Slabá druhá čárka na testu. Myslíte, že digitální ukáže víc?

149
3.4.18 07:44

Slaba druha carka na testu myslite ze digitalni ukaze vic?

Holky druha carka na testu je.dost slaba myslite ze digitalni ukaze vic?ze.je citlivejsi? nemate. nektera zkusenost? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
3.4.18 07:46

Není citlivější. Digital ma citlivost 25 ;) zatím bych s ním pockala na trochu silnější čárku na klasickém papirovem testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
3.4.18 07:47

Me tahle přijde dost zřetelná. Ale já si taky pak koupila digi a ukázalo to jasně. Jestli je ale citlivější, nevím, se musíš podívat na to jak citlivé to je na hcg. To tam bývá napsané na krabičce ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
3.4.18 07:57

@catchthem mela.jste tedy take tak. slabou druhou carku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
3.4.18 07:58

@Tichošlápek nakonec mi.nezbyva.nic.jineho nez cekat ;) jen jsem.zase netrpeliva :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9151
3.4.18 08:03

Já měla takhle slabou čárku den před očekávanou menstruací, která se nedostavila. A za týden už byla dálnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
3.4.18 08:19

@Aduš8 :dance: gratuluji :) ja dojdu vzdy jen do 6tta pak SP a snazime se nanovo porad verim ze na po 10 to treba vijde tento mesic je to po 3 od vanoc :/ tak snad se dostanu dal nez jen k testu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9151
3.4.18 08:30

@Darluska To mě moc mrzí. Nám to vyšlo hned napoprvé, dneska máme čtyřměsíčního chlapečka a snažíme se o druhé..to ale asi tak jednoduše nepůjde. A dělal ti doktor nějaká vyšetření? Proč k těm SP dochazí? Moje ségra takhle opakovaně potratila před 15ti lety. Pak ji doktorka nechala udělat kompletní rozbor krve a zjistili ji v těle Herpesviry, dostala proti tomu léky, za tři měsíce otěhotněla a porodila zdravého chlapečka. Byla to prkotina, kvůli které si prožili spoustu bolesti a bylo to tak snadno řešitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
3.4.18 08:37
@Darluska píše:
@catchthem mela.jste tedy take tak. slabou druhou carku?

Měla, a teď mi tady litá a v září půjde do školky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8513
3.4.18 08:45

@Darluska A řešíš to s doktorem? Jestli to končí vždy takhle - tak už bych to řešila s doktorem. Na tyhle „biochemické“ se pak musí brát právě hormóny, protože tělo se napřehodí do módu „těhotná“. Měla to tak švagrová a brala (myslím) utrogestan od pozitivního testu. Jiný případ je ZT - to naopak tělo jede v módu těhotenství i když se plod už dál neroste. Tam hormóny nepomůžou.
Držím palce ať se brzy zadaří a dojdete až na konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
3.4.18 09:00
@Darluska píše:
@Aduš8 :dance: gratuluji :) ja dojdu vzdy jen do 6tta pak SP a snazime se nanovo porad verim ze na po 10 to treba vijde tento mesic je to po 3 od vanoc :/ tak snad se dostanu dal nez jen k testu :roll:

Jejda, to máš těžký.
Doporučuju objednat se na genetickou konzultaci.
A test dělat až pár dní po vynechané MS. A zkus se tolik nenervovat, nemyslet na to pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama