Skřípnutý nerv? Od ramene po čelist

188
17.2.16 16:01

Skřípnutý nerv? Od ramene po čelist

Už asi 3 týden mě trápí neustálá bolest vystřelující z ramene, která jde až do konečků prstů a zároveň přes krční svaly až pod čelist a do zubu :/ je to hrozně nepříjemný, nevím co s tím. Neustále se to snažím rozmasírovat a pomůže to na krátkou dobu, ale cítím, že ten bod, odkud to vystřeluje je prostě někde uvnitř a žádná masáž to nespraví. Nevíte, kam s tím? Na ambulanci mi řekli, ať vydržím, že stačí ibalgin :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1963
17.2.16 16:15

To bude spíš skříplý nerv, ani bych to moc nemasírovala, může to být i na škodu. Spíš k obvoďákovi, ať tě doporučí na rehábku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
17.2.16 16:25

To by mel videt neurolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
17.2.16 16:46

@Pudloslava presne, primo k neurologovi, doporuceni neni potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
17.2.16 16:59
@maskovak píše:
@Pudloslava presne, primo k neurologovi, doporuceni neni potreba

ale je vysoce zadouci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
deliska
17.2.16 20:37

To same mivam ja je to blokada nejakeho obratle ci zebra je to zpusobeno sedavou praci a pretezovanim pr jedne poloviny tela takze neurologie a rehabilitace a pravidelne procvicovani si doma cviky dostanes na RHB :* ale musis pocitat stim ze to nejakou dobu potrva nez ti to spravy pr mesic :roll: ale dulezite je podilet se ne lecbe i samostatne ( cvicenim!!) pokud muzu doporucit nenechavej si opichy z vlastni zkusenosti nepomahaji :zed: jeste to chce suche teplo :andel: v lekarne bud nejakou hrejivou naplast muzu doporucit capsaicinovu cenove vyhodna kolem 30 kc :kytka: a dobre drzi na pokozce ;) hodne zdaru a vydrze pri lecbe :hug:

• Citovat
  • Upravit
188
21.2.16 21:09

Volala jsem na 3 neurologie a všude chtějí žádanku..jinak ta bolest se objevila ještě pod klíční kostí, mám tam jakoby bouličku a dost bolestivé místo, které na druhé straně není :nevim: Bolest je nejhorší v noci, kdy to jde přes krk do zubu a pak do ucha. Zuby mám v pořádku, takže to musí být od toho…dala jsem si na to Voltaren gel a pomohlo, ale není to 100%. Neurologii hledám dál :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
23.2.16 08:07
@leslie01 píše:
Volala jsem na 3 neurologie a všude chtějí žádanku..jinak ta bolest se objevila ještě pod klíční kostí, mám tam jakoby bouličku a dost bolestivé místo, které na druhé straně není :nevim: Bolest je nejhorší v noci, kdy to jde přes krk do zubu a pak do ucha. Zuby mám v pořádku, takže to musí být od toho…dala jsem si na to Voltaren gel a pomohlo, ale není to 100%. Neurologii hledám dál :/

a je nejakej problem zajit si k obvodakovi pro zadanku?

jinak tedy jakkoli pozaduji zadanku, jsou povinni vzit te i bez ni - akorat te samozrejme mohou objednat na cervence. V akutnim stavu te osetri ambulance kterekoli neurologicke klinicky ci oddeleni pri nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
10.4.16 18:07

@Pudloslava Rada bych poprosila o radu, po jak dlouho trvajici bolesti navstivit doktora?

Zacalo me to bolet vcera, kolem klicni kosti, na jednu stranu to vystreluje do prstu, na druhou krkem az do tvare. Vzala jsem si ibalgin ale moc nepomaha. Nechci nekde vypadat jako hysterka, ze hned bezim za doktorama. Je moznost, ze to samo povoli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19471
10.4.16 18:15

Tak na pohotovost bych s tím dnes asi neběžela, ale pokud to do rána nepřejde, tak bych si zašla k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
10.4.16 20:40

@Vickee odejte to skoro urcite i samo, ale deletrvajici bolest, ktera omezuje denni aktivity a nezabiraji na ni leky je duvod navstivit lekare ikdyz nejde o nic vazneho. Tak treba tri dny zkouset ibalginy? POkud to neboli pri namaze a nejsi dusna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama