Skvrny na obličeji, které zmizí a zase se objeví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:51
skvrny na obličeji, které zmizí a objeví se zase

Ahoj, prosím o radu nebo zkušenost.. syn 2,5 roku má laryngitidu, nic hrozného, projevuje se to hlavně chrapotem, jinak noci jsou klidné… občas zakašle. Doktorka ho viděla. Ale teď poslední dva dny pozoruji na jeho obličeji sem tam červenou skvrnu, kterou má třeba tři hodiny, potom zmizí a udělá se zase někde jinde, nebo více skvrnek, pak třeba čtvrt dne nic a pak zase skvrnka. Je to kolem nosu, očí nebo rtů…Nejdřív sem si myslela, že se třeba někde bouchl, ale teď už jsem si jistá, že se prostě samy objeví a pak zase zmizí. Máte s tím někdo zkušenost? Nepřijde mi, že by ho jinak něco trápilo i ten hlas už je lepší… Díky

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >