Slabá a velmi bolestivá menstruace (po revizi)

Anonymní
13.8.15 10:54

Slabá a velmi bolestivá menstruace (po revizi)

Ahoj. Jsem skoro rok po revizi dělohy po zamlklým těhu. Nejdřív bylo vše OK - první menstruace přišla po 28 dnech, pak každá další normálně po cca měsíci. Zhruba půl roku se zdálo vše ok…
Ted' poslední tři cykly mám ale menstruaci fakt prapodivnou. Je hodně bolestivá a strašně slabá. Spíš jen takový špinění se zakrvácením někde uprostřed celý tý menstruace (celkem trvá cca 7 dnů)… :think:
Ovulace probíhá (tedy, dle ovu testů).
Nevíte někdo čím by to mohlo být??
PS: Na gynekologii jdu v září na běžnou preventivku, čili s lékařem to proberu. Nyní mě jen zajímá, neví-li někdo, čím by to mohlo být a mám-li se znepokojovat (35let, bohužel žádné dítě).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
13.8.15 11:56

Jestli se ti treba neudelala cysta, pripadne myom v deloze. Myslim, ze tohle vyresi jen prohlidka, kdyby nic neobjevil lekar, tak by asi byla na miste hysteroskopie nebo dalsi vysetreni. Drzim palce, at se duvod brzy najde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 12:56

@Bibi239 Děkuju… Já k lékaři samozřejmě půjdu (jak jsem psala). Ale čím dál tím víc mě to znervózňuje. Ted' má doktor stejně dovolenou (a já menstruaci), po dovolený si bude vyřizovat těhotný a akutní - takže pak začátkem září se na mě snad koukne…
Jen jsem chtěla znát možnosti. Jsem z toho dost nešt'astná :-(

Při myomu je naopak menstruace silná, ne? Navíc jsem na začátku dubna byla na ultrazvuku a vše bylo v pořádku…

Ach jo.

No - děkuji za (jedinou) radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama