Skvělý vztah, zamilovaná jinde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 19:12

Skvělý vztah, zamilovaná jinde

Jsem prostě blbá. Mám doma úžasného manžela, který by mě pro mě snesl modré z nebe, každá mi ho může závidět. Jasně, nic není stoprocentní, taky mám na něj někdy nervy, on na mě vůbec, on mě prostě zbožňuje takovou jaká jsem (nechápu a obdivuji).

Pracovně však před časem musel odjet na pár měsíců pryč a toho „využil“ můj kolega a začal mě vyloženě balit. Co se nestalo, já se asi zamilovala, kolega snad přesně ví, kde máme ve vztahu tu jednu jedinou mezeru a skvěle ji doplňuje. Nechápu, před tím jsem ho dlouho ignorovala a ani by mě to ve snu nenapadlo, ale teď je to všechno jinak.

Nevím jak z toho ven, manžel je úžasný, ale kolegu mám neustále v hlavě, když mi nenapíše, tak jsem nervózní a protivný, mrzutá, ale vlastně nechci, aby psal. Proč jsem zakoukaná už pár měsíců, když by objektivně život s kolegou nebyl tak jednoduchý - teď mám prostě vše.

Jak tyto city vypnout? Proč se mi to vůbec stalo, když mám doma tak skvělého chlapa? Výsledek je, že nespím, nemůžu se pořádně soustředit na práci, nemůžu vůbec nic. Manžel vidí, jak je mi špatně, snaží se mi pomoct a je z toho sám špatný, ale to je ještě horší, protože vidím, jak je dokonalý a já všechno kazím a hlavně mu to nemůžu říct, to by ho zlomilo. Nepřipadám si pro něj vhodná, zaslouží si lepší.. no a já nevím, jak se vyhrabat z tohohle, do čeho jsem se vlastní vinou dostala.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21473
3.7.22 19:19

No bejt na sebe tvrdá. Kolegovi jasně vysvětlit že konec, že tohle nechceš, nereagovat na jeho psaní, začít se snažit doma.

Co bys chtěla aby udělal tvůj manžel, kdyby ho začala nabalovat kolegyně a jemu se zbláznili hormony? No tak udělej přesně to samé…

• Nahlásit
3989
3.7.22 19:28

Na tohle plati jen sejde z oci, sejde z mysli…pokud jsi tak hrozne zabouchla, tak v nejhorsim i zmenit praci…jestli jste spolu nic nemeli, neber to tak tragicky..proste to je prirozene..ja jsem s manzelem uz faakt hodne let, miluju ho, je to skvelej chlap..,ale zamilovana jsem parkrat byla..vcetne jednoho herce..vzdy to bylo jen na urovni fantazie a preslo to…prejde te to taky.. je to jen poblouzneni

• Nahlásit
8323
3.7.22 19:28

A jaka je ta mezera ve vztahu, kterou doplnuje kolega? Funguje Vam sex s manzelem?

• Nahlásit
1168
3.7.22 19:31

A co ti teda s manželem chybí? Mluvila jsi s ním o tom? Je tam možná změna? Ono je to těžké, tohoto si třeba zakážeš, zvládneš to, potlačíš city a za dva roky přijde někdo jiný… Pokud víš, co ti chybí, tak to pojmenuj a mluv o tom i s manželem.

• Nahlásit
Anonymní
3.7.22 19:55

@Jana525 @řeřicha ne, sex je skvělý, problém je, že ten vztah táhnu já. Kdybych ho do všeho nenutila, tak spolu asi ani nechodíme. Jakákoliv taková životní změna mě stojí minimálně pár měsíců, plno slz a přemlouvání. S kolegou mám pocit, že by šlo všechno jednoduše.

• Nahlásit
547
3.7.22 19:56

Začala bych tím, že bych se zamyslela nad vztahem s manželem. Co je ta jedna jediná trhlina? Mám pocit, že bude zásadnější než si vůbec připouštíš, když tě na ní utáhnul kolega. Řekla bych, že je nejvyšší čas začít zase na vztahu s manželem pracovat.
No a u kolegy. Jedině sejde z očí sejde z mysli. Jak už tu zaznělo, když nepomůže nic jiného tak i změnit práci. No ale to snad nebude nutné. Prostě nepokračuj v té konverzaci. Narovinu mu řekni, že víc si s ním psát nebudeš. Nech to vyšumět. I když jo lépe se to říká než dělá. A bývá to i otázkou silné vůle. Nakonec takhle moc se člověk zamiluje jen párkrát za život. A je to chemie mozek je proste zdrogovanej.

• Nahlásit
547
3.7.22 19:58
@Anonymní píše:
@Jana525 @řeřicha ne, sex je skvělý, problém je, že ten vztah táhnu já. Kdybych ho do všeho nenutila, tak spolu asi ani nechodíme. Jakákoliv taková životní změna mě stojí minimálně pár měsíců, plno slz a přemlouvání. S kolegou mám pocit, že by šlo všechno jednoduše.

A sakra! No to je ale hodně moc zásadní trhlina. Upřímně to se divím, že o manželovi píšeš jak píšeš. Vždyť to musí být hrozně vyčerpávající. Upřímně tak teď se divím, že ses zamilovala jinde až teď.
Takže o důvod víc začni to s manželem řešit!

• Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:02

@řeřicha @Karinkas viz můj příspěvěk výše. S manželem máme prakticky dusno jen v tomto. Jinak se ve všem skvěle doplňujeme. S manželem o tom mluvíme od začátku, ale nikdy to nakonec není jinak. Teď mu pár let říkám, že chci dítě, nakonec jsme se domluvili, že po svatbě. Máme už nějakou dobu po svatbě, ale on stejně vlastně na „tom“ nezačal pracovat. A já mu to nechci zase říkat a zase ho do toho nutit, když jsme o tom mluvili už tolikrát před svatbou. Nechci mít všechno vynucené, pak mě to mrzí :(

• Nahlásit
1905
3.7.22 20:07

Radím se do toho už víc nezamotávat pokud jsi s kolegou nic neměla.

• Nahlásit
16812
3.7.22 20:09
@Anonymní píše:
@řeřicha @Karinkas viz můj příspěvěk výše. S manželem máme prakticky dusno jen v tomto. Jinak se ve všem skvěle doplňujeme. S manželem o tom mluvíme od začátku, ale nikdy to nakonec není jinak. Teď mu pár let říkám, že chci dítě, nakonec jsme se domluvili, že po svatbě. Máme už nějakou dobu po svatbě, ale on stejně vlastně na „tom“ nezačal pracovat. A já mu to nechci zase říkat a zase ho do toho nutit, když jsme o tom mluvili už tolikrát před svatbou. Nechci mít všechno vynucené, pak mě to mrzí :(

A jak by měl na tom začít pracovat? :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:12

@marin třeba neprovádět neustále přerušovanou soulož?

• Nahlásit
43654
3.7.22 20:13
@Anonymní píše:
Jsem prostě blbá. Mám doma úžasného manžela, který by mě pro mě snesl modré z nebe, každá mi ho může závidět. Jasně, nic není stoprocentní, taky mám na něj někdy nervy, on na mě vůbec, on mě prostě zbožňuje takovou jaká jsem (nechápu a obdivuji).

Pracovně však před časem musel odjet na pár měsíců pryč a toho „využil“ můj kolega a začal mě vyloženě balit. Co se nestalo, já se asi zamilovala, kolega snad přesně ví, kde máme ve vztahu tu jednu jedinou mezeru a skvěle ji doplňuje. Nechápu, před tím jsem ho dlouho ignorovala a ani by mě to ve snu nenapadlo, ale teď je to všechno jinak.

Nevím jak z toho ven, manžel je úžasný, ale kolegu mám neustále v hlavě, když mi nenapíše, tak jsem nervózní a protivný, mrzutá, ale vlastně nechci, aby psal. Proč jsem zakoukaná už pár měsíců, když by objektivně život s kolegou nebyl tak jednoduchý - teď mám prostě vše.

Jak tyto city vypnout? Proč se mi to vůbec stalo, když mám doma tak skvělého chlapa? Výsledek je, že nespím, nemůžu se pořádně soustředit na práci, nemůžu vůbec nic. Manžel vidí, jak je mi špatně, snaží se mi pomoct a je z toho sám špatný, ale to je ještě horší, protože vidím, jak je dokonalý a já všechno kazím a hlavně mu to nemůžu říct, to by ho zlomilo. Nepřipadám si pro něj vhodná, zaslouží si lepší.. no a já nevím, jak se vyhrabat z tohohle, do čeho jsem se vlastní vinou dostala.

Blokovat soukromý telefon před pomílencem.

• Nahlásit
16812
3.7.22 20:14
@Anonymní píše:
@marin třeba neprovádět neustále přerušovanou soulož?

A to není možné si s ním o tom promluvit? Třeba mu to nedochází. Nemá nějakou poruchu autistického spektra, toto chování by tomu odpovídalo.

• Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:17

@marin já s ním nechci zase o takové situaci mluvit. Mluvili jsme o tom milionkrát, nechci aby i dítě bylo z mé strany vynucené, cítím se pak hrozně… Ne, není autista, jen nemá rád změny…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat