Škrábání v hlavičce 17 měsíců

131
23.6.13 10:25

Škrabaní v hlavičce 17měsicu

Ahoj maminky uz nevim co stim moje dcerka 17 měsicu se porad skrabe v hlavičce je s toho uplně nervozni i přes noc se skrabe a budi se a je vztekla nevim jestli je to teplem nebo čim v hlavičce nic nema ani jedinej pupinek. Nevite v cem hlavicku umit, aby ji to nesvedilo? Moc dekuji za vase nazory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
251
23.6.13 10:43

Naše malá se taky pořád škrábala a i si škubala vlasy, nakonec jsme po poradě s dětskou doktorkou zjistily, že jí to dělá kosmetika Johnson's baby, tak jsem začla používat jinou a od té doby má malá klid…
A nebo jestli má dlouhý vlásky a teď jak byly ty horka, tak jestli se potila a tímpádem se škrábala… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
23.6.13 10:59

Nas maly ma hlavinku postipanou od komaru, stipance nejsou moc videt, mazu Fenistilem. Pokud nema opravdu nic viditelneho, hlavu bych dobre vyplachla samotnou vodou, pokud by se nechala, prelila vodou s octem a uz nicim nemyla a i vodou myla jen par krat za tyden. Jeste dobre cisti pokozku jedla soda. Takze bych udelala kasovistou smes a tim vymyla hlavicku, hodne splachla, pak ten octovy preliv, splachovat se nemusi. Tim by se ji vycistila pokozka hlavy i pripadne vlasy no a pak jak uz jsem psala, bych nejakou dobu nepouzivala zadnou kosmetiku a omezila i vodu.
Nemuze to mit z bazenu? Obcas i samotna voda moc vysusi. Nenosila kloboucek z nejakyho novyho materialu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat