Reklama

Skvrnky na rajčatech z Maroka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajkaa77
Nováček 9 příspěvků 06.01.17 09:16
Skvrnky na rajčatech z maroka

Ahoj, potrebuju poradit. Pred tremi tydny jsem si, vzala na veceri kerikova cherry rajcata, na kterych jsem ale nasla male cerne skvrnky. Tak jsem si jich par odlozila a ted jsem je rozbalila. Skvrnky jsou vetsi, a nektere ztvrdle. Po rozkrojeni to vevnitr vypada normalne, ta skvrna je jakoby jen na povrchu, jenom ztvrdla. Pozdeji se zbarvikla do bilozluta, vune normalni. Koupena nejspis v albertu, pochazi z Maroka. Co by to mohlo byt?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 06.01.17 09:20

Jako keriky nebo jako na jidlo? Ja bych rekla, ze po trech tydnech jsou plesnive.

Pajkaa77
Nováček 9 příspěvků 06.01.17 09:28

Takhle to vypadalo pred tremi tydny.

Malaga
Generální žvanilka 24378 příspěvků 06.01.17 09:33

A jsou ty tečky vystouplé? ta fotka není moc ostrá, ale mohla by to být bakteriální tečkovitost rajčete (Pseudomonas syringeae pv. tomato)…často se to objevuje při vysoké vzdušné vlhkosti…což může být - změny teplot při skladování, rajče se orosí…

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 06.01.17 09:34

Rekla bych, ze to je plisen

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 06.01.17 09:34

Vtesinou pokud mam na rajceti cerne skvrny tak je to zacinajici plisen. A je jedno odkud jsou.

Pajkaa77
Nováček 9 příspěvků 06.01.17 09:53

https://m.poradte.cz/…obchodu.html tady jsou ty fotky ostrejsi. Ta druha fotka je jak ta cerna skvrnka vypada ted.

Maol
Závislačka 3447 příspěvků 06.01.17 09:59

Normalne ti to plesnivi…

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 06.01.17 10:00

No a co na tom jako zkoumas, nejez je, vyhod to. Koupila jsi uz nahnily rajcata

Barinec
Kecalka 253 příspěvků 06.01.17 10:34

3 tydny schovavas rajcata s cernymi skrvnkami? To bych vubec nejedla a rovnou vyhodila. Je jedno co to je, proste rajcata v zime nejsou chutove ani vzhledove vubec dobra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama