Slabá čárka na testu a špinění, poradíte mi prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 17.05.19 13:43
Slabá čárka na testu a špinění, poradíte mi prosím?

Ahoj jak už jsem psala v únoru jsem musela podstoupit revizi kvůli úmrtí plodu v 12tt kvůli srazenině, která ucpala pupečník. Od konce dubna mi doktor povolil se znovu snažit. MS jsem měla 23.4 takže teď jsem 24DC. Ráno mě pobolival podbrisek jako při MS, ale mám jen lekhy nahnedly výtok. Test jsem si dělala a byla tam slabá čárka viz foto. Jenže ještě 11.4 jsem měla HCG 32. Může jít o špinění na začátku těhotenství? Nebo se mi spíš rozjíždí MS kterou mám ale dostat až 23.5. Měl to někdo podobné? Jako když ne tak to hrotit nebudu čím víc se člověk stresuje, tak pak to nepůjde.

Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 17.05.19 14:05

No ja myslim, ze jestli jsi mela hcg 32 vic jak pred mesicem, tak tohle uz to urcite neni. Spis to vidim na tehu :)

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 17.05.19 14:10
@Lumíkovec píše:
No ja myslim, ze jestli jsi mela hcg 32 vic jak pred mesicem, tak tohle uz to urcite neni. Spis to vidim na tehu :)

A nemůžou to být pořád zbytky? A co to lehké špinění a bolest v podbřišku? Stává se to?

Janita3
Závislačka 2689 příspěvků 17.05.19 14:55

@Lucka beruska Testuješ šest dní před ms? To je straaašně brzo, může přeci odejít, tak proč se zbytečně trápit :(
Napadá mě, jestli to špinění nesouvisí s uhnizďováním, jen to moc nesedí s tím dnešním 24DC leda by byla ovulace později. Každopádně ten test je pozitivní 8o

Moc držím palce, aby další těhotenství bylo už jen a jen bez komplikací :hug:

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 17.05.19 15:28
@Janita3 píše:
@Lucka beruska Testuješ šest dní před ms? To je straaašně brzo, může přeci odejít, tak proč se zbytečně trápit :(
Napadá mě, jestli to špinění nesouvisí s uhnizďováním, jen to moc nesedí s tím dnešním 24DC leda by byla ovulace později. Každopádně ten test je pozitivní 8oMoc držím palce, aby další těhotenství bylo už jen a jen bez komplikací :hug:

Je do možné u mého syna 7let jsem měla ovulaci později a v druhém těhotenství taky později, vždy byl plod mladší o týden. Tak uvidím.

Váš příspěvek
Reklama