Skutečně se otáčí muži po ženách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:07
Skutečně se otáčí muži po ženách?

Čau holky, s kamarádem jsme vedli diskuzi, zdali všichni chlapi koukají po ženách na ulici. Tvrdil mi, že všichni asi ne, ale že se nedívají jen jak my myslíme. Údajně spíš sledují i oblečení, chůzi, podobně jako my :D
Když jsem se ptala přítele, ten mi řekl že zahlédne jen lidi které spatří ve svém zorném poli jinak že ho okolí nezajímá a že když se někam podívá tak určitě ne, tak jak si myslím, ale že mu ten člověk prostě narazí na zorné pole. Jako neviděla jsem ho nikdy se fakt otočit nebo tak což říkal i kamarád že tohle prostě nedělá :D
Já se třeba taky na muže nedívám jak všichni myslí, a taky se neotáčím jak magor. Spíš ani okolí nevnímám. Ale vždycky mě dostává nějaký ten řidič co jede kolem a málem si vykroutí krk :zed:
Načapali jste někdy takhle svého nebo on vás? U nás k tý trapný situaci za 8 let ještě nedošlo :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2902 příspěvků 14.06.19 08:12

Každý je jiný, někdo čučí, někdo ne, když jdou sami, ať si dělaj co chtějí. Otáčet se za jinou, když jde ve společnosti své ženy, je neomalenost a mně se to nikdy nestalo, ani v mládí, ani teď, aby v mé přítomnosti koukal muž po ženských.
Ten další level, tam už řadím burany (a jižní národy :lol: ), ti na ženy pohvizdují a pokřikují.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 14.06.19 08:21

Když ji vidím tak nějak před očima, podívám se. Ale nekroutím si kvůli babám krk. Chiropraktika mi nezaplatí tak co.

zuza92
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 14.06.19 08:26

Každý je jiný. Jsou takoví co se otočí a ještě pískaji nebo maji narážky a to je fakt… :poblion:. Ten muj si tedy krk navykrucuje, ale myslim, že když má pěknou ženu v zornym poli tak se koukne. Ale to já dělám taky, když vidim hezkýho muže tak si řeknu hmmm to je hezkej chlap, ale to je tak vše :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 14.06.19 08:32
@Anonymní píše: Čau holky, s kamarádem jsme vedli diskuzi, zdali všichni chlapi koukají po ženách na ulici. Tvrdil mi, že všichni asi ne, ale že se nedívají jen jak my myslíme. Údajně spíš sledují i oblečení, chůzi, podobně jako my :D
Když jsem se ptala přítele, ten mi řekl že zahlédne jen lidi které spatří ve svém zorném poli jinak že ho okolí nezajímá a že když se někam podívá tak určitě ne, tak jak si myslím, ale že mu ten člověk prostě narazí na zorné pole. Jako neviděla jsem ho nikdy se fakt otočit nebo tak což říkal i kamarád že tohle prostě nedělá :D
Já se třeba taky na muže nedívám jak všichni myslí, a taky se neotáčím jak magor. Spíš ani okolí nevnímám. Ale vždycky mě dostává nějaký ten řidič co jede kolem a málem si vykroutí krk :zed:
Načapali jste někdy takhle svého nebo on vás? U nás k tý trapný situaci za 8 let ještě nedošlo :lol:

Tak já nepoznala ve svém životě jediného chlapa, který by se nepodíval na ženu jdoucí v jeho okolí a to jsou i chlapi věrní, které své partnerky milují..nekoukají akorát gayové:-)teda koukají, ale na chlapy.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 14.06.19 08:43

Okate se otaci tupec, poznámky a jiné, ještě větší tupec. Normalni muzi se dívají, ale chytre, no, nekdy méně chytre :lol:, ale určitě ne oplzle a nechovají se nechutne.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 14.06.19 08:46
@Alladina píše:
Okate se otaci tupec, poznámky a jiné, ještě větší tupec. Normalni muzi se dívají, ale chytre, no, nekdy méně chytre :lol:, ale určitě ne oplzle a nechovají se nechutne.

Včera jsem takového tupce zrovna viděla, šla přede mnou slečna tak 25, pěkně oblečená, spíš kancelářsky a prošel okolo ní tak 45letej fotřík a otočil se a tak lacině jí skenoval až m bylo trapně a působil opravdu hloupě. Podívat se, fajn… ale musí to mít trošku úroveň :mrgreen:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 14.06.19 08:48

Slečinko, nějak krátkou sukénku máte!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 09:15
@Anonymní píše: Čau holky, s kamarádem jsme vedli diskuzi, zdali všichni chlapi koukají po ženách na ulici. Tvrdil mi, že všichni asi ne, ale že se nedívají jen jak my myslíme. Údajně spíš sledují i oblečení, chůzi, podobně jako my :D
Načapali jste někdy takhle svého nebo on vás? U nás k tý trapný situaci za 8 let ještě nedošlo :lol:

Po mně teda koukali vždycky, a to se nechválím, prostě to tak je. Dlouhý nohy, velký prsa ;) jako modelka jsem byla tak před dvaceti lety, teď mám o 20kg víc… a nic se nezměnilo, jen teda nekoukaj ty dvacetiletý :mrgreen:
Teď jsem si koupila tričko, má černý neprůhledný pruhy střídaný černýma perforovanýma pruhama, nic vyzývavýho :nevim: Mám pod tím tělovou podprsenku, tak to asi vypadá, že žádnou nemám :think: to máš vidět, jak koukaj, jestli nezahlídnou víc :mrgreen:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 14.06.19 09:20

Koukaj se všichni, někteří více okatě než ostatní a bohužel se koukají i ti, u kterých o to moc nestojíte :-)

Mart81
Kelišová 5393 příspěvků 14.06.19 09:23

Čučím na ženy, méně i na muže. Občas se za pěknou nebo něčím výraznou ženou i otočím, párkrát to bylo vzájemné, rozhodně pobavilo. :) Dokud jsem byl svobodný, tak jsem občas i pochválil, složil kompliment.

Už jsem párkrát v životě potkal ženu, která mě už na první pohled ohromila tak, že jsem měl co dělat, abych nevrazil do sloupu, nezakopl a podobně. :)

pouzitychlap
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 09:36

Koukám. A přiznám se, že i hraju hru miss vagonu metra.

Annabela11
Závislačka 3913 příspěvků 14.06.19 10:02

Vetsina čučí zeny taky ale ty to delaji většinou nenapadne, ze to ten jejich ani nepostrehne. Nejhorsi situace kdyz jde par a chlap vylozeni zírá :roll: Jeho zena to samosebou vidi a chlapovi je to uplne fuk.Ano nacapala jsem chlapa jak kouká pěkně me to nastvalo on to nechapal a rikal ze je to přirozené. Kdyz se pak situace otocila a ja koukala po svalnatem fesakovi tak chlap zuril a najednou to prirozene nebylo :lol: zvlastni.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 14.06.19 10:59
@pouzitychlap píše:
Koukám. A přiznám se, že i hraju hru miss vagonu metra.
:mrgreen: :mrgreen:
nestarejtese
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 14.06.19 12:02

Jsem žena a hodnekrat jsem se za jinou ženou otočila, ale teda nenápadně :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama