Škytavka - dělám něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:26
Škytavka dělám něco špatně.?

Dobrý den přijdu si jako úplně strašná máma, a kolikrát mám úplně slabý období. Moje maličká, 3 měsíce, má škytavku, já vím je to normální u miminek kvůli nevyvinuté zaklopce ale ta moje ji má snad i 5× denně a já nevím jestli ji nějak ubližuju nebo si málo odřihne nebo jak, vždycky to dávám zapít čajem ale ona si to ne vždy vezme a já nevím jak ji pomoc :(

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 25.04.19 13:33

Je to normální, syn mi skytal i břiše třeba 10× za den a skytal ikdyz se narodil… :) už ani nevím kdy to přešlo a teď v 10M skyta velice výjimečně, zrovna tohle fakt nemá cenu si vyčítat :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 46290 příspěvků 25.04.19 13:36

Špatná matka? Obě děti mi škytaly v břiše, škytaly jako mimina, u starší to časem přešlo, u mladší jistě přejde taky. Vždycky mě překvapovalo, jak strašně je jim to fuk, dospělýho by to štvalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:44

Když ona se kolikrát celá z tý škytky zvedá. Má ji kolikrát i dýl a pak ji to taky štve, že začne fňukat :( snad to teda přejde no :(

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 25.04.19 13:54

Zrovna teď má škytavku i moje mimčo v břiše :lol:.. jinak starší dcerka taky škytala hodně už v břiše, pak i když se narodila.. když byla starší všimla jsem si že začne škytat vždy když se hodně směje :-) ani nevím kdy jí to přešlo, teď už neškytá snad vůbec :-)

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 14 inzerátů 25.04.19 14:18

Syn mi škytal x-krát za den, ani jsem to nepočítala. Celkově byl i hodně blinkací a přežírací, takže jsem se tím nijak nezabývala. Akorát že mu to zůstalo - bude mít v létě 3 roky a pořád docela často škytá, kolikrát i několik dní po sobě (samozřejmě s přestávkami). :nevim: Sama si pamatuji ze svého dětství, že jsem škytávala asi taky hodně, protože mi babička vždycky říkala, že mi kape krev na srdce. A já si to představovala a nechápala jsem to. :mrgreen:

suzka1
Kecalka 208 příspěvků 25.04.19 21:46
@Anonymní píše:
Dobrý den přijdu si jako úplně strašná máma, a kolikrát mám úplně slabý období. Moje maličká, 3 měsíce, má škytavku, já vím je to normální u miminek kvůli nevyvinuté zaklopce ale ta moje ji má snad i 5× denně a já nevím jestli ji nějak ubližuju nebo si málo odřihne nebo jak, vždycky to dávám zapít čajem ale ona si to ne vždy vezme a já nevím jak ji pomoc :(

S 3 mesicem je velka pravdepodobnost, ze to skonci :potlesk: Skytaji skoro vsechny deti, rozhodně nedelas nic spatne!! :srdce:

Ravy
Povídálka 40 příspěvků 25.04.19 21:49

Tak ten můj mi začal škytat už v břiše a přestal když mu byl cca měsíc :lol: ale teda v břiše to byla jízda :lol: ten škytal snad pořád :lol:

Váš příspěvek
Reklama