Skoro tříletý syn se začal počůrávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freliska
Nováček 10 příspěvků 11.12.17 08:51

Maminky, prosím o radu. Synovi budou v únoru tři roky. Od 22m jsme bez plen (na noc plínku pořád máme). Občas nějaká nehoda byla, ale nic hrozného. Teď to jsou již tři týdny co se začal počůrávat. Přitom si chodil sám sednout na nočník a vyčůral se. Nikdy se tedy nepokaká. Na nočník jde automaticky. Nepočůrá se tedy úplně ale vždycky si cvrkne. Někdy víc někdy méně. Když vidím že je mokrej tak mu řeknu ať se jde vyčůrat a to jde. Zkoušela jsem mu to vysvětlovat a vše možné ale nic nepomáhá. Mátě některá podobnou zkušenost? Čekáme v únoru druhé mimi tak si taky říkám zda mi to nedělá naschvál:-(Děkuji za rady.

Příspěvek upraven 11.12.17 v 09:35

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 11.12.17 08:57

@freliska toto se stalo jen v době nemoci :think:

lotrandice
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 09:22

A je jedinacek nebo ma jeste nejakeho sourozence? Nam to zacala dcerka delat, kdyz se nam narodilo dalsi dite. A moji kamaradce to zacala 3-letacka delat take, kdyz zacala chodit do skolky. Pokud je jedinacek, tak nevim.

freliska
Nováček 10 příspěvků 11.12.17 09:30

@lotrandice v únoru čekáme další přírůstek:-)

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 11.12.17 09:32

@freliska není nastydlý? Vzala bych pro jistotu moč k doktorce. Jinak mně se holka na noc odplenkovala na dvou a půl letech, od třech bez nehody a ve čtyřech letech (to už rok chodila do školky) se začala pravidelně při poledním spaní, ale i doma v noci, počůrávat. Trvalo to víc než půl roku pravidelných nehod (po měsíci jsem to vzdala a holka po dohodě s učitelkami dostala na spaní tréninkové kalhotky). Pak to postupně odeznělo. Takže z mé zkušenosti - může se stát, že projde nějakým vývojem a na čas se to vrátí zpátky. Pokud není nemocný, doma se nedějí nějaké velké změny, tak bych na to příliš neupozorňovala, aby nebyl ve stresu a čekala, až to přejde.

eumedon
Extra třída :D 12848 příspěvků 11.12.17 10:01

@freliska Infekce močových cest nebo psychický stres. Doufám, že na to nereaguješ na způsob „Ty ostudo!“, to by bylo kontraproduktivní: Psychický stres by to jen zhoršovalo a infekce močových cest není jeho ostuda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama