Skype - dobití kreditu

472
14.2.08 10:08

Skype - dobití kreditu

Ahojky,
nemáte někdo zkušenosti s dobitím kreditu na skype? Chtěli jsme si ho dobít, ale první kroky nás vedly česky a pak AJ, tak jsme tomu moc nerozuměli. Chtěli jsme si to dobít přes PC, kde to po nás chtělo číslo platební karty, pak tuším nějaké 4-číslí také z karty, pak jsme si říkali, jestli to nebude on-line bankovnictví, které tedy nemáme zřízeno. Dobíjel jste někdo přes toto a popř. jak se to tedy dá bezpečně dobít, aby nedošlo k zneužití osobních dat. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

TehotnaTerezka
14.2.08 10:43

jestli to chtelo 4cisli z karty, tak na zadni strane te karty je jeste dalsi cislo, tak to by mely byt z neho ty posledni 4 cisla
takhle jsem platila letenky a OK :)

• Nahlásit
  • Citovat
97
14.2.08 11:17

Ahoj, já jsem si takto kupovala kredit na skype už několikrát a naprosto bez problémů. Je to číslo na druhé straně karty přesně jak píše Terezka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.08 11:35

Ahoj, ja porad platim neco kartou pres internet a u me je to teda neni ctyrcisli, ale trojcisli. Rikaji tomu jakysi ‚bezpecnostni kod‘, ktery mas na zadni strane karty, podivej se tam, kde mas kartu podepsanou. Na tom pasku pro podpis mas dalsi cislo a bere se posledni trojcisli nebo mozna u tebe ctyrcisli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.2.08 13:21

malý dodatek: pokud tedy mas typ karty, která to umožnuje a zaroveň pokud maš tento typ plateb povolen )myšleno, že tys ho povolila) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama