Co znamená slabá čárka na těhotenském testu v těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 22:15
Slaba čárka na těhotenskem testu v těhotenství

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nemáte některá stejnou zkušenost, vím, že to je hloupost, jsem 9+4 tt dneska a nenapadlo mě nic lepšího než si zkusit poslední těhotenský test co mi doma zbyl, že si ho udělám ještě na památku a místo toho, jsem se dostala do šílený deprese.. 19.12. u doktora potvrzené těhotenství a srdíčko :srdce:, všechno v pořádku a dnes na tom testu úplně slabá čárka.. Samozřejmě jsem udělala další hloupost a hledala na netu co to může být, našla jsem spoustu článku o tom, že těhotenské testy v takovém týdnu už nedokážou pochytit tak vysoké hcg, pak jsem našla samozřejmě i články o zamlklem těhotenství a to mě vystrasilo šíleně.. Máte nějaká podobnou zkušenost? Lituju toho, že jsem ten test dělala :(.. Problémy nemám žádné.. Doteď jsem byla naprosto natesena, že konečně budeme mít miminko, děkuju za každou odpověď a zkušenost. :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 01.01.19 22:20

To si ten potrat ještě privedes tím stresem :roll: no tak si něco vymysli a val na gyndu dokud toho malého zas neuvidíš tak se stejně neuklidnis

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 01.01.19 22:21

Neřeš kraviny.

Ada22
Kecalka 489 příspěvků 01.01.19 22:23

Měla jsem úplně stejně blbý nápad někdy v 8 týdnů před kontrolou na gynde. Test byl výrazně slabší než testy v době zmeškané MS a vše bylo ok.

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 01.01.19 22:24

Cim dele tehu trva tim mensi je pravdepodobnost ze se neco na testu ukaze,takze bych byla vklidu a uzivala tehu :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 22:32

@LeonkaLenka @Ada22 Holky děkuju :hug:, i to mi trošku stačí na uklidnění :hug:

Agnes9
Kecalka 156 příspěvků 01.01.19 22:46

Udělala jsem tu stejnou blbost a taky slabá čárka… teď je z ní 4 měsíční Šimon :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 22:47

@Agnes9 :hug: Děkuju a gratuluju, ať dělá jen samou radost :srdce:

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 07.01.19 19:03
Slabá čárka

Ahojte. Dnes jsem si dělala těhotenský test. A mám tam slabou čárku. Co myslíte? Jsem těhotná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:47

@Niki Ku Ta už není zas tak slabá, řekla bych, že těhotná jsi.. Kolik jsi DPO?

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 07.01.19 20:50

Ovulaci jsem měla 15.12.Bojim se, že testy nejsou kvalitní. Dělala jsem si poslední test před 14 dny a nebylo vůbec nic. Tak mma z toho smíšené pocity

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:52

@Niki Ku No pokud byla ovulace 15. 12. Tak je jasný, že test před 14 dny ti nic neukázal, na to bylo ještě moc brzy :) nicméně teď když to počítám, tak už máš nějakých 7 dní zpoždění? Pokud máš 28 denní cykly? To už by ta čárka měla být podle mě silnější, ale to zatím nemusí nic znamenat :) jak máš citlivé testy a jakou značku? :)

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 07.01.19 20:55

No, dnes jsem vyzkoušela od Dr. Max. Jak jsou citlivé nevím. Sice jsem někde četla, že jak uschnou tak se objeví duch. Mě se objevil snad od 30 sekund a pak jen trošku zesílil. Pro jistotu jsem si udělala další a bylo to to stejné

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 07.01.19 20:58

Navíc jsem zapomněla dodat, že jsem vysazovala antikoncepci. To bylo 30.11. Ale to asi čárku na testu neovlivní :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:59

@Niki Ku Těhotná budeš určitě, hodně záleží jak jsou ty testy citlivé :) pokud by byli až třeba 25, tak je to v pořádku :) u někoho ten hormon stoupá pomaleji, nebo si mohla mít naredenejsi moč :). Tedka bys byla přibližně v 5 týdnu, tak se z toho moc nestresuj, ono to bude všechno v pořádku uvidíš, :) objednej se k doktorovi, tak za 14 dní bys mohla vidět už i srdíčko :) :hug: a zkus si koupit ještě mamatest, ten je 10 a uvidíš, že tam budeš mít dálnice :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >