Škrábla jsem auto na parkovišti

Anonymní
7.9.19 18:13

Škrábla jsem auto na parkovisti

Jsem uplne blba.Tri decka v aute. Zaparovala jsem mezi dve auta, pak zjistila, ze je nevytahnu z autosedacek, protoze obe auta byly uplne na care.
Tak jsem chtela vyjet a skrabla auto. Jenomze-ja jsem zjistovala, jestli jsem nesrabla auto na leve strane, ale mela jsem kontrolovat pravou stranu..Nase je trochu oskrete.Ale vubec nevim co to druhe. Odfotila jsem si SPZ druheho auta. Hodne lilo, takze jsem nic extra nevidela.
STRASNE si to vycitam, nemam moznost napravit to.
Nevim, co s tim. O nase auto nejde…to me netrapi AZ TAK.ale nevim, jak vypada to druhe.????????
Co by jste delali? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1023
7.9.19 18:22

...

Vykašli se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8767
7.9.19 18:26
@Anonymní píše:
Jsem uplne blba.Tri decka v aute. Zaparovala jsem mezi dve auta, pak zjistila, ze je nevytahnu z autosedacek, protoze obe auta byly uplne na care.
Tak jsem chtela vyjet a skrabla auto. Jenomze-ja jsem zjistovala, jestli jsem nesrabla auto na leve strane, ale mela jsem kontrolovat pravou stranu..Nase je trochu oskrete.Ale vubec nevim co to druhe. Odfotila jsem si SPZ druheho auta. Hodne lilo, takze jsem nic extra nevidela.
STRASNE si to vycitam, nemam moznost napravit to.
Nevim, co s tim. O nase auto nejde…to me netrapi AZ TAK.ale nevim, jak vypada to druhe.????????
Co by jste delali? Dekuji.

Třeba v Německu se to řeší tak, že necháš za stěračem postiženého auta na sebe kontakt - teda nevím jak v hustém dešti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.19 18:32

Jednou jsem na parkovišti u nemocnice nacouvala do jiného zaparkovaného auta. Jen jsem ho zlehka škrábla. Napsala jsem lísteček s omluvou a svým telefoním číslem. Nechala jsem ho za stěračem. Nikdo se mi neozval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
7.9.19 18:34

Takhle to vypadá, když mají papíry negramoti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.19 18:38
@Zumpa píše:

Nejsou to trochu ostrá slova?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
7.9.19 18:41

@eviku-miluna
Tak snad vím, když sedím v autě, kde jsem to skrabla ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19551
7.9.19 18:41
@Zumpa píše:

Male veci na tak silna slova ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30289
7.9.19 18:42

K čemu ti bude vyfocená SPZ? chápu to dobře, že jsi odřela obě auta co byly vedle tebe?
měly jsi buď počkat na majitele nebo dát lístek třeba pod kolo, když pršelo. Případně jestli to bylo u obchoďáku, tak nechat dotyčného vyvolat aby ses s ním dohodla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13694
7.9.19 18:44

Jestli jsem to dobře pochopila, tak ona to ale zjistila, až byla doma nebo prostě někde pryč, takže nemohla dát lísteček. Prostě si myslela, že to bylo zleva, tam koukla a auto bylo ok a odjela, ale pak dodatečně zjistila, že má ona poškozené auto z druhé strany, takže neví, jak vypadalo to, o které to udělala.
No teď už asi bohužel nic, nevím, jak sehnat majitele neznámého auta. Jedině jestli tam nebyly kamery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30289
7.9.19 18:47

Jako sorry, ale jestli někdo škrábne auto a ani neví na které straně se to stalo, tak nemá za volantem co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
7.9.19 18:48
@eviku-miluna píše:
Nejsou to trochu ostrá slova?

Ne, myslím to smrtelně vážně. Člověk, který neumí pravopis na úrovni prvního stupně základní školy, by neměl mít vůbec povolení k řízení. A to úplně vynechám, že neví, jak se má chovat, když někomu způsobí nehodu / škodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
7.9.19 18:48
@aiwwa píše:
Jako sorry, ale jestli někdo škrábne auto a ani neví na které straně se to stalo, tak nemá za volantem co dělat.

Pozor, s tímhle názorem tu nebudeš vítána :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 18:51

@aiwwa ne, jedno.
kontrolovala jsem ale nespravne auto.ted si prohlizim fotky a jsem si to uvedomila.na tom jsem nic nevidela.ani nemohla, protoze toho auta jsem se ani nedotkla.
proste v tom zmatku jsem to pokaslala…

• Nahlásit
  • Citovat
30289
7.9.19 18:52
@Zumpa píše:
Pozor, s tímhle názorem tu nebudeš vítána :mrgreen:

Tak to je mi úplně fuk. Jako zajet do díry, kde vím, že je málo místo a nevyndám děti, OK, to se může stát, fajn.
Dejme tomu, že i to odření, v dešti, děti řvou…jako joo, stane se. Ale snad když už někomu způsobím škodu, tak snad se k tomu postavím dospěle ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama