Slabá čárka, nízká bazální teplota

Anonymní
30.8.11 08:16

slabá čárka nízka bazální teplota

Dobrý den,
potřebuju nutně nějakou radu:(
Od pátku mám na testu ducha ale tak nějak nesílí až dneska mi příšel silnější ale od včera špiním a dneska mi teplot klesla až na 36,5. Jsem 14 den po oplodnění a to mi příjde že by už měla být čárka a né duch:( takže mám strach, že to bude mimoděložní těhotenství. Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9809
30.8.11 09:29

Ahoj tak pokud to není krvácení tak těhu být můžeš a u některé v těhu v prvních třech měsících krvácí. S tou BT to nevím jistě, ale myslím, že jsou i případy kdy teplota klesne a přesto jde o těhotenství, ještě bych nějakou dobu počkala co dva dny bych zkoušela těhu test jestli sílí a pak bych se objednala k dr. jinak mimoděložní těhu se s testu nepozná :wink: to zjistí až ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
30.8.11 09:38

Ahoj, asi tě moc nepotěším, ale čárka by měla sílit obden. Pokud je pořád hodně slabá, tak to může svědčit jak o mimoděložním (už jsem to tu zažila asi ve třech případech u děvčat), nebo o neprospívajícím těhu, které by mohlo brzy skončit. Ale může se stát, že se jen u tebe málo vyplavuje hcg do moči. Nejlepší bude si zajít na krev na hcg jako samoplátce do nemocnice a za dva dny znovu, pak uvidíš, zda ti hcg v krvi roste úměrně. Mělo by se dvojnásobit každý 1,3 až 2 dny.
Zkusila bych tu krev pro klid duše a až pak myslela na horší variantu.
Ještě mě napadlo - a testuješ vždy stejnou značkou testů a z první ranní moči? (na noc bys neměla pít, ať je moč koncentrovanější) Jinak je výsledek dost zkreslený a zbytečně tě vystresuje.
Držím pěsti, ať je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
30.8.11 09:41

Jinak lehké špinění v období menstruace je obvyklé a nic neznamená. Pokud nejsou bolesti a jasná světlá krev, nebo silnější krvácení, není důvod k obavám. Pro jistotu se natáhni na postel, podlož si nohy a odpočívej, tedy pokud nejsi v práci. Prostě se šetři :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.11 09:54

no včera jsem ho dělala z odpolední močí a ta dnešní čárka byla z ranní moči silnější a zatím je to hodně tmavej hlen co špiním a co mě ještě napadlo je biochemické těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
29442
30.8.11 10:03

Pokud BT klesla, tak to bohužel moc příznivě nevidím. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama