Škytavka miminka v bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Povídálka 31 příspěvků 16.03.18 10:54
Skytavka babatka v brusku

Ahojte. Som v 25 tt a moja mala ma aj 3× denne skytavku v brusku. Som PN a iba lezim tak si to vsimam. Kto pracuje alebo ma deti nema moc sancu podla mna…strasne ma to stresuje pretoze viem ze je to na 1 strane dobre a babatko si trenuje dychanie, ale viem ze to moze znamenat aj problem s pupocnikom…stras­ne sa bojim. Lekarovi som volala a povedal nech nestresujem, ze s tym nic neurobi…kto je na tom podobne? Ja to citim ako tep srdca na 1 mieste…nikde inde len na tom 1 mieste…v noci to trvalo aj 15 min…som si na 90% ista ze to je skytavka…

Reklama

Reakce:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 16.03.18 10:58

Dvě moje děti škytali hodně a pupečník byl v pohodě. Naopak syn, který měl problém s pupečníkem, téměř neškytal. Nestresuj se, to není pro miminko dobré.

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3804 příspěvků 7 inzerátů 16.03.18 10:58

Buď v klidu :kytka:. Obě deti mi škytaly skoro nonstop, cítila jsem to častěji než pohyby a žádný problém s ničím nebyl.

netopyrek26
Kecalka 485 příspěvků 16.03.18 11:00

Ahoj, muzu se zeptat jak to poznate ze miminko v brisku skyta? Jsrm take ve 25.tydnu.

iziwolvie
Kecalka 334 příspěvků 16.03.18 11:04

U mě škytaly všechny tři děti. Přišlo mi to docela často, hlavně večer, když jsem byla v klidu, ale cítila jsem to i přes den. Všechny tři jsou v pořádku a neměly žádný problém. :hug:

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 16.03.18 11:05

Děti škytají, protože pijí plodovou vodu a nacvičují si tak i pomalu dýchací pohyby. Moje to také dělá, nejvíce to dělalo kolem 30-35 tt. Teď jsem 37 tt a škytá tedy méně, cca 1× za den a někdy ani to už ne. Dříve i 5× za den. Problém by byl, kdyby škytalo třeba hodinu v kuse bez přestváky, tam je na místě kontrola u doktora.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 16.03.18 11:05

Taky mi pořád škytaly a tu starší jsem cítila i v práci, mi břicho až lítalo. I na ultrazvuku škytala

Didinda1991
Povídálka 31 příspěvků 16.03.18 11:06

@Janli @Zdendula82 a v takom skorom tyzdni?? Ja rozumiem ze po 30 tt to citi zena intenzivnejsie…
Dakujem Vam

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 16.03.18 11:14

@Didinda1991 Tak ono záleží, kde máš placentu. Když vepředu, tak je to cítit trochu méně. Už nevím, kdy začaly škytat, ale docela brzy. Když jsem začala vnímat víc pohyby, tak jsem začala i víc vnímat škytání. Přece jen je to pravidelný pohyb, který pár minut trvá.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 16.03.18 11:46

Syn taky skytal a problem s pupecnikem nemel. Uklidni se a nestresuj a nečti tolik ty internety ;-)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 16.03.18 11:53

Všechny tři děti škytaly. U toho posledního jsem i cítila, jak celý z té škytavky v břiše nadskakuje. Měl ji cca 3× - 5× denně. Ještě před císařem - říznutím do břicha začal zuřivě škytat :mrgreen:… zůstalo mu to i po narození, stále urputně škytá tak pětkrát denně 8o :mrgreen:

Didinda1991
Povídálka 31 příspěvků 16.03.18 12:04

Dakujem vam pekne som kludnejsia…ja mam nactene az prilis a to z hlavy nedostanu aj keby som velmi chcela ????

chs.jasmin
Kelišová 6598 příspěvků 16.03.18 12:07
@Didinda1991 píše:
Ahojte. Som v 25 tt a moja mala ma aj 3× denne skytavku v brusku. Som PN a iba lezim tak si to vsimam. Kto pracuje alebo ma deti nema moc sancu podla mna…strasne ma to stresuje pretoze viem ze je to na 1 strane dobre a babatko si trenuje dychanie, ale viem ze to moze znamenat aj problem s pupocnikom…stras­ne sa bojim. Lekarovi som volala a povedal nech nestresujem, ze s tym nic neurobi…kto je na tom podobne? Ja to citim ako tep srdca na 1 mieste…nikde inde len na tom 1 mieste…v noci to trvalo aj 15 min…som si na 90% ista ze to je skytavka…

Ahoj,

obě moje holky už v bříšku hodně škytaly - na YT mám dokonce i video jak mi hopsá břicho u škytavky. Většinou to bylo po větším jídle :lol: Ještě jako miminka poškytávaly, ale ted už ani ne :)

Je to normální :-)

Sailah
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 16.03.18 16:04

Ehm… jakym zpusobem si dite skytanim v brise trenuje dychani???

Kristyna_ww
Kecalka 256 příspěvků 16.03.18 16:09

U nás se taky hodně škytalo v bříšku a zůstalo jí to i po narození, škytá furt :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán přišel o skoro půl milionu fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama