Škvoři - jak se jich zbavit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chiřdlová
Kecalka 441 příspěvků 23.09.14 21:39
Škvoři-jak se jich zbavit

Milé maminky, moc vás prosím o radu.
V bytě máme neuvěřitelně škvorů a nevím, kde se berou. Vím, že mají rádi vlhko, ale všude na netu jsem našla, že jsou spíš venku, škodí rostlinám…bydlíme v prvním patře, pod námi je ještě jeden byt. Nejdřív jsem je nacházela na balkoně na zdi, na prádle na šňůře…jenže dnes jsem v koupelně našla už osm škvorů…dělá se mi z nich zle, něco jako arachnofobie, akorát že ze škvorů, nesnáším je od malička. Našla jsem je i u dětí v pokojíčku, jednou jsem dokonce dcerku přebalovala v postýlce a když jsem rozbalila plenku, vylezl škvor…můžu se z toho zbláznit, v bytě máme čisto, nechápu kde se berou a hlavně nevím, co na ně, nemáte někdo nějaký tip? Žádné přípravky prý proti nim neexistují, tak nějaké babské rady nebo nevím, jsem už zoufalá. Děkuju moc

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 23.09.14 21:40

Vypnout rádio :mrgreen: Ale to ti nepomůže :mrgreen:

Lajka09
Závislačka 4914 příspěvků 23.09.14 21:56

Určitě bych se obrátila na desinsekční firmu, otázkou je, odkud se berou, mršky…
Zrovna dnes jsem poslouchala v rádiu, že likvidace hlodavců v bytě vyjde na cca 1000 korun.

Marketka.1992
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 23.09.14 21:57

@Chiřdlová ahoj, tez jsem je mela nejdříve na balkóne v pradle a pak v byte. Kdyz jsem sla ve 3 rano do mrazaku pro zelazinu na zuby potkala jsem tohoto " kamose", tak jsem mela svaty pred sebou. Skakla jsem za domovnici, a přes družstvo nam to prijel technik vystrikat a od te doby je klid jen jeden nebo dva na balkone a to mrtvý. P. S. ja bydlim ve 4 patre.

Chiřdlová
Kecalka 441 příspěvků 23.09.14 22:11

@Lajka09 @Marketka.1992 a­hoj holky, moc vám děkuju…asi skočím za domovníkem, jestli už mu to taky někdo nehlásil a domluvím se s ním na nějakej postřik…jen nevím, máme dvě malý děti, jestli to půjde to tu vystříkat chemikálií..a nebo pak tu deratizační firmu…

Marketka.1992
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 23.09.14 22:23

@Chiřdlová byli jsme v dome jen dve, kterym to do bytu lezlo a prijeli to vystrikat. Takze radim domovnici a at s tim nekdo neco udela. Nebo deratizacni firmu na naklady druzstva nebo svj.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 23.09.14 22:36

Vim jak se citis. Mam z nich hruzu. Nastesti je mam vzdy jen v pradle. To o pline mi ani nerikej. Brrrrr

Uživatel je onlineCaitlyn
Kelišová 5815 příspěvků 23.09.14 22:38

@Chiřdlová
Já bych měla nutkání se odstěhovat. Brr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >