Skříplý nerv mezi žebry - měla bych zajít k lékaři?

Anonymní
21.2.21 15:06

Skříplý nerv mezi žebry

Ahoj přišla jsem se tady poradit kvůli problémů co mě trápí už 3 dny. Když jsem ve čtvrtek ráno vstala, tak to začalo - špatně se mi dýchá (jakobych se nemohla nadechnout, píchání u srdce a bolest od lopatky až pod žebro) obtíže mám dodnes. Snažila jsem se zahnat ibalginem ale bez úspěchu. Večer je to nejhorší to až funím. Měla bych si zajít k lékaři? Má s tím někdo podobnou zkušenost? Cvičit jsem zkoušela, odpočívám ale žádnou změnu k lepšímu jsem zatím nezaregistrovala :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
21.2.21 15:16

Spis nez k lekari bych sla k fyzioterapeutovi. Blokadu odblokuje a mozna zjisti, co k ni vedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
21.2.21 15:40

To mám teď já 😁 😁 😁ještě pár dní tě to bude bolet a pak budeš ok mě to bolí mezi lopatkami a nemůžu se skoro nadechnout. Byla jsem u fyzioter. Trošku mě protáhla a je to lepší ale sama řekla že nějaký ten den to bolet bude 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
21.2.21 16:07

Já to občas mívám, beru na to Mydocalm na uvolnění svalů + něco od bolesti. Ale je to myslím na předpis. Pomůže to prvních pár dnů. Pak rehabilitace nebo cvičení. Nevím, jestli je správné se to snažit rozhýbat hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
21.2.21 16:57

@majka.otka ano mydocalm je na predpis😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
21.2.21 17:12

Já to občas mívám. Vždy to trvá aspoň 5 dnů, pak to začne polevovat. Naposledy jsem spala několik nocí v sedě. Jednou mě to dohnalo na pohotovost, to jsem myslela, že chcípnu. Mně pomáhá se lehce protahovat několikrát denně, nic na sílu. Na noc nějakej driák na předpis na uvolnění. Drž se, brzy bude líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat