Skype, odpojení jiným uživatelem

930
30.4.20 21:45

Skype, odpojeni jinym uzivatelem

Dobrý den, nenašla jsem nikde odpoved na toto tema, tak zkousim tady, tady se vi vsecko :-)
pri distancni vyuce pouziva syn skype a dochazi k tomu, ze nekdo stale odpojuje jine ucastniky od hovoru. Da se zjistit kdo to dela? Ucitel uz je z toho mirne zoufaly, ja taky, syn mi pak vola do prace, zmatkuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4212
30.4.20 21:47

Oni sami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 21:49

Sami urcite ne, dnes jsem u toho byla a jedna holcicka temer plakala, ze nevi co se delo poslednich deset minut…syn se taky neodpojuje sam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 21:50

Vyskoci tam hlaska: „jiny uzivatel vas odpojil“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4212
30.4.20 22:00

Tak tam mají v konverzaci nějakého dobroděje co to sabotuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
30.4.20 22:01

Skype jsem sice moc nepoužívala, ale není tam nějaká možnost omezit účtům dětí práva? Tedy hlavně tu možnost odhlašovat lidi. V nastavení té konverzace… Měly by tam být nějaké možnosti. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 22:06

No prave, ale kdyby se dalo zjistit, kdo tim dobrodejem je, tak by bylo takove adresnejsi rict nedelej to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 22:07
@Kamkam píše:
Skype jsem sice moc nepoužívala, ale není tam nějaká možnost omezit účtům dětí práva? Tedy hlavně tu možnost odhlašovat lidi. V nastavení té konverzace… Měly by tam být nějaké možnosti. :think:

podivam se, dekuji, kdyby to udelali vsichni, je po problemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13383
30.4.20 22:11

No některé dítku je holt technicky zdatné. A jako překvápko - když objevilo cestu jak zlobit, tak holt zlobí. To děti dělají.

Učitel tu konferenci musí nastavit tak, aby k tomu měl práva jen on, ne všichni účastníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 22:14
@Ou píše:
No některé dítku je holt technicky zdatné. A jako překvápko - když objevilo cestu jak zlobit, tak holt zlobí. To děti dělají.Učitel tu konferenci musí nastavit tak, aby k tomu měl práva jen on, ne všichni účastníci.

on to prave nastavil asi bez registrace jako volny link, uz jsem googlila, takze kazdy, kdo se prihlasil pres link, tak ma vsecka prava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
30.4.20 22:17

A moje svoboda konci tam, kde zacina svoboda druheho, skodit anonymne by si decka nemusely…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7828
30.4.20 22:25

Spis, at se pripojuji videokonferenci pres Google Meet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13383
30.4.20 22:31

@TopSecret tam to jde taky, když se to blbě nastaví :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
1.5.20 11:28

@Kamkam :tak v nastaveni jsme nenasla nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
1.5.20 11:49

@bylinka a dívala ses přímo do nastavení konverzace? Hlavně by to tam měl omezit ten učitel. Založila bych na jeho místě úplně novou a pozvala tam ty děcka jinak a dala si na to pozor. Podívám se na to, když už to tady takhle radím od boku. Jsem přesvědčena, že to nějak jít musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama