Skvrnka na bělmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly.zuzka
Stálice 62 příspěvků 21.03.18 06:40
Skvrnka na belmu

Dobré ráno, mám 2 měsíční miminko a minulý týden jsem si všimla, že má na belmu červený flicek. Myslela jsem si, že to má prasklou zilku, ale skvna nemizi a je to už víc jak týden. Do poradny jdeme až za 3 týdny. Navic ma vzadu na krčku nekolik 0,5 cm uzlinek, o kterych dr ví, ale neřeší, takze cloveka napadaji ty nejhorsi myslenky.Mam plasit nebo má někdo prosim podobnou zkušenost.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9244 příspěvků 21.03.18 07:13

Když se ti něco nezdá zašla bych k doktorce dříve  :)

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 21.03.18 07:13

Uklidni se…určitě nic závažného to není…máš foto?

Příspěvek upraven 21.03.18 v 07:14

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 21.03.18 07:13
@pannda píše:
Uklidni se…určitě nic závažného to není…máš foto?

natyber
Závislačka 4541 příspěvků 21.03.18 07:31

Moje dcera má od miminka červenou skvrnku v oku, jakoby prasklou žilku. U ní je to jen kosmetická vada, samozřejmě proběhla v dětském věku nějaká vyšetření očí. Je jí 19 let a zrak má v pořádku, skvrnku ani neřeší.

fly.zuzka
Stálice 62 příspěvků 21.03.18 08:19

@pannda pokusím se to vyfotit, jestli to půjde.

fly.zuzka
Stálice 62 příspěvků 21.03.18 08:22

@natyber Tak snad to tak bude i u nás.

Russet
Kelišová 6820 příspěvků 21.03.18 08:31
@fly.zuzka píše:
Dobré ráno, mám 2 měsíční miminko a minulý týden jsem si všimla, že má na belmu červený flicek. Myslela jsem si, že to má prasklou zilku, ale skvna nemizi a je to už víc jak týden. Do poradny jdeme až za 3 týdny. Navic ma vzadu na krčku nekolik 0,5 cm uzlinek, o kterych dr ví, ale neřeší, takze cloveka napadaji ty nejhorsi myslenky.Mam plasit nebo má někdo prosim podobnou zkušenost.

Uzlinku má syn taky. Doktorka vždy koukne, sáhne. Na jednom vyšetření na ORL jsme byli, vše ok. S tím očkem bych k doktorce asi šla, jen pro klid. Třeba tě vyšle na oční.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama