Skříňka pod umyvadlo v miniaturní koupelně

425
31.1.21 14:47

Skříňka pod umyvadlo v miniaturní koupelně, poraďte prosím

Ahoj holky, budu zadávat truhláři skříňku v koupelně,

umyvadlo máme na desku, moje představa je deska z lamina, pod kterou se schová částečně pračka vč. sušičky, a vedle pak šuflíky, viz fota, šuflíky až dolů k podlaze, muž tvrdí, že otevřená skříňka s policemi bude praktičtější (ve spod koš na prádlo, prací prášky), ale to bych klidně schovala i do šuflíku, já se bojím nepořádku v otevřené skříňce…

Na zakázku budou šuflíky dost nákladné, ale nedá se nic dělat.

Co myslíte vy?

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
31.1.21 14:49

Prosim te, mas to na celý život.. jdi do skříňky na míru..
Je to kvalitní a přijdeš k hotovemu

Určitě uzaviratelne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
31.1.21 14:51

@ZustanSeMnou Určitě to musí být na míru, jde mi o to, jestli uzavíratelné nebo neuzavíratelné, volíš tedy uzavíratelné, já jsem taky pro! díky za názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5534
31.1.21 14:59

Šuflíky? Vy říkáte šuflíky? Já znám jen šuplíky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
31.1.21 14:59

Urcite uzaviratelne, ja takto doma volim veskere ulozne prostory. Proste clovek nema cas porad chodit a kontrolovat, jak si kdo vytahl neco ze skrinky v koupelne atd. Ono kdyz to nas otevrene, tak jde i o to, aby to bylo hezky poskladane, nic nevycuhovalo std., jinak to proste vypada tak neusporadane, pusobi to rusive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
31.1.21 15:05

@kalie Já si právě také myslím, že uzavíratelné budou lepší… Děkuji moc za názor!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
31.1.21 15:05
@kalie píše:
Urcite uzaviratelne, ja takto doma volim veskere ulozne prostory. Proste clovek nema cas porad chodit a kontrolovat, jak si kdo vytahl neco ze skrinky v koupelne atd. Ono kdyz to nas otevrene, tak jde i o to, aby to bylo hezky poskladane, nic nevycuhovalo std., jinak to proste vypada tak neusporadane, pusobi to rusive.

Nehlede na to, ze do otevrenych se prasi. Ja mam bohuzel v obou koupelnach otevrene policky a uz me to nebavi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
31.1.21 15:09

@Bajina.P Kamarádka má otevřenou skříňku v koupelně a je spokojená, já mam šuplíky, všechno zavřené, mam pocit, že je to pak více uklizené. Velký rozdíl mi přijde, že když tam budou šuplíky, budete mít místo na koš na prádlo? V té otevřené variantě mi přijde, že je tam hezky schovanej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
31.1.21 15:12

@Sallyna Toho se právě bojím, takže budu volit ty uzavřené, moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
31.1.21 15:13

@Venceslavka Děkuji moc za reakci, já bych koš schovala do dolního šuflíku, my jsme tedy zvyklí dávat špinavé prádlo rovnou do pračky, jen při třídění pak část vezmu a dám do koše na prádlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45298
31.1.21 15:20
@Bajina.P píše:
@Venceslavka Děkuji moc za reakci, já bych koš schovala do dolního šuflíku, my jsme tedy zvyklí dávat špinavé prádlo rovnou do pračky, jen při třídění pak část vezmu a dám do koše na prádlo…

Nebylo by lepší, udělat rovnou schovanej koš na prádlo? Moc si neumim představit, že tam narves koš na prádlo.. Horní šuplík kvuli umyvadlu moc zmenšit nemůžeš, aby se ti tam neco vešlo.. A dolu pak dáš jen ten koš..
Mně se na obrázku vizuálně víc líbí ta otevřená, ale praktičtější bude to uzavřený, ale ne s kosikem v šuplíku podle me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
31.1.21 15:23

Co to je šuflik? Urcite uzavrene. Chlapi jsou vzdycky nejchytrejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
31.1.21 15:28

Holky, my říkáme na vysočině šuflík :)) pro ostatní tedy šuplík :)

@a12 to je taky řešení, dát dolů koš na prádlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
31.1.21 15:37

Za mě taky uzavíratelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
31.1.21 16:03

Pri rekonstrukci 1.koupelny jsme pred lety zvolili levnejsi policky.
Pri rekonstrukci 2.koupelny v podkrovi jsme nechali na miru vsude supliky + desku pres pracku a susicku. A soucasne nam truhlar udelal supliky i do 1.koupelny. Takze za me - supliky. Lepe se v nich udrzuje poradek a vypada to uklizene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat