Skvělý dárek, který nestál ani floka. :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SAJ
Závislačka 3157 příspěvků 25.12.16 18:37
Skvělý dárek, který nestál ani floka. :-)

Nemyslím tím děti narozené nebo splozené na Vánoce (jedno takové mám a jako každé, i tohle přijde poměrně draho, takže tak jako tak neplňuje zadání). Ani tím nemyslím výhry v soutěžích a seznámení a tak podobně.

Myslím opravdu překvapení od Ježíška, která nestála vůbec nic a přesto moc a moc potěšila. Dostaly jste něco takového? Asi potřebuji po té porci smutných vánočních diskusí dodat trochu optimismu. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.12.16 18:39

Po nekolika letech manzelstvi jsem mela muze konecne doma. Nejvetsi darek (a zadny jiny jsem nepotrebovala) a nejkrasnejsi Vanoce za dlouhou dobu

Kotatko03
Echt Kelišová 8065 příspěvků 25.12.16 18:46

Tak ne, že by to byl dárek, ale potěšilo mě to velice. Včera mě malá poprvé oslovila :oops: 8)

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.12.16 18:50

První pohyby miminka :P Už jsem je netrpělivě očekávala ;)

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.12.16 18:52

@fragola Jeee, v kolikatem tydnu jsi? Vcera me taky neco trochu dloublo, ale zrejme je na to jeste moc brzy

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 25.12.16 18:53

Dostala jsem od manzela poukazku na 10 hodin masazi nohou. ja zboznuju masaz nohou- on se u toho moc nebavi

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28984 příspěvků 25.12.16 18:55

Pytlík sušených hub. Domácí luční seno pro chlupatého miláčka. Fotografie z dětství, které se před tím někam ztratily, knížka z antikvariátu, kterou napsal můj pradědeček.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.12.16 18:59

@Devuska 17.tt ;)

dedrichov
Závislačka 2876 příspěvků 25.12.16 19:01

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím… :palec:

SAJ
Závislačka 3157 příspěvků 25.12.16 19:08
@ejhle píše:
Dostala jsem od manzela poukazku na 10 hodin masazi nohou. ja zboznuju masaz nohou- on se u toho moc nebavi

Bude masírovat manžel? Pokud jo, tak parádní dárek. Krásný.

@Burj Chalifa píše:
Pytlík sušených hub. Domácí luční seno pro chlupatého miláčka. Fotografie z dětství, které se před tím někam ztratily, knížka z antikvariátu, kterou napsal můj pradědeček.

Super. Máma takhle dostala k narozeninám od známých pohlednici s naším domem z odobi druhé světové války. Byl to pro ni nej dárek - a stál snad deset korun?

Já letos dostala do čtečky upravené fotky z letošního roku, zobrazují se mi jako spořič. Neskutečně mě to potěšilo a udělalo mi to radost.

dedrichov
Závislačka 2876 příspěvků 25.12.16 19:09
@Burj Chalifa píše:
:palec:

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 25.12.16 19:20

@SAJ ano, prave proto mam z toho darku radost.-dokonce vetsi, nez z tech co koupil. Dnes mam v planu vybrat prvni pulhodku. Ditka uz jsou vykoupane, cuci na pohadky, vino se chladi

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 25.12.16 19:22

@Burj Chalifa my jsme takto nasli fotky po cca 7 letech. To bylo radosti :D

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 25.12.16 19:30

Procházka s manželem v klidu, bez dětí. Jako bonus zasněžená krajina a ojíněné stromy, jako z pohádky.
Jinak když chci na Vánoce někoho levně a přitom hezky obdarovat, ráda něco vytvářím z přírodnin. Třeba šišky či větvičky jsou vděčný materiál.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28984 příspěvků 25.12.16 19:32
@pe-terka píše:
Procházka s manželem v klidu, bez dětí. Jako bonus zasněžená krajina a ojíněné stromy, jako z pohádky.
Jinak když chci na Vánoce někoho levně a přitom hezky obdarovat, ráda něco vytvářím z přírodnin. Třeba šišky či větvičky jsou vděčný materiál.
:kytka:
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >