Reklama

Slabá čárka, dva dny zpoždění, 30. den cyklu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:06
slaba carka dva dny zpozdeni 30dc

Vsechny zdravim prosim podivate se mi na testy? Nejsou na asi 16dpo a 30dc dva dny zpozdeni moc slabe? Vsem dekuji, prvni duch na dr max se objevil 25dc.Ty dva pepino benu dnes ale ne z ranni moci a dr max z rana ten mi sili co dva dny :?

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 12:14

Testuj jenom jednou značkou, z ranní moči, nejvýše ob den. Jedině tak můžeš z testů odhadovat, zda to sílí nebo ne. Ještě jistější je krev, zajdi si, pokud chceš mít jistotu.

Z těchto testů se dá vyčíst jenom jedno (protože to jsou různé značky): došlo k sexu, došlo k oplodnění, došlo k otěhotnění. Víc ti z toho nikdo nevykouká :nevim:

EllEff
Kecalka 366 příspěvků 12.01.17 12:14

Ja vidim tedy uplne jasnou carku a ne ducha :dance:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 12:15

Zkus si zajít na krev na hCG, to ti řekne víc. V pondělí zopakovat, mělo by to být 4× znásobený.

Kamila82
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 12.01.17 12:16

Ja myslim, ze v pohode… hlavne, ze nějak sili… Nejlepsi je si delat stale stejny test, pak je to nejlepe videt… :palec: A gratuluji… :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:17

Moc děkuji za reakce mě zajímá jestli je to na dva dny zpoždění v pořádku jsou názory že ne moc děkuju zas trochu naděje :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 12:20
@Anonymní píše:
Moc děkuji za reakce mě zajímá jestli je to na dva dny zpoždění v pořádku jsou názory že ne moc děkuju zas trochu naděje :)

I slabší čárka může být prosperují těhotenství a naopak. Opravdu síla čárky ti moc neřekne. Spíš zkus tu krev nebo test za dva dny, stejná značka, ranní moč, mělo by to sílit. Pokud bude, je to na dobré cestě. Na gyndu se objednej ve svém vlastním zájmu nejdřív na 8.týden, ať nestresuješ, že není ještě srdíčko. Tedy za předpokladu, že nepotřebuješ nějaké léky apod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:22

@Nowuka2 děkuju otestuju až třeba v neděli

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 12:30
@Anonymní píše:
@Nowuka2 děkuju otestuju až třeba v neděli

Chápu že je to těžký, ale zkus fakt vydržet :mrgreen:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 12.01.17 12:33

Ahoj, já měla 30 DC (první test) jako ty. Druhý test je po tom, co jsem nepila- večer a ráno jsem skoro čárku neměla, večer pak zase už krásnou (4. test). Já měla silné čárky jen večer :D

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 12.01.17 12:34

U mě tohle v pořádku nebylo. Jakmile to nebyly dvě stejně silné, nebylo to nikdy prosperující těhotenství. Ovšem takhle to bylo u mě. Znám spoustu holek, co měly čárku slabší a postupně jim to sílilo. A bylo to v pořádku. Z tohoto opravdu nelze usuzovat vůbec nic, častým testem výsledek taky nezměníš. Jestli chceš něco vykoukat, tak testuj min. obden a stejným testem. Pak by měl být vidět nějaký výsledek. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:37

@Fima mě ty čárky sílí obden právě u mamatestu co den ten mám už skoro stejně silný jako testovací jen ten max zlobí ale sílí co dva dny :think:

Reaskiller
Kelišová 5280 příspěvků 12.01.17 12:38

Příspěvek upraven 12.01.17 v 12:39

aggla
Kecalka 396 příspěvků 12.01.17 12:39

Síla te čárky nic neukazuje :-D me se objevila až po více jak tydnu vynechání první čárka a to jsem 2 dny po vychází byla i na krvy a nic :-D ted jsem 25tt takže si proste jen mohla otěhotnět později proto je slabší buď v klidu :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:40

Moc všem děkuju je mi trochu líp :) Pokud se nic nestane objednám se až na 6 týden :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama