Škrábání při sexu

Anonymní
1.11.19 10:45

Škrábání při sexu

Ahojte holky, stává se vám, že občas poškrábete svoje partnery při sexu? Třeba na zádech? Musím se přiznat k tomu, že já ano, zejména, když se jedná o nějaký ilegální románek, například se zadaným mužem (o jehož zadanosti vím), a skončíme v posteli, tak ho trochu poškrábu, aby pak měl doma co vysvětlovat. Vždycky se bavím představou, jak se ho partnerka ptá, odkud to má, a on si musí celý rudý něco vymýšlet. Dělám to i nezadaným, prostě po sobě ráda zanechám „stopu“. Má to některá z vás taky tak? Prosím anonym, citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25629
1.11.19 10:47

A kolik jich tak máš do měsíce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
1.11.19 10:50

Ty jsi blbá viď :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
1.11.19 10:51
@Anonymní píše:
Ahojte holky, stává se vám, že občas poškrábete svoje partnery při sexu? Třeba na zádech? Musím se přiznat k tomu, že já ano, zejména, když se jedná o nějaký ilegální románek, například se zadaným mužem (o jehož zadanosti vím), a skončíme v posteli, tak ho trochu poškrábu, aby pak měl doma co vysvětlovat. Vždycky se bavím představou, jak se ho partnerka ptá, odkud to má, a on si musí celý rudý něco vymýšlet. Dělám to i nezadaným, prostě po sobě ráda zanechám „stopu“. Má to některá z vás taky tak? Prosím anonym, citlivé téma.

Poněkud tupé, sorry být tvým partnerem tak Tě pošlu hodně hodně daleko..to je fakt mimo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
1.11.19 10:54

Ono se ti to vrátí… :cert: :cert: :cert: a doufám, že brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
1.11.19 10:54

Já taky škrábu ale svého manžela, a naposledy taky musel doma vysvětlovat dětem. trosku jsem to přehnala a vypadá to že mu zůstane jizva.. :oops:.jinak tvůj přístup je dost stupidní a doufám že jednou bude celý rudy vysvětlovat i tvůj manžel tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
1.11.19 11:01
@Anonymní píše:
Ahojte holky, stává se vám, že občas poškrábete svoje partnery při sexu? Třeba na zádech? Musím se přiznat k tomu, že já ano, zejména, když se jedná o nějaký ilegální románek, například se zadaným mužem (o jehož zadanosti vím), a skončíme v posteli, tak ho trochu poškrábu, aby pak měl doma co vysvětlovat. Vždycky se bavím představou, jak se ho partnerka ptá, odkud to má, a on si musí celý rudý něco vymýšlet. Dělám to i nezadaným, prostě po sobě ráda zanechám „stopu“. Má to některá z vás taky tak? Prosím anonym, citlivé téma.

Když jsem to otvírala, čekala jsem, že se zeptáš na přítele a manžele. Né jako milenka :mrgreen: Co tím vlastně získáš že oni mají co vysvětlovat, popřípadě na to přijdou a on přijde o vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
1.11.19 11:01

No dejme tomu poskrabat svého partnera, ale dělat to schválně cizímu jen aby měl co vysvětlovat je tupost :roll: ale což nebudu se tu zastávat těch ubohých poškrábaných můžu, protoze si za to můžou sami 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
1.11.19 11:12
@Anonymní píše:

Tobě by se líbilo, kdyby tě někdo bez varování poškrábal :think:? Kolik jich tak poškrábeš za měsíc?

Příspěvek upraven 15.11.19 v 15:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
1.11.19 11:14
@Anonymní píše:

Víš co je karma? Že na tebe někde v dáli čeká kvalitní kapavka (v tom lepším případě) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
1.11.19 11:14

Nekrmte trolla. To je tak debilni, ze to nemuze byt mysleno vazne. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
1.11.19 11:19
@Silverine247 píše:
Nekrmte trolla. To je tak debilni, ze to nemuze byt mysleno vazne. 8o

Bohužel i takové případy jsou :cert:. Jinak trollí, to tady máš každou druhou diskuzi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25793
1.11.19 11:24
@pohledzdruhestrany píše:
Víš co je karma? Že na tebe někde v dáli čeká kvalitní kapavka (v tom lepším případě) :nevim:

Takže po sexu se vždycky prohlédni, zda nemáš na sobě stopy vášně :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9582
1.11.19 11:26

Kapavka, syfl, to po sobě taky budeš zanechávat kvalitní stopu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 11:40

Vidím, že to vyznělo, že jsem asi promiskuitní, to fakt ne, pravda je, že teď nemám stálého partnera, ale to je proto, že si dávám „pauzu“. Před nějakou dobou jsem ukončila dlouhodobý vztah a teď se snažím dohnat zameškané roky. Bývalý partner mě podváděl a žárlil a ponižoval, zatímco já mu byla věrná. Tak nevím. Je možné, že si to teď nějak vybírám zpátky? Nemám iks partnerů do měsíce, to ne, ale jsem na Tinderu a nouzi taky nemám. Prostě občas mě někdo zaujme natolik, že jdeme na skleničku a třeba i skončíme v posteli. V té jsem vášnivá, takže někdy škrábu. A přiznám, že byli i tací, které jsem škrábla schválně (to oni nemohli vědět). Ale ne všechny! S jedním mužem udržuju i něco jako vztah, ale je z jiného města a máme na sebe čas jen zřídka, takže bych to považovala spíš za výhodné kamarádství, plány na budoucnost nemáme, je i o dost starší. A taky nehodlám mít sex jednou do měsíce, proto chodím na Tinder. Je to místo, kde můžete potkat muže, kteří ví, co chtějí, a nechtějí se vázat, stejně jako já. K dotazu mě přimělo, když mi jeden kamarád nedávno řekl, že škrábání není normální. Já nevím, mě když se to líbí, tak se nekontroluju? Není to nijak do krve.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat