Reklama

Skvrnka na bělmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 21.03.18 06:40
Skvrnka na belmu

Dobré ráno, mám 2 měsíční miminko a minulý týden jsem si všimla, že má na belmu červený flicek. Myslela jsem si, že to má prasklou zilku, ale skvna nemizi a je to už víc jak týden. Do poradny jdeme až za 3 týdny. Navic ma vzadu na krčku nekolik 0,5 cm uzlinek, o kterych dr ví, ale neřeší, takze cloveka napadaji ty nejhorsi myslenky.Mam plasit nebo má někdo prosim podobnou zkušenost.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9857 příspěvků 21.03.18 07:13

Když se ti něco nezdá zašla bych k doktorce dříve  :)

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 21.03.18 07:13

Uklidni se…určitě nic závažného to není…máš foto?

Příspěvek upraven 21.03.18 v 07:14

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 21.03.18 07:13
@pannda píše:
Uklidni se…určitě nic závažného to není…máš foto?

natyber
Kelišová 6020 příspěvků 21.03.18 07:31

Moje dcera má od miminka červenou skvrnku v oku, jakoby prasklou žilku. U ní je to jen kosmetická vada, samozřejmě proběhla v dětském věku nějaká vyšetření očí. Je jí 19 let a zrak má v pořádku, skvrnku ani neřeší.

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 21.03.18 08:19

@pannda pokusím se to vyfotit, jestli to půjde.

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 21.03.18 08:22

@natyber Tak snad to tak bude i u nás.

Russet
Extra třída :D 10383 příspěvků 21.03.18 08:31
@fly.zuzka píše:
Dobré ráno, mám 2 měsíční miminko a minulý týden jsem si všimla, že má na belmu červený flicek. Myslela jsem si, že to má prasklou zilku, ale skvna nemizi a je to už víc jak týden. Do poradny jdeme až za 3 týdny. Navic ma vzadu na krčku nekolik 0,5 cm uzlinek, o kterych dr ví, ale neřeší, takze cloveka napadaji ty nejhorsi myslenky.Mam plasit nebo má někdo prosim podobnou zkušenost.

Uzlinku má syn taky. Doktorka vždy koukne, sáhne. Na jednom vyšetření na ORL jsme byli, vše ok. S tím očkem bych k doktorce asi šla, jen pro klid. Třeba tě vyšle na oční.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama