Dvě čárky na těhotenském testu, 6 dní před menstruaci

Anonymní
7.10.20 17:31

Slabá druhá// 6 dni pred menstruaci

Ahoj holky dnes ráno jsem měla slaboulinkou druhou čárečku na testiku jsem 6 dni pred očekávanou ms k tó mu se mi přidala bolest na levé straně břicha myslíte že je to případne těhotenství? Děkuji předem za radu :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13625
7.10.20 17:41

Počkej do terminu ms a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
7.10.20 17:43

Bože už fakt!!! Jste normální s tím zakládáním stále nových stupidních témat?! :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
7.10.20 17:46

Počkej, podívám se do své křišťálové koule 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6707
7.10.20 17:49

Proc testujes 6 dni pred prichodem MS? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
7.10.20 17:50

Jo a bude to kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 17:52

Wtf vi ste tak trapné když chcete urážet tak skončte do zdi nikoho vaše připomínky nezajimaji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
66
7.10.20 18:10

Nikdo tě neurazí ale testovat před datumem MS je nelogické… Těhotná být můžeš ale může to s MS odejít. Proto ty komentáře takže vlastně že teď máš ducha na testu nic neznamená… :palec:
Jinak držím palce aby to vydrželo a MS nepřišla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
7.10.20 18:23
@Anonymní píše:
Wtf vi ste tak trapné když chcete urážet tak skončte do zdi nikoho vaše připomínky nezajimaji :andel:

Jaký wtf? Ja si rikam wtf proc mas potrebu zakladat 10000002 diskuzi na stejne tema a jeste s dotazem, na kterej ti nikdo neodpovi? Nikdo nemuze vedet, jak to dopadne, testovat mas minimalne az v den ocekavane MS a kdyz uz ses tak netrpeliva, tak si testuj driv, ale neptej se na nazory lidi, kteri ti stejne nic jinyho nez co se tu doctes v kazdy 5. diskuzi nereknou a kdyz uz mas sakra potrebu se na to znova zeptat, tak uz nezakladej novy nesmyslny tema a vloz to do 10000001 diskuze, kde ti nekdo odpovi uplne stejny veci jako my tady, ze mas testovat az kdyz neprijde MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
7.10.20 18:28

To snad toto neni mozny :roll: proc zakladat miliontou diskuzi a jeste k tomu stupidni dotaz. Ano si tehotna, budes mit patercata a samy kluci.snad kristalova koule neklame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
8.10.20 15:11
@Anonymní píše:
Wtf vi ste tak trapné když chcete urážet tak skončte do zdi nikoho vaše připomínky nezajimaji :andel:

Tak pokud naše připomínky nikoho nezajímají, proč se nás tedy na něco ptáš?

Jinak mám taky ten pocit, že v touze po těhotenství některé úplně potratí mozek. Ale aspoň pak chápu, proč je dnes tolik samoživitelek. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
10.10.20 07:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky dnes ráno jsem měla slaboulinkou druhou čárečku na testiku jsem 6 dni pred očekávanou ms k tó mu se mi přidala bolest na levé straně břicha myslíte že je to případne těhotenství? Děkuji předem za radu :hug:

Hmmm..ne, těhotná nejseš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama