Reklama

Skvělý rozhovor o životě, zdraví a farmaceutickém systému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 20.07.18 20:26
Skvělý rozhovor o životě, zdraví a zdr.systému

Skvělý článek
https://neovlivni.cz/…ch-kulisach/

plus vorvani ;).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jiri.25
Stálice 82 příspěvků 20.07.18 20:40

Jednoduché odpovědi se tady celkem hodně vymezujou.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 20.07.18 20:43

Děkuji, ráda si přečtu. :kytka: Na Neovlivni bývají často zajímavé články.

veria
Generální žvanilka 23234 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 20:45

Četla jsem, zajimave.

rokris
Kelišová 5738 příspěvků 20.07.18 20:46
@Burj Chalifa píše:
Skvělý článek
https://neovlivni.cz/…ch-kulisach/plus vorvani ;).

Dobrý článek. Díky. :kytka:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 20.07.18 21:57

no to je teda kravina....... na vysokých pozicích ve farmaceutických společnostech jsem pracovala a tady o tom mágovi jsem v životě neslyšela tak jsem si ho musela proguglit a mám jasno .....to nechápu co na tom shledáváte za zajímavého a krásného?

veria
Generální žvanilka 23234 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 22:03

@Sofierules
Skoda ze si nemůžeme proguglit tebe. :jazyk: :lol:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 20.07.18 22:08
@Sofierules píše:
no to je teda kravina....... na vysokých pozicích ve farmaceutických společnostech jsem pracovala a tady o tom mágovi jsem v životě neslyšela tak jsem si ho musela proguglit a mám jasno .....to nechápu co na tom shledáváte za zajímavého a krásného?

Rozhovor je hodně k zamyšlení.A navíc nelakuje nic narůžovo.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 20.07.18 22:36
@Burj Chalifa píše:
Rozhovor je hodně k zamyšlení.A navíc nelakuje nic narůžovo.

No to já jo- já se zamyslela nad jeho drzosti- ze nemá ty jeho výstřelky na bercaky a psoriazu ani na jednom pacientovi odzkoušene ale dovoluje si o tom dávat články do médií jako o něčem převratným …plus ty názory- asi messiasky komplex - ale pokud se článek líbí tak ok

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 20.07.18 22:51

Aby byl článek pro mě zajímavý, nemusí být nutně v souladu s mými názory, nebo rozhodně ne 100 %.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 20.07.18 23:05
@klamonožka píše:
Aby byl článek pro mě zajímavý, nemusí být nutně v souladu s mými názory, nebo rozhodně ne 100 %.

Pro mě taky,ale nesmí to být onanie sama nad sebou, co vymyslel aniž by něco vymyslel ; par jasných lži; par faktu o kterých s všeobecně ví z cestopisu a par faktu o kterých se nyní hojně diskutuje v ČR … plus manipulace -opravdu by ses chtěla léčit léky které nebyly schváleny na základě důkazu..? V článku to nasadí brouka do hlavy, ale".......?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 21.07.18 07:16

Bércové vředy - k diskusi odborné veřejnosti.K pro­blému životního stylu a navazujícímu nekonečnému řetězci léků Tvůj negativní postoj k jeho osobě nabádající k rozumnému omezení zbytečných léků jako reprezentanta farmaceutické firmy vlastně chápu.

Ijen
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 21.07.18 07:55

Richarda znam ze skoly a nezda se mi, ze by rekl neco s cim bych nesouhlasila. K tem bercakum a psoriaze atd se vyjadrovat nemuzu, nemam o jeho soucasnych aktivitach informace, ale co se tyce systemu a zivotniho stylu, to vidim stejne.

ShadowDancer
Stálice 60 příspěvků 21.07.18 07:56

Mě se článek tedy líbí moc. Je fakt zajímavý. A s tím co píše souhlasím, nicméně to vidím i ve svém okolí. :think:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 21.07.18 09:58
@Burj Chalifa píše:
Bércové vředy - k diskusi odborné veřejnosti.K pro­blému životního stylu a navazujícímu nekonečnému řetězci léků Tvůj negativní postoj k jeho osobě nabádající k rozumnému omezení zbytečných léků jako reprezentanta farmaceutické firmy vlastně chápu.

s tím já ale také souhlasím stejně jako s tím , že e recepty jsou bez jakékoliv návaznosti k ničemu, nesouhlasím s tím jakým nabubřelým způsobem prezentuje něco co není, takové císařovy nové šaty a jeho tvrzení, že v dnešní době nejdou sehnat pacienty do klinických studií je vyloženě lež

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama