Skvělé, levné kadeřnictví v Praze?

55
22.5.16 11:23

Skvělé, levné kadeřnictví v Praze?

Ahoj, chtěla bych si zajít do kadeřnictví na nějaké zastřihnutí a zesvětlení (stažení tmavě hnědé) a chci někoho doporučeného, v dobrém cenovém rozpětí. S celou službou bych se ráda vešla tak do 1500,– Znáte v Praze takové kadeřnictví? Chci někoho kdo mi opravdu porozumí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

833
22.5.16 11:29

Zkus salon Anette na Hradčanský ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
22.5.16 11:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
22.5.16 11:43

@Alienellie Ahoj, já chodím k Petře Čermákové do Strašnic. kousek od metra Skalka, cena je přijatelná - myslím, že se vejdeš a navíc používá Loreál. je zkušená a moc šikovná. iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
22.5.16 11:54

@ivabozi Děkuji :srdce: Jde mi hlavně o to, aby mi porozuměla a udělala přesně co chci, a nevymýšlela si blbosti, to už jsem taky jednou zažila. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
22.5.16 11:55

Irena dausova salon pretty woman vladislavova ul.,sama je blondyna a dobre barvi

• Citovat
  • Upravit
990
22.5.16 12:10

@Alienellie Ona si určitě vymýšlet nebude :-) Jen nevím, jestli to nemáš moc ztmavené. Nevím, jestli ti takhle bude chtít kadeřnice stáhnout barvu úplně do světla najednou. iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
22.5.16 12:24

Na tohle se specializuje Roman Pozler v HK, to zas neni tak daleko od Prahy a vysledek stoji za to. Staci projet jeho FB, je to extra trida, jsem naprosto nadsena jeho praci, bohuzel ma velmi dlouhe cekaci lhuty (pres rok).

Ja osobne bych na tvem miste nesla do kadernictvi, ktere nema na svych strankach ukazky prace. Nebudi to ve me duveru. Vubec ten salon Pretty woman, ten je naprosto prisernej od pohledu, byla jsem sokovana hruzou interieru a i pani kadernice Dausova pracuje s nejvetsi profi srackovou znackou Dusy…Nicmene je fakt, ze jsem asi narocnejsi nez bezna populace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
22.5.16 12:35

Ahoj, záleží na tom jak máš dlouhé vlasy.. Každopádně moc doporučuji moji kadeřnici Olgu, je moc šikovná - má salon v ulici „Na Rybníčku“, Praha 2.. pokud budeš mít zájem, napiš mi do zprávy a pošlu ti kontakt.. Myslím, že pokud nemáš vyloženě dlouhé vlasy, tak do té ceny by ses určitě vešla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
23.5.16 05:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.18 13:59

@lauraka narazila jsem na diskusi…ja u dausove byla a spatne to nebylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama