Slabá druhá čárka na testu. Myslíte, že digitální ukáže víc?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 03.04.18 07:44
Slaba druha carka na testu myslite ze digitalni ukaze vic?

Holky druha carka na testu je.dost slaba myslite ze digitalni ukaze vic?ze.je citlivejsi? nemate. nektera zkusenost? :think:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10507 příspěvků 03.04.18 07:46

Není citlivější. Digital ma citlivost 25 ;) zatím bych s ním pockala na trochu silnější čárku na klasickém papirovem testu.

catchthem
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 03.04.18 07:47

Me tahle přijde dost zřetelná. Ale já si taky pak koupila digi a ukázalo to jasně. Jestli je ale citlivější, nevím, se musíš podívat na to jak citlivé to je na hcg. To tam bývá napsané na krabičce ne?

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 03.04.18 07:57

@catchthem mela.jste tedy take tak. slabou druhou carku?

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 03.04.18 07:58

@Tichošlápek nakonec mi.nezbyva.nic­.jineho nez cekat ;) jen jsem.zase netrpeliva :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.04.18 08:03

Já měla takhle slabou čárku den před očekávanou menstruací, která se nedostavila. A za týden už byla dálnice..

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 03.04.18 08:19

@Aduš8 :dance: gratuluji :) ja dojdu vzdy jen do 6tta pak SP a snazime se nanovo porad verim ze na po 10 to treba vijde tento mesic je to po 3 od vanoc :/ tak snad se dostanu dal nez jen k testu :roll:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 03.04.18 08:30

@Darluska To mě moc mrzí. Nám to vyšlo hned napoprvé, dneska máme čtyřměsíčního chlapečka a snažíme se o druhé..to ale asi tak jednoduše nepůjde. A dělal ti doktor nějaká vyšetření? Proč k těm SP dochazí? Moje ségra takhle opakovaně potratila před 15ti lety. Pak ji doktorka nechala udělat kompletní rozbor krve a zjistili ji v těle Herpesviry, dostala proti tomu léky, za tři měsíce otěhotněla a porodila zdravého chlapečka. Byla to prkotina, kvůli které si prožili spoustu bolesti a bylo to tak snadno řešitelné.

catchthem
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 03.04.18 08:37
@Darluska píše:
@catchthem mela.jste tedy take tak. slabou druhou carku?

Měla, a teď mi tady litá a v září půjde do školky :-)

iwa83
Kelišová 6551 příspěvků 03.04.18 08:45

@Darluska A řešíš to s doktorem? Jestli to končí vždy takhle - tak už bych to řešila s doktorem. Na tyhle „biochemické“ se pak musí brát právě hormóny, protože tělo se napřehodí do módu „těhotná“. Měla to tak švagrová a brala (myslím) utrogestan od pozitivního testu. Jiný případ je ZT - to naopak tělo jede v módu těhotenství i když se plod už dál neroste. Tam hormóny nepomůžou.
Držím palce ať se brzy zadaří a dojdete až na konec.

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 03.04.18 09:00
@Darluska píše:
@Aduš8 :dance: gratuluji :) ja dojdu vzdy jen do 6tta pak SP a snazime se nanovo porad verim ze na po 10 to treba vijde tento mesic je to po 3 od vanoc :/ tak snad se dostanu dal nez jen k testu :roll:

Jejda, to máš těžký.
Doporučuju objednat se na genetickou konzultaci.
A test dělat až pár dní po vynechané MS. A zkus se tolik nenervovat, nemyslet na to pořád.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >