Skutečně je tak vyrovnaný, jak říká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:05
Skutečně je tak vyrovnaný, jak říká?

Nějak si nejsem jistá, jestli nejsem nějaký typ převozníka. Přítele (49, děti neplánujeme), znám 4 měsíce. Od rodiny se odstěhoval už v lednu, kdy mu žena oznámila, že odchází ke svému milenci (toho měla asi půl roku, je to jeho kamarád), papírově se rozvedli v dubnu. On od počátku tvrdí, že je s tím vyrovnaný, kdž ona něco potřebuje, tak ochotně přijde, dá peníze, toho jejího milence snad i chránil při nějaké jeho potačce. Tvrdí, že to vše vnímá jako dobrý vztah dvou rozvedených lidí. Zpočátku měl tendence mě okmažitě jim oběma představit, což jsem zatrhla.

Fakt to tak může být, anebo třeba doufá, že se jim ten vztah rozpadne (dnes o tom zase mluvil jako o možnosti) a k bývalé manželce se vrátí? Nechci ztrácet čas převozničením…

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54380 příspěvků 14.07.19 21:49

Myslím, že to neodhadneš. Kdyby se chtěl vrátit, tak tě asi nebude chtít představovat. Ale třeba sám neví. Nestavěla bych to cel na chování k ex, to myslím, že je fajn, když jsou vztahy fajn. ŘÍDIla bych se chováním k tobě

Lama Lama
Hvězda diskuse 54380 příspěvků 14.07.19 21:53

JInak já si celkově nemyslim, že by bylo jasně předem daný, zda někdo bude nebo nebude převozník. Spíš bych řekla, že když ten vztah má klapnout, tak to klapne i vcelku brzy po tom rozchodu. Jen tam, kde to není ono, a kde by to jindy bylo ukončeno hned, se to tak nějak táhne dál, protože ten dotyčný prostě někoho chce mít, prostě na zábavu, na společnost, jako náplat. Aniž by to přiznal tomu druhému a často i sám sobě.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9498 příspěvků 15.07.19 19:16

To samozrejme ukaze az cas.. Mozna te predstavuje na truc, mozna ne. Muzi jsou ruzni. Sice asi je to nejakej ten charakterkdyz nenecha ex na holickach nebo taky zbabelec, tezko rict, fakt.

Váš příspěvek
Reklama