Škrkavka psi v těhotenství.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 14:12
Škrkavka psi v těhotenství.

Ahojky všem.
Jsem v sedmém měsíci těhotenství a máme doma stene týdenní které měli pořad kašel a vykaslavalo hleny.

Byli jsme u veterináře a prý je to skrkavka ze je hidne stene zacervene skrkavkou.

Mám hrozny strach jsem c sedmém měsíci těhotenství a stene se mnou spalo v posteli. Uklizela jsem po něm vykaly a hrála a mazlía se s nim. Teď jsem hrozné ve strachu a stresu abych to nechytla a mikinko.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 12.08.19 14:18

Fuj…to je teda síla mílískovat se s čoklem v posteli…kdy vy pejskaři dostanete rozum?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 12.08.19 14:20

Tak muzou u vas putovat po organech jako jsou jatra, plice nebo i mozek a nasledne tam klast vajicka.

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 12.08.19 14:26

8o kde jsi to štěně vzala? neodčervované štěně bych si rozhodně nevzala. Hodně štěstí a snad to bude bez následků. Takhle riskovat ještě jako těhotná :?

Havlova
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.08.19 14:46

Tak si nechte provést parazitologické vyšetření - žádanka od praktika, vzorky do laboratoře. Hlavně ne ty různé pseudopřístroje, ty jsou jen tahání peněz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 14:54

@Havlova

A od kdy mohu si toto vyšetření udělat? Za jak dlouho by infekce se dostala do krve?

Bohužel jsme nevěděli ze je stene takto nemocné veškeré odcerveni v prukazce má.

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 12.08.19 15:03
@Anonymní píše:
@Havlova

A od kdy mohu si toto vyšetření udělat? Za jak dlouho by infekce se dostala do krve?

Bohužel jsme nevěděli ze je stene takto nemocné veškeré odcerveni v prukazce má.

Mohli mu dělat odčervení, ale ono to nezabíjí všechna stádia..
Hlavně to pořešte u doktora, né tady..on vám k tomu poví víc.
A příště, psa do postele ne.
Taky jsem pejskař, ale pes žere celý život nějaké hnusy venku a vůbec, fakt chcete mít psí chlupy i v posteli? Ani výchovné to není. :roll:

jannina1
Závislačka 4837 příspěvků 12.08.19 15:11

Nebojte, to by jste musela jist vykaly. Pokud mate velky strach, bezte za obvodakem a zkuste vysetreni stolice.
Stene poradne odcervujte, nenechte se olizovat a vse bude OK.

Havlova
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.08.19 15:19

Odebírá se krevní obraz ke zjištění eozinofilie (druh bílých krvinek). Pak krev na sérologii - vhodné jsou 2 vzorky s časovým odstupem. První co nejdříve, aby se viděla běžná hladina, druhý dle mého za 3 - 6 týdnů, ale přesně nevím, parazitologie není můj obor. Lékař bude vědět, případně se poradí s parazitologickou laboratoří. Pejska nepusinkovat, hovínka uklízet v rukavicích, mýt si důkladně ruce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:19

@jannina1
Děkuji já jsem hrozné vyplasena a mám strach o miminko.

No tak samozřejmě po něm vykaly seberu a vždy si důkladně umyju ruce. Olizovat jsem se nenechala ani nikdy to nesnáším i když je to stene. Je. Takové to mazleni ze si pochovate a podrbete a on olizne ruce atd, ale to si vždy myji ruce pak.
Jen to ze ležel přes den v mě posteli

Pak jsem se dozvěděla toto ze má a dostala jsem panický strach. Jsem s nim v kontaktu 4 den.

MáškaMarie33
Kecalka 344 příspěvků 12.08.19 16:14
@Anonymní píše:
@jannina1
Děkuji já jsem hrozné vyplasena a mám strach o miminko.

No tak samozřejmě po něm vykaly seberu a vždy si důkladně umyju ruce. Olizovat jsem se nenechala ani nikdy to nesnáším i když je to stene. Je. Takové to mazleni ze si pochovate a podrbete a on olizne ruce atd, ale to si vždy myji ruce pak.
Jen to ze ležel přes den v mě posteli

Pak jsem se dozvěděla toto ze má a dostala jsem panický strach. Jsem s nim v kontaktu 4 den.

A podle čeho veterinář určil, že má škrkavky? Jen podle kašle??

Desgreze
Stálice 63 příspěvků 12.08.19 16:19

Nase stene tehdy, kdyz jsem byla tehotna, melo tez skrkavky i v plicich, proto je vykaslaval. Prestoze melo byt 3× odcervene od majitele… Take s námi spal v posteli a mazlili jsme se s nim. Veterinar rekl, ze by skrkavky museli mit uplne vsichni lidi, ze by se toho nebal a je fakt, ze se nic nestalo. A nase kočka mela tasemnici, tak druhy poplach. Ale nic. Opravdu by tam musel byt primy kontakt snist tu oocystu z vykalo, coz je nepravdepodobne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:22

@Desgreze
Prave ze to veterinář určil jen podle kašle.
Aha a nechala jste si delat testy nebo tak něco?

Desgreze
Stálice 63 příspěvků 12.08.19 16:26

Tak ja hlavne tu skrkavku videla, vykaslal ji na zem bila dlouha klasika. A mel nafoukle brisko. Zadne nabery jsem si nedelala.

jannina1
Závislačka 4837 příspěvků 12.08.19 17:37
@Anonymní píše:
@Desgreze
Prave ze to veterinář určil jen podle kašle.
Aha a nechala jste si delat testy nebo tak něco?

Takze ani nevite jiste ze je ma?
Pokud jste zPrahy, doporucuji se spojit s laboratori Labvet, tam vam poradi. I donest vzorek.
Ale pejsek muze mit i neco jineho, sla bych i k jinemu vetovi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama