uplne vie, že ked sa oblečie sa nakojí. Neviem aký iný rituál vymysliet a čím kojenie nahradit..mám tak trochu obavu, že mi na všetko bude kašlat a bude bude doma rušno. Rozmýšlam nad knižkou..chcela by som, aby som mu čo najpríjemnejsie nahradila kojenie…aby sme si našli iný rituál. Aký máte vy? a PODOTÁZKA:KEDY STE DALI DETI DO VELKEJ POSTELE? Už som zabudla ako sme to mali u starších…malý bude myt ačiatkom januára 2 roky. Dakujem pekne..

Prosím anonym, alebo príspevok zmazat.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat