Skúsiť zapracovať na vzťahu po rozchode s odstupom času?

Anonymní
22.2.21 14:55

Skúsiť zapracovať na vzťahu po rozchode s odstupom času?

Sme po rozchode už pol roka, obaja sme docela dosť randili, teda ja som viac. Vyspali sme sa každý s jedným človekom, dali sme sa obaja nejak do kľudu od randenia, že zrejme potrebujeme čas. Od rozchodu sme v kontakte snáď každý týždeň minimálne raz. Ja som to skúšal dať dokopy pred tým, keď ešte randila, no ona nejak nechcela ísť naspäť do vzťahu, že by to spadlo do rovnakého stereotypu. Keď jej niekoľko stretnutí nevyšlo, tak až potom usúdila, že je čas prestať. Mne povedala, že možno keby je krajšia alebo čo, tak by mala väčší úspech. To som teda čumel…

Teraz sme nedávno začali spolu spávať. Po mne teda narazila na chlapa 190cm+, ale dole tak 10cm (že bez srandy). Bola na pár stretnutiach u ktorých mi vravela, že sa im otvorila, že by tam aj niečo videla a kdečo.. po dvoch prespaniach som sa jej opýtal, že či to vidí ako priatelia s výhodami alebo či by na nás chcela zapracovať. Tentokrát na to povedala, že sa stále bojí toho stereotypu, ale nevraví, že by to nechcela skúsiť a tiež sa ma opýtala ako to vidím. Ja som povedal, že triezvo, dal by som tomu šancu, ale pomaličky (rozchod som znášal sakra špatne a už NIKDY V ŽIVOTE tie pocity nechcem zažiť). Ona má 175cm, ja mám 174, ona má v rodine všetkých vysokých, ja som najvyšší z rodiny a aj sama povedala, že nechce randiť už s nižšími. No teraz by tomu so mnou chcela možno dať ešte šancu?

Problém? Stále mám v hlave myšlienku, že má nízke sebavedomie po týchto skúsenostiach po mne a vzhľadom k tomu, že môj príjem je väčší ako 99% domácností v ČR, nemám malý penis a som docela chytrý pre praktický život, tak je to z jej strany také že „asi na viac nemám a nič lepšie sa mi nepodarí zohnať“.. sama povedala po rozchode po nejakom čase, že už ma nemiluje.

Robím blbosť? Mal som slečny, ktoré mali o mňa záujem a boli fajn. Akurát stále som porovnával (a objektívne ani neviem, či vôbec bývalá mala akoby navrch), a väčšne asi nechával nejak zadné vrátka. Určite sa chcem s ňou o tom porozprávať keď príde zajtra prespať ku mne, ale predsa len by som ocenil iný pohľad na vec, aj keď ten kontext je dosť zúžený..

PS: Žili sme spolu 6 rokov. A ukončoval som to hlavne z dôvodu, že ona moc deti nechcela, nemala k nim vzťah. Teraz som vôbec po tej odmlkne niečo skúsil len preto, lebo mi na prechádzke povedala, že by možno nieekdy rodinu chcela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4293
22.2.21 15:19

Nevím, ale pokud by s tebou chtěla být, tak nedělá takový ofuky, ne? Nevím, přijde mi, ze oba si nechávate zadní vrátka. Ty nezačnes 100% vztah s někým jiným, protože doufás návrat s ni. A u ni mi to zase přijde, ze dokud nenarazi na někoho lepšího, tak nepohrdne tebou. Kolik vám je, podle mě oba nevíte co chcete. Navíc, to jak řešíte výšku, nevím, pokud je člověk z někoho hotovej, tak neřeší výšku toho druhého. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 15:29
@Mochomurka83 píše:
Nevím, ale pokud by s tebou chtěla být, tak nedělá takový ofuky, ne? Nevím, přijde mi, ze oba si nechávate zadní vrátka. Ty nezačnes 100% vztah s někým jiným, protože doufás návrat s ni. A u ni mi to zase přijde, ze dokud nenarazi na někoho lepšího, tak nepohrdne tebou. Kolik vám je, podle mě oba nevíte co chcete. Navíc, to jak řešíte výšku, nevím, pokud je člověk z někoho hotovej, tak neřeší výšku toho druhého. :think:

Tak ako ja som ochotný s ňou znova ísť do toho, postupne s vidinou, že proste tá rodina tam bude. Ale príde mi to z jej strany, že keby príde čokoľvek náhodilé do jej života, tak zbalí saky paky a vykašle sa na mňa. Obom nám je 27. Ja mám jasno v tom, čo chcem. Nebalím iné baby a sústredím sa na ňu. Ona tiež tvrdí, že nebalí alebo proste neflirtuje s druhými. To je stejnak asi blbosť nad tým toľko premýšľať, keď som sa s ňou o tom nepobavil ešte. Podľa toho, čo mi povie si utvorím asi lepšie obrázok, že či to utnúť, zase si vytrpieť tú bolesť, že ju už nikdy neuvidím a tento krát si dať naozaj pauzu a nechať veci plynúť - staň, čo sa má stať..

• Citovat
  • Nahlásit
3685
24.2.21 13:17
@Anonymní píše:
Tak ako ja som ochotný s ňou znova ísť do toho, postupne s vidinou, že proste tá rodina tam bude. Ale príde mi to z jej strany, že keby príde čokoľvek náhodilé do jej života, tak zbalí saky paky a vykašle sa na mňa. Obom nám je 27. Ja mám jasno v tom, čo chcem. Nebalím iné baby a sústredím sa na ňu. Ona tiež tvrdí, že nebalí alebo proste neflirtuje s druhými. To je stejnak asi blbosť nad tým toľko premýšľať, keď som sa s ňou o tom nepobavil ešte. Podľa toho, čo mi povie si utvorím asi lepšie obrázok, že či to utnúť, zase si vytrpieť tú bolesť, že ju už nikdy neuvidím a tento krát si dať naozaj pauzu a nechať veci plynúť - staň, čo sa má stať..

Sice si myslím, že děláš blbost, ale nejcennější jsou vlastní zkušenosti.

Prostě jsi jí zbyl a nechce být sama - nic jiného v tom asi nebude. Jak psala houba - ty do toho budeš investovat a ona bude trvale krokem jinde.

Klidně to s ní prober, ale spíš ti řekne co chceš slyšet - proč b se vzdával svého nouzového řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
24.2.21 13:29

Vidím to hodně podobně jak ti dva přede mnou.
Na můj vkus to bereš málo odlehčeně, strašně vážně, a tím pádem ti potřebný odstup a nadhled chybí. Obávám se, že ona při rozchodu teoreticky přichází pouze o hmotné statky (které ale u nového mít může), ale ty si koleduješ o velký citový zásah a psychickou bolest.

Subjektivní dojmy:

1. Přijde mi, že nezačínáte znovu, ale spíše navazujete někde, kde jste přestali. Ale v tom případě musíte oba dva jasně deklarovat, co chcete, a co je stopka (například to, že pokud nebude chtít děti, je to pro tebe stopka, tak nestačí možná, ale musí říct, ano, budu je mít, i když se budu muset nutit).
  1. Mám z tebe dojem, že jsi takový plánovač a máš rád v životě jasno bez nejistot. - Když ona se bojí, že to padne stereotypu, ty jsi podle mě typ, který stereotyp má celkem rád a tahle se s tebou bude nudit. A to není o tom, že se najednou hecneš, a budeš lézt, jezdit na motorce, jezdit rafty, skákat z padáku. To musí vycházet z tvého založení.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 13:38

Proc chces zenu, co nevi, co chce? Pokud budete spolu, tak bude chtit zase pryc. Pokud se odmlcis, tak ti bude zase nadbihat. Vykaslal bych se na ni a nasel si nekoho dospeleho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
24.2.21 14:32

Já bych na ničem nepracovala a podívala bych se po jiné ženě. Tahle nebude úplně k životu s Tebou, když ses s ní rozešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat