Slabá menstruace, tlak v podbřišku a negativní těhotenský test

18.11.20 07:13

Slabá menstruace, tlak v podbřišku a negativní těhotenský test

Dobré ráno, s přítelem se snažíme o miminko (jsme na začátku, teprve druhý měsíc snažení) a čekala jsem jestli dostanu MS o víkendu, jenomže v pátek bez jakýchkoliv příznaků jsem začala slabě krvácet, myslela jsem si, že přišla o den-dva MS dříve, ale o víkendu jen slabé krvácení a od pondělí jen špinění.
Normální menstruaci mívám 7 dní s bolestmi a silnou, tak jsem trošku vykolejená z takové razantní změny.
Dnes jsem si zkusila udělat těhotenský test a byl negativní. Setkala jste se s tím některá? Nechci zbytečně plašit a domáhat se krevních testů, ale přijde mi to divné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14703
18.11.20 07:40

@KristýnaHavlová ne vždy musí být ms stejne silná. Na tom mi nic divného nepřijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5991
18.11.20 07:48

Normal, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.20 08:22

@lachtanice86 co mi začala MS tak jsem ji měla vždy stejnou a teď je to úplný výkyv, kdyby se mi to někdy stalo tak nejsem z toho nervózní, ale i když jsem před tím brala antikoncepci, tak jsem jí měla pořád silnou a nikdy žádné špinění, proto mi to přijde divné a nestandardní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
18.11.20 09:41
@KristýnaHavlová píše:
@lachtanice86 co mi začala MS tak jsem ji měla vždy stejnou a teď je to úplný výkyv, kdyby se mi to někdy stalo tak nejsem z toho nervózní, ale i když jsem před tím brala antikoncepci, tak jsem jí měla pořád silnou a nikdy žádné špinění, proto mi to přijde divné a nestandardní

Tak jestli jsi pred 2 mesici vysadila antikoncepci, tak jeste budes mozna prekvapena..kazdopadne, ms jsi dostala, test je negativni :nevim: neni o cem :nevim:. Preju at se brzo podari :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
18.11.20 10:02

@KristýnaHavlová Ano, stalo se mi, že mi párkrát menses přišel strašně divný. Normálně 5-6 dní, celkem silný a najednou to bylo takové slaboučké krvácení jedno odpoledne. Těhotná jsem nebyla. Tělo není stroj a divné věci se prostě dějí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8568
18.11.20 10:07

Tak po vysazení antikoncepce může být menstruace všeljaka. Každopádně máš negativní test, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.20 10:21

Antikoncepci neberu už cca 2roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
18.11.20 11:46

Nevím kdy došlo ke snažení, ale četla jsem že zhruba po 10 dnech od oplodnění vajíčka můžeš špinit, když se vajíčko uhnizďuje. Špinění by ale nemělo trvat déle jak 2 dny, pokud nepřestalo tak je to zřejmě slabší MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
18.11.20 13:14

Čekáte, že tělo bude stroj. Ale ono reaguje na hrozně moc věcí. Třeba na psychiku, která je momentálně nastavená na „chceme dítě“, takže není zase tak překvapivé, že se cyklus zachoval jinak. Kromě toho - pořád ta MS ještě může v plné síle dorazit. Vyloučené to není. Co bych považovala za vyloučené je spíš to těhotenství. Test negativní, zkoušejte to dál. Krevní testy jsou zbytečné (pokud už něco, tak za pár dní znovu normální těhotenský) - je zcela zbytečné a hloupé teď zatěžovat laboratoře něčím absolutně zbytným jen protože nejste schopná pár dní počkat, co se bude dít. Mají práce nad hlavu i bez toho, opravdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat