Svědění na čípku ke konci těhotenství

17.4.21 11:55

Škrabani na čípku ke konci tehotenstvi

Ahoj holky, za 4 tydny mám termín porodu. Posledni cca 3 tydny mám občas takové “skrabani” nebo “štípání” na děložním čípku. Muže to být tím, jak mimi už tlačí nebo to muže značit blížící se porod? Setkala jste se s tím některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
543
17.4.21 12:38

Mám podobný termín jako ty. Občas to taky cítím. Podle včerejší kontroly to prý na porod ještě nevypadá. Ale znáš to, nevíš dne a hodiny, kdy se mimčo rozmyslí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 12:56
@Dinomama píše:
Mám podobný termín jako ty. Občas to taky cítím. Podle včerejší kontroly to prý na porod ještě nevypadá. Ale znáš to, nevíš dne a hodiny, kdy se mimčo rozmyslí :lol:

A říkala jsi o tom gynekologovi? Na jednu stranu bych byla rada, kdyby to třeba už značilo blížící se porod :D občas si říkám, co tam mimi s tím čípkem děla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
17.4.21 13:03

@Klokanek379
Ano, říkala, nález normální, čípek ještě dlouhý. Ale mám hodně divoké miminko teda a bříško spíš dole. Jsem těhotná po druhé a mám teda srovnání a syn byl proti téhle malé divožence mílius.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 14:12

@Dinomama ok, diky za info :) také mám pocit, ze malá je poměrně aktivní, ze snad většinu dne je vzhuru 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat