Slabá menstruace po 7denním zpoždění, může za to kojení?

38
14.12.19 21:05

Slabá menstruace po 7denním zpoždění, může za to kojení?

Ahoj kočky…

Mám takové hloupé dotazy a nemůžu nic najít pro uklidnění, tak prosím jen rady a ne žádné připomínky nebo urážky. Už pár měsíců mě trápí ms, jednou kratší potom zase delší cyklus, no zkrátka mám v tom guláš, přičítám to kojení. Nyní po 7denním zpoždění přišla slabá ms, testy negativní, jak jinak, sexík byl 23.11. na den ovulace, i když v tom je asi zakopán pes, kvůli tomu kojení. Měla jste to některá tak (tu slabou ms) a nic z toho nebylo a nebo jste našly // později? A jestě otázka k tomu kojení, dcerce bude rok, nemám už přestat, aby se mi srovnal cyklus? Díky moc :nevim:

K dr. jsem objednaná… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8209
14.12.19 21:10

Taky jsem si plánovala, že tak v roce přestanu s kojenim, ale dítě mělo jinej názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.12.19 21:15

@JancaS84 malá si jen pocucává a hraje, občas zkouším nedat, protože už je to nepříjemné :palec: tak nám to asi půjde. Staršího syna jsem kojila také přesně rok, mě hlavně trápí ta šílená ms. Před měsícem byla dokonce tak silná, jako ještě nikdy, myslela jsem, že vykrvácím :cert:. Mám trochu strach, co se mnou je no…asi už blázním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
14.12.19 21:17

Pri kojeni muze cyklus delat psi kusy, nekomu se ani nevrati, nekomu se vrati pravidelny, nekomu nepravidelny. Plus obcasny delsi cyklus nebo divna ms je docela normalni i bez kojeni, me tohle delaval anovulacni cyklus. Jestli to povazujes za dostatecny duvod k ukonceni kojeni je jenom a pouze na tobe :nevim: Ja odstavila obe deti, kdyz uz jsem toho mela dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.12.19 21:58

@beruska9 děkuji za odpověď :hug: jak často může být anovulační cyklus? Moc pročtené to nemám, ale takhle dlouho „blbě“ mi nebylo, zvláštní mi přijdou i ty neustálý bolesti podbřišku a několikadenní bolesti celého břicha, teď je to teda zas dobrý. „Blbě“ je myšleno tak psychicky… :nevim: čítám, že se mi psychika vrátí do normálu už brzy :palec: :zed: :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.12.19 22:01

@beruska9 pak jsem asi tip ženy, co neotěhotní dokud kojí a navíc, když ani nevím, kdy mám ovu, jestli vůbec…a to jsem to nikdy moc neřešila, asi už nejsem nejmladší :srdce: :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
14.12.19 22:20

Já měla první MS asi po osmi měsících po porodu, a prvních pár cyklů jsem tedy taky měla pocit, že už musím vykrvácet, ale srovnalo se to. Kojila jsem do roka a půl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
14.12.19 23:17

@Beata.xy tak já měla MS skoro hned, píchala jsem si zase i clexík, ponevadž mám Leidenskou mutaci. Ale ty hormony, to je peklo ještě pěkně dlouho po porodu, co? Je fakt, že druhý porod mě hodně změnil… :cert: 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
15.12.19 00:48

@Eddie91 : podle me doktorky je i u naprosto zdrave mlade zeny anovulak treba jednou rocne naprosto normalni, kdyz se dejou hormonalni zmeny nebo s vekem to muze narustat…ale kazdy je jiny :nevim: Ja jsem taky po druhem diteti, uz jsem kojit prestala a teda minuly mesic jsem mela jen o asi 3 dny delsi cyklus a jako ty tri dny byly taky peklo…a vzdy jeden den mam priserne krvaceni taky, jak nikdy prestim a byva mi docela blbe, ale jinak to jde. Nejak to teda neresim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
15.12.19 08:00

Dokud kojis nehledej v ničem logiku. Já jsem kojila 8 měsíců a MS jen tři dny špinění za celou dobu. Po ukončení kojení MS 10 dní opravdu silná, ale žádné bolesti.
Během kojení můžeš a nemusíš otěhotnět kdykoli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.12.19 09:19

@beruska9 je to hodně různorodé, to teda čučím…vždycky je to celkem pohoda, ale teď, když ještě kojím a teprve budu přestávat…jsem z toho fakt šílená…děkuji :mavam: :* :hug:

Příspěvek upraven 15.12.19 v 10:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.12.19 09:21

@mofiz to je mazec no, kéž by tělo fungovalo, jak má, to bychom pak nic nemusely řešit a ani zakládat žádný konverzace co? :lol: :cert: jen vtipkuji, děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.12.19 17:28

Holky přibyly mi další problémy, měla jste některá k tomu rozhozenýmu cyklu bolesti nohou jako po námaze, v kříži a podbřišku? :nevim: nesleduju se, snažím se na všechno vykašlat, ale dost mne to překvapuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
16.12.19 11:12

@Eddie91 : a nemas nejakou virozu? Me naposledy bolel cely clovek, ale pak se mi rozjela ryma. Tak nejak mi prislo ze jsem najednou byla hrozne unavena (malo jsem spala par dni, malemu lezly zuby), do toho ta ms a za den-dva jsem se vzbudila s ucpanym nosem :nevim: Proste se to seslo tak to na telo byl asi zahul, jsem se bala, ze to bude chripka, ale nakonec jen ryma. Ale tezko rict :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat