Slabá menstruace hned první den a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonicka27
Nováček 10 příspěvků 26.04.18 10:52
Slabá menstruace hned první den a těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat včera jsem měla dostat menstruaci žádná nepřišla až dnes ráno a jelikož je to první den menstruace vždy jsem jí mívala hodně silnou dnes ale nic menstruace slabá spíše zabarvená do světlejší červené až hnědé :( je mi to blbé takhle psat ale chci se zeptat snažíme se o miminko a tak teď nevím jestli to je možné a mám jsi zkusit test nebo ne? Děkují za odpověď

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 26.04.18 10:55

@sonicka27 tak test zkusit muzes :nevim: ja bych asi pockala, zda se MS nerozjede a popripade testovala az po skonceni ;) nekdy mi taky MS zacinala hnedym spinenim a rozjela se odpo, vecer nebo druhy den :nevim:

alilauter
Kecalka 109 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 10:57

Měla jsem to podobně, jen to krvaceni přišlo po cca 4-5 dnech. Takže možný to je, uvidíš jak se to vyvine. Ja takhe spinila asi 3 dny, pak i fakt slabší krvácení, ale těhotná jsem byla. Tak držím palce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu. Čím víc chlapec plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama