Skoro žádný výtok

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 14:03

skoro žádný výtok

Holky prosím, každý měsíc mě trápil výtok (nazvala bych to špiněním) HA už pár let neberu. Tenhle měsíc po MS jako když utne. Skoro nic a když už tak bílý až průhledný.
Nestalo se to některé, případně jaká byla příčina. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
155
28.6.22 14:17

Tezko rict, treba jsi se procistila, ono většinou po menstruaci je chvili klid. Rika se, ze v lete se to zhorsuje kvuli plavkam a zapareni, ale ja mela vzdy v lete oproti zime naopak pokoj. Ja na vytok vzdy trpela, aniz bych mela nejakou mykozu nebo infekci, zkratka soucast zivota. V tehotenstvi to klasicky pokracovalo, ale zjistili mi mykozu. Uzivala jsem ted cipek Lomexin a jako kdyz utne, ani kapka - je to najednou nezvykly pocit :D ale urcite bud rada, ze to mas takhle a ne naopak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10548
28.6.22 14:21

Špinění…jako s krví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 14:26
@Ellenk89 píše:
Tezko rict, treba jsi se procistila, ono většinou po menstruaci je chvili klid. Rika se, ze v lete se to zhorsuje kvuli plavkam a zapareni, ale ja mela vzdy v lete oproti zime naopak pokoj. Ja na vytok vzdy trpela, aniz bych mela nejakou mykozu nebo infekci, zkratka soucast zivota. V tehotenstvi to klasicky pokracovalo, ale zjistili mi mykozu. Uzivala jsem ted cipek Lomexin a jako kdyz utne, ani kapka - je to najednou nezvykly pocit :D ale urcite bud rada, ze to mas takhle a ne naopak..

No dneska mám 19 DC a vždy jsem špinila až do ovulace pak klid a po ovulace zase…teď nic jak před tak po :nevim:…žádné jiné potíže nemám, takže infekci bych žádnou mít neměla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 14:27
@Tarinka píše: Špinění…jako s krví?

někdy jen po sexu, ale teď právě že klid

• Citovat
  • Nahlásit
155
28.6.22 14:39

No napadlo me, tehotna byt nemuzes? Tohle jsem mela hned ten prvni mesic. Ovulace bez hlenu a pak az do zacatku menstruace nic, ani kapka. Nekdo naopak spini, nebo ma vytok, ja nemela nic. Kazdy to muze mit jinak samozrejme, ale treba i toto muze byt signal. Ale spis bych se radovala ze “je klid”, horsi by to bylo naopak, to bys musela resit jestli to neni infekce a buh vi co.. pripadne zkus zavolat na gyndu, ale myslim, ze ti tam nic moc nereknou, vetsina totiz resi spis opacny problem. A urcite se tim nestresuj, nebo si ho zase zpatky privolas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 14:46
@Ellenk89 píše:
No napadlo me, tehotna byt nemuzes? Tohle jsem mela hned ten prvni mesic. Ovulace bez hlenu a pak az do zacatku menstruace nic, ani kapka. Nekdo naopak spini, nebo ma vytok, ja nemela nic. Kazdy to muze mit jinak samozrejme, ale treba i toto muze byt signal. Ale spis bych se radovala ze “je klid”, horsi by to bylo naopak, to bys musela resit jestli to neni infekce a buh vi co.. pripadne zkus zavolat na gyndu, ale myslim, ze ti tam nic moc nereknou, vetsina totiz resi spis opacny problem. A urcite se tim nestresuj, nebo si ho zase zpatky privolas :lol:

o mimi se snažíme, ale ovu jsem cca podle výpočtů ne ověřenou měla 24.6. což by bylo na těhu předpokládám ještě brzy…teď si to užívám i sex…žádné špinění, ale i tak mě to zaskočilo…bylo to u mě na denním pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
155
28.6.22 14:58

Tak zkus pockat do menstruace, kdyz nedorazi, tak to mohlo byt tim, kdyz jo, tak se treba pres leto dobre vetras a uzivej! Kamaradka treba vytok nemela nikdy jen takovy ten ovulacni, nechapu to a neznam to, ale kazdy telo je jiny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
28.6.22 17:05

Nenajela jsi s letními měsíci na jinou stravu? Nejíš víc ovozelu na úkor jiného? To, že nemáš výtok znamená, že tělo nemá potřebu se tímto způsobem čistit a vylučovat ze sebe škodliviny. Každopádně buď ráda, výtok rozhodně není něco, co by mělo být chápáno jako normální věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 17:49
@greenapple píše:
Nenajela jsi s letními měsíci na jinou stravu? Nejíš víc ovozelu na úkor jiného? To, že nemáš výtok znamená, že tělo nemá potřebu se tímto způsobem čistit a vylučovat ze sebe škodliviny. Každopádně buď ráda, výtok rozhodně není něco, co by mělo být chápáno jako normální věc.

Prave ze ne vše při starém…jedine co mě napadlo, tak jsem začala brát tabletky na podporu početí protože mě to doporučila doktorka, když jsem potratila a před tím nic nabrala…začínám s nimi třetí měsíc, tak ze by to začalo fungovat :nevim: ale jinak mě výtok trápil x let jak při bráni Ha tak po vysazeni tohle je poprvé co něco takového zažívam

• Citovat
  • Nahlásit
6
30.6.22 00:41

@Ellenk89 Zdravím! Teď to zrovna řeším, každý měsíc v období ovulace hlen a tento měsíc nic! S přítelem se snažíme o prcka tak hledám jestli tu je reálná šance být v tom? 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 08:57
@Meggie23 píše:
@Ellenk89 Zdravím! Teď to zrovna řeším, každý měsíc v období ovulace hlen a tento měsíc nic! S přítelem se snažíme o prcka tak hledám jestli tu je reálná šance být v tom? 😍

to se asi dozvíme až zda potvora dorazí nebo ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat