Skoro tchýně je na mě naštvaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krystl
Povídálka 30 příspěvků 17.01.19 12:24
Skoro tchyně je na mne naštvaná

Ahoj holky,
mam takovy “problem”. Aktualne bydlim u pritele, ktery ma s rodici spolecny rodinny barak. Tzn. je rodicu, ale polovina pravne patri jemu. My jsme dole a oni nahore v patre.
Co se tyce skoro tchana, tak je v pohode, typickej chlap, nic ho nerozhazi :mrgreen: co se tyce mamy, je to problem. Je na invalidniˇ duchodu, takze cely den doma, povetsinou sama a samozrejme ji neujde vse co se dole sustne. Kolikrat me prosila abych za ni nahoru chodila si povidat. I jsem byla, ne ze ne. Ale kdyz to po mne chce skoro kazdy den a i abych se mussla hlasit kdykoliv jdu ven, vrzajici hlavni dvere me vzdy prozradi :) tak to uz mi prijde trosku moc. Taky mi vypravela o partnerovych byvalkch, ze ani jednu z nich nemela rada ale ze mne rada ma (pritel povidal ze to rika kazde) a i kdyz se snazim byt mila kdyz se potkame a zdravim i nahoru do patra kdyz prijdu domu, tak preci jen si myslim ze by se to dalo brat jako dve domacnosti, my se taky nestarame kam kdo z nich kdy zrovna jde a proc apod., jinak, sloro tchyne k nam dolu nehodi (kvuli inv. vozicku, jinak by to bylo jeste horsi :lol: no a ted je aktualne nastvana ze si mysli ze na ni kaslu :roll: tak nevim.. pritel nekdy v dohledne dobe planuje ty patra uplne oddelit, i hlukove. Mama o tom nechce ani slyset, neumim si predstavit co bude, kdyz nebude mit kontrolu. Kolikrat tam nahore breci ze na ni vsichni, s prominutim se*ou (ac to neni pravda!!!). Myslim ze telefonatum se nevyhneme ani ja, ani pritel (i pres oddeleni).
Nechci asi uplne soudy ze jsem spatna skoro snacha. Jen si myslim ze je dobry si zit po svem. O odstehovani se nemluvim, to pritel zamitl hned.
Co byste radili? Moc ji to vysvetlit nejde, po dvou mrtvicich ma svou hlavu a pres to nekede vlak. Chapu ji, ale nikdo nechape zas treba me/nas dole.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 14293 příspěvků 17.01.19 12:27
@Krystl píše:
Ahoj holky,
mam takovy “problem”. Aktualne bydlim u pritele, ktery ma s rodici spolecny rodinny barak. Tzn. je rodicu, ale polovina pravne patri jemu. My jsme dole a oni nahore v patre.
Co se tyce skoro tchana, tak je v pohode, typickej chlap, nic ho nerozhazi :mrgreen: co se tyce mamy, je to problem. Je na invalidniˇ duchodu, takze cely den doma, povetsinou sama a samozrejme ji neujde vse co se dole sustne. Kolikrat me prosila abych za ni nahoru chodila si povidat. I jsem byla, ne ze ne. Ale kdyz to po mne chce skoro kazdy den a i abych se mussla hlasit kdykoliv jdu ven, vrzajici hlavni dvere me vzdy prozradi :) tak to uz mi prijde trosku moc. Taky mi vypravela o partnerovych byvalkch, ze ani jednu z nich nemela rada ale ze mne rada ma (pritel povidal ze to rika kazde) a i kdyz se snazim byt mila kdyz se potkame a zdravim i nahoru do patra kdyz prijdu domu, tak preci jen si myslim ze by se to dalo brat jako dve domacnosti, my se taky nestarame kam kdo z nich kdy zrovna jde a proc apod., jinak, sloro tchyne k nam dolu nehodi (kvuli inv. vozicku, jinak by to bylo jeste horsi :lol: no a ted je aktualne nastvana ze si mysli ze na ni kaslu :roll: tak nevim.. pritel nekdy v dohledne dobe planuje ty patra uplne oddelit, i hlukove. Mama o tom nechce ani slyset, neumim si predstavit co bude, kdyz nebude mit kontrolu. Kolikrat tam nahore breci ze na ni vsichni, s prominutim se*ou (ac to neni pravda!!!). Myslim ze telefonatum se nevyhneme ani ja, ani pritel (i pres oddeleni).
Nechci asi uplne soudy ze jsem spatna skoro snacha. Jen si myslim ze je dobry si zit po svem. O odstehovani se nemluvim, to pritel zamitl hned.
Co byste radili? Moc ji to vysvetlit nejde, po dvou mrtvicich ma svou hlavu a pres to nekede vlak. Chapu ji, ale nikdo nechape zas treba me/nas dole.

V tom případě bych trvala na vlastním společném bydlení.Ona se nezmění.

Jana525
Kelišová 5238 příspěvků 17.01.19 12:29

Ja vidim jen dve moznosti. Bud pristoupis na to, co chce partner a budete se o jeho invalidni mamu starat a nebo odejdi, coz ty ale nechces.
Vy tam bydlite zadarmo, to spodni patro je pritele nebo jak? Mama to ma upravene, kdyz je na vozicku, aby se dostala dolu?
Podivej, pokud by mne invalidni tchyne vadila tak moc, tak tam proste bydlet nebudu. Kde budete zit je snad vec vas obou a ne jen jednoho. Pokud uz ted je na vozicku, co budete delat za par let? To tam s ni budete zit jako s cizi? Tvuj pritel mi pripada hodne zvlastni. Bud keca tobe a nebo ma k mame dost osklivy vztah.

Příspěvek upraven 17.01.19 v 12:30

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 12:30

https://www.emimino.cz/…e-to-340594/

tady si pocti,zvedne ti to naladu ;)

blanvan
Povídálka 22 příspěvků 17.01.19 12:30

Bohužel si také myslím, že ona se nezmění. Buď se obrňte velkou trpělivostí anebo si najděte něco jiného. Spokojená bude, až když za ní budeš chodit každý den. Každá jiná varianta bude v jejích očích špatná.

Tichošlápek
Extra třída :D 12110 příspěvků 17.01.19 12:31

Trvala bych na odstehovani se. Nevidím jiné řešení

stinga
Kelišová 5077 příspěvků 3 inzeráty 17.01.19 12:32

@Krystl celé jsem to nečetla, ale zarazilo mne, je po dvou mrtvicích - tak počítej s tím, že dřív nebo později se o ni budete starat a to se vším všudy

vtipna
Kecalka 213 příspěvků 17.01.19 12:32

Generacni propast. Tak proste funguje souziti s rodici. Chce to si dat jasna pravidla,ve vasem pripade aby je probeal vas pritel s rodici. Nebo pokud chcete mit dobre vztahy,tak to brat sportovne a holt tsm odpoledne zajit maminku pozdravit. Pred odchodem nakouknout nahoru a rict tak ja jdu. Bracha bydli s nasima v 1 baraku,maj oddeleny vchody a uplne stejny problem. A to jsou manzele uz 25 let a hlasi vse jak male deti… Jak si to kdo udela,tsk to ma. Ja bych s rodici nikdy bydlet nechtela,ikdyz je miluju. :)

stinga
Kelišová 5077 příspěvků 3 inzeráty 17.01.19 12:33

@Krystl dům je rodičů, ale polovina patří právně příteli??? tak čí je dům? toto nedává smysl

lafelay
Kecalka 102 příspěvků 17.01.19 12:35

Tak to by mi hrablo. Asi bych ignoroval její požadavky a občas za ní skočila pokecat, ale to by bylo tak vše. Nesnáším, když mi někdo narušuje soukromí a kdybych měla každý den vysedavat u tchyně a hlásit ji každý prd, tak mne trefí. Ať si najde stejně staré kamarádky a můžou nad kafem kafrat klidně týdny v kuse.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 17.01.19 12:35

Odstěhuj se. Jiný řešení prostě není. Nebydlela bych s tchýní, nebydlela bych s vlastní mámou. Dřív nebo později vznikne problém.

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 12:38

@Krystl No, podívej. To je problém spolužití víc generací a vždycky bude. Je vidět žes asi tak nikdy nežila.

Mně na tom nic nepřijde. Prostě každý člověk a navíc starý a nemocný, má svoje mouchy. Jinak nechápu proč by jste se měli stěhovat. Předpokládám, že přítel dostal od rodičů půlku domu s tím, že se o ně postará. Proto ti třeba tak rychle zamítnul to stěhování.

Jinak nevidím nic špatného na tom, když za ní každý den na chvilku zajdeš a prohodíš pár slov. A to, že tě sleduje, to je normální. Prostě je celý den doma. Řekla bych, že to, co píšeš je v pohodě.

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 17.01.19 12:42

Jak dlouho uz u přítele bydlíš? 10.1. jsi psala,ze mas pritele se kterym jsi 3 mesice a nevis jestliv tom jsou ty spravne city. A ze jemu pripada,ze na bydleni,svatbu a deti je brzy?

pannda
Kelišová 6784 příspěvků 37 inzerátů 17.01.19 12:47
@Krystl píše:
Ahoj holky,
Co byste radili? Moc ji to vysvetlit nejde, po dvou mrtvicich ma svou hlavu a pres to nekede vlak. Chapu ji, ale nikdo nechape zas treba me/nas dole.

Jednou se z takového bydlení zbláznis…nebyla bych tam

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 17.01.19 12:50

Šla bych jinam…taky jsme chtěli bydlet s mými rodiči, polovinu baráku oddělit, předělat si to..ale nešlo to, muž tam byl nešťastný, pak i já, byl to hrozný tlak.. a i když jsem opravdu chtěla, abychom tam bydleli, sama jsem pak řekla dost. Už bychom spolu s manželem nebyli. Odstěhovali jsme se, vztahy se krásně upravily. Pokud tě partner miluje a nechce, abys tam byla nešťastná, nějak to vyřeší. My jsme tam vydrzeli bydlet rok, pred tim jsme už 2 roky byli spolu. Nebyl to krátkodobý vztah, kdybychom spolu bydlí půl roku, tak bych se od našich nestehovala.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >