Slabá čárka na testu menstruace 11 dní zpoždění

Anonymní
11.12.19 11:49

Slabá čárka na testu menstruace 11 dní zpoždění

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonim, ale nikdo neví, že se snažíme :hug: O miminko se snažíme od 19.10.2019. Měla jsem mít menstruaci 1.12.2019 ale stále zatim nic. V sobotu 7.12 jsem si dělala test a byla na něm slabá čárka :dance: test jsem opakovala včera a zase jen slabá, ale mnohem viditelnější čárka :think: mám 11 dni zpoždění bolí mě prsa a v podbřišku jako při menstruaci. Máte některá zkušenost, že by to mohlo vyjít? Moc si přeji aby to vyšlo a měli by jsme krásný dáreček pod stromeček :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2090
11.12.19 11:55

Vyjít by to určitě mohlo. :) Záleží také jakým testem testuješ (citlivost), kdy byla ovulace. atd…, držím Ti palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 11:57
@alena1995 píše:
Vyjít by to určitě mohlo. :) Záleží také jakým testem testuješ (citlivost), kdy byla ovulace. atd…, držím Ti palce. :hug:

Plodné dny jsem měla okolo 17.11 :oops:
Děkuji :hug: věřím že to vyšlo :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
118
11.12.19 12:17

Myslím, že jo. Taky jsem měla ms bolesti a bolest prsou, slabou carku v začátku a dnes jsem 35tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
12.12.19 16:52

Přidej fotky testu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.12.19 17:28

Ahoj holky prosím Vás 22.11 MS… Od 1.12/ 9.12 jsme se snažili s manželem o miminko.. včera jsme si dělala ovulační test a nic dnes ráno a byla tam slabá čárka tak jsme to skusila odpol a zas ještě slabší než ráno. Papirkovy test to neukazal TT. Ale ovulační ano… Myslíte, že se to povedlo??? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.12.19 17:28

Ahoj holky prosím Vás 22.11 MS… Od 1.12/ 9.12 jsme se snažili s manželem o miminko.. včera jsme si dělala ovulační test a nic dnes ráno a byla tam slabá čárka tak jsme to skusila odpol a zas ještě slabší než ráno. Papirkovy test to neukazal TT. Ale ovulační ano… Myslíte, že se to povedlo??? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:53
@Emíí píše:
Ahoj holky prosím Vás 22.11 MS… Od 1.12/ 9.12 jsme se snažili s manželem o miminko.. včera jsme si dělala ovulační test a nic dnes ráno a byla tam slabá čárka tak jsme to skusila odpol a zas ještě slabší než ráno. Papirkovy test to neukazal TT. Ale ovulační ano… Myslíte, že se to povedlo??? :srdce:

Ovulacni test je od toho aby se podle nej zjistila ovulace a ne těhotenství. A tehotensky je na těhotenství. Takže se předně řiď TT a ne ovulacnim. A je to 12 dni od snažení, tak klid.

• Citovat
  • Nahlásit
112
12.12.19 17:54
@Emíí píše:
Ahoj holky prosím Vás 22.11 MS… Od 1.12/ 9.12 jsme se snažili s manželem o miminko.. včera jsme si dělala ovulační test a nic dnes ráno a byla tam slabá čárka tak jsme to skusila odpol a zas ještě slabší než ráno. Papirkovy test to neukazal TT. Ale ovulační ano… Myslíte, že se to povedlo??? :srdce:

Aby byl ovulacni test pozitivni musí byt čárka silnější než kontrolní. Tenhle test je negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.12.19 17:55
@Anonymní píše:
Ovulacni test je od toho aby se podle nej zjistila ovulace a ne těhotenství. A tehotensky je na těhotenství. Takže se předně řiď TT a ne ovulacnim. A je to 12 dni od snažení, tak klid.

Ale v hodně skupinkách právě hodně psaly, že jim ovulační test ukázal trhu dříve než TT. Tak jsme se jen ptala právě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.12.19 18:01

@Helene7 takže vlastně neukazal, že bych měla ovulaci? Nebo jak to mám chápat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
12.12.19 18:24
@Emíí píše:
@Helene7 takže vlastně neukazal, že bych měla ovulaci? Nebo jak to mám chápat?

Aby byl ovulacni test pozitivni musí byt ta čárka která není kontrolní více silná než kontrolní. Je to napsáno v letacku u každého ovu testu. Podle fotek mas oba negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat