Skoro žádné mléko v jednom prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:48
skoro žádné mléko v jednom prsu

Ahoj, v jednom prsu nemám skoro žádné mléko protože dcera z něj nechce moc pít (nebo možná právě proto). poraďte prosím jak zvýšit laktaci v tom prsu a klidně i v tom druhém. děkuji

Reakce:
Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 10.08.18 21:56

Přikládat, odsávat, kojící čaje, meltu.. ;)

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 10.08.18 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj, v jednom prsu nemám skoro žádné mléko protože dcera z něj nechce moc pít (nebo možná právě proto). poraďte prosím jak zvýšit laktaci v tom prsu a klidně i v tom druhém. děkuji

Já měla taky tak, začla jsem vždycky přikládat nejdříve to kde bylo min mléka, pak až to druhé, doteď 7 měsíců má radši prave, ale prsa se celkem srovnali, radím přikládat i když z něj nepije.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 10.08.18 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj, v jednom prsu nemám skoro žádné mléko protože dcera z něj nechce moc pít (nebo možná právě proto). poraďte prosím jak zvýšit laktaci v tom prsu a klidně i v tom druhém. děkuji

Jinak jsem že začátku pořád vařila vývary, ale teď v tom vedru…jo a černé pivo, jedno denně a mléka mám doteď dost, a pestrou stravu, žádné diety…

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 10.08.18 22:04

Mně se to nepodařilo, fungovalo jen jedno :lol:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 10.08.18 22:14

Mě to nejdříve nešlo vůbec, ale opravdu jsem pokaždé nejdříve přiložila k prázdnému a postupně v něm bylo mléko a hlavně malá si na něj zvykla, také jsem se bála nevím jak se to teď odborně jmenuje, ale abych prostě po kojení neměla jedno prso větší, ale stejně doteď tíhne k pravému.

phoma
Echt Kelišová 7936 příspěvků 10.08.18 22:22

Odsavat.davat v noci kdy to tolik nevnima hodne pit ale stejne mlika bylo v jednom malo.

Ajaalka
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 11.08.18 06:01

Já se 8 měsíců mořila s přikládáním,od­sáváním…no pak jsem kojila ještě 8 měsíců jrn z jednoho..prsa se srovnala po kojení do normálu.

vbu
Stálice 92 příspěvků 11.08.18 06:55

Mne se to nepovedlo ani u jednoho ditete srovnat… V porodnici po porodu se u obou nalilo jen jedno prso a nazdar. Je v tom druhem mleko, ale min, tak z nej davam alespon v noci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >