Užívání antikoncepce v kuse, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stana89
Povídálka 12 příspěvků 21.01.19 07:18
Skusenosti z antikoncepci v kuse

Dobrý den maminky chci se zeptat máte někdo skusenosti z antikoncepci v kuse tři plata akorát že tětka po čtvrti prášku že třetího plata sem začala krvácet tak se chci optat jestly mám visadit prášky a udělat si tu pauzu 8deni, nebo je brát dal beru minisiston děkuji za radu a pěkný den. Na chybí v pravopisu nekoukej te děkuji :D

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 21.01.19 07:44

No jasne, zacala jsi krvacet. Proc asi? Je totiz normalni, ze ms je kazdy mesic. Tak je to pro telo normalni. Aby se ti to jednou nevratilo.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64597 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:47

@Verun83 Při brani HA zadna MS neni…

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 21.01.19 07:48
@Verun83 píše:
No jasne, zacala jsi krvacet. Proc asi? Je totiz normalni, ze ms je kazdy mesic. Tak je to pro telo normalni. Aby se ti to jednou nevratilo.

Ta pseudomenstruace při prášcích je stejně nepřirozená sama o sobě, tak už je to podle mě buřt, i kdyby to brala nonstop.

Jinak já bych dala tu pauzu asi

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64597 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:49

@Stana89 Jo, udelej pauzu a toc jen 2 plata za sebou nebo zmen HA.

terien
Echt Kelišová 9568 příspěvků 21.01.19 07:50

Občas spojím 2 platíčka a je to bez problémů. 3 už je dost, to už je asi běžné že budeš minimálně špinit. S jednorázovou antikoncepcí můžeš klidně teď vynechat anebo to dojedeš celý, ale asi to nebude pohodlný měsíc.

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 21.01.19 07:54
@j.a.n.i1 píše:
@Verun83 Při brani HA zadna MS neni…

To vim, proste krvaceni. Neni to proste prirozeny

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64597 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:55
@Verun83 píše:
To vim, proste krvaceni. Neni to proste prirozeny

No a jelikož neni prirozeny, tak je uplne fuk, zda se spusti po mesici, po 2 nebo po trech.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 21.01.19 08:02

Ano, udělej pauzu ;)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30308 příspěvků 21.01.19 08:04

@Stana89
já bych to dobrala..takhle si to ještě víc rozhodíš..Jinak mě vždy vyšlo nekrvácet jen při dvou platech..při třech už to tělo nedrží. ( asi máš nízkohormonovou HA )
Dobrala bych to, dala si normálně pauzu ( jako na ms ) a pak začala další plato..a ber jen dvě za sebou a pak pauzu..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30308 příspěvků 21.01.19 08:06

@Verun83 nevím jak moc je to normální nebo ne… ženské kdysi byli těhotné nebo kojící i 10 let v kuse, a taky neměli ms že..
já mám tělísko..ms nemám už 4 roky a jak jsem spokojená, na těle se to nijak neprojevilo..a na duchu jsem spokojenější:-)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 21.01.19 08:07

@smurfka u Ha v případě spojení plat a krvácení se ma naopak pauza udělat, nechat odejit sliznici a pak zase začít brát ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64597 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 08:07

@smurfka Proc by si to mela jesze vic rozhodit, to telo nevi, kolik piluli je v jednom balení…

smurfka
Vesmírná mluvilka 30308 příspěvků 21.01.19 08:09

@j.a.n.i1
tak protože pak to plato nedobrané bude muset vyhodit..nebo začne žvýkat ten zbytek zase a pak nebudu vůbec vědět kde je.. :nevim:
nevím, já když to tak měla..raději jsem to dobrala i přes špinění nebo krvácení, pak dala normálně pauzu a jela nové plato..( ono většinou už po tom jednom krvácení v té pauze už stejně ms nepřišla )

smurfka
Vesmírná mluvilka 30308 příspěvků 21.01.19 08:10
@Tichošlápek píše:
@smurfka u Ha v případě spojení plat a krvácení se ma naopak pauza udělat, nechat odejit sliznici a pak zase začít brát ;)

však já bych pauzu udělala..ale až v té regulérní - tedy po dobrání plata..ona stejně tak jako tak bude krvácet, protože HA už to neudrží, ale prostě to dobere, udělá pauzu až mezi platy a začne další..
ale tak je to na ní no..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >