Škubání v zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 20:14
Škubani v zubu

Ahoj holky dnes mě chytlo takové škubani v zubu na pohotovosti mi jen odvrtala a dala umrtvovaci vlozku…mám strach že mě to zase chytí je to šílena bolest myslíte si že to zabere? :,(

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 18.11.18 20:23

Mě takhle zub odumřel. Večer mě v nem začalo škubat, ráno na dotek příšerně bolel, v 11 jsem naklusala k zubaři a závěr byl, že je po něm a mám v nem gangrénu. Chodila jsem pak několik týdnů s otevřeným zubam na čištění kanálku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 20:26

@Svistice a taky jste tam měla tu umrtvovaci vlozku?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 18.11.18 20:42

Ne, zub byl komplet odumřelý, nerv v háji, takže nic se umrtvovat nemuselo. Jen mi to vyvrtal a protáhl takovým drátkem, aby se ten hnis vyčistil. Nechal to otevřené, žádná vložka, chodila jsem pár týdnů s dírou v zubu, než to zavřel nějakou výplní.

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 19.11.18 00:39

Většinou ta vložka zabere. Pokud by se tvořil zánět dál, zub ti zubař otevře a vyčistí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 06:07

Pokud se to zachytilo zavčasu, tak to třeba bude dobré.
Syn si zlomil zub a za půl roku si občas postěžoval, že ho jednou za čas pobolívá. Pak jeden den mu naběhl ret a bolel ho trochu více. Další den už ne a zub odumřel. Bohužel já takové štěstí nemám a vždy zápasím s dlouhým léčením (naposledy před pár lety jsem byla týden na silných analgetikách, než zjistili co se děje a co mají léčit).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >