Slabá srdeční činnost, zlepší se ještě?

1258
6.3.21 11:11

Slaba srdecni cinnost,zlepsi se jeste?

Ahoj vsichni,

pred dvema tydny, v 7.tydnu tehotenstvi, bylo u doktorky na ultrazvuku videt srdicko, rikala, ze je vse jak ma byt. Vcera vecer jsem trochu krvacela, v nemocnici mi doktorka rekla, ze srdicko pracuje moc pomalu. V pondeli rano kontrola. Podle toho, jak se mnou mluvila a nechtela dat konkretni odpoved, si myslim, ze moc sanci na zlepseni neni.
Mate nekdo podobnou zkusenost? je aspon malinka nadeje, ze se srdicko zase zlepsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
6.3.21 11:23

Zkusenost nemam, ale naděje umírá poslední. Držim palce, aby to dobře dopadlo! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
6.3.21 11:32
@SussiK píše:
Ahoj vsichni,pred dvema tydny, v 7.tydnu tehotenstvi, bylo u doktorky na ultrazvuku videt srdicko, rikala, ze je vse jak ma byt. Vcera vecer jsem trochu krvacela, v nemocnici mi doktorka rekla, ze srdicko pracuje moc pomalu. V pondeli rano kontrola. Podle toho, jak se mnou mluvila a nechtela dat konkretni odpoved, si myslim, ze moc sanci na zlepseni neni.
Mate nekdo podobnou zkusenost? je aspon malinka nadeje, ze se srdicko zase zlepsi?

Pokud bylo na zacatku srdicko v poradku a tepova frekvence byla tak, jak ma byt a najednou zpomalilo, tak to bude problem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
6.3.21 11:35

@SussiK k naději bych se neupinala, pokud v 7tt bylo vše ok a ted ne, spíš bych to viděla bledě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9551
6.3.21 11:44

Bohužel. Tohle je špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8470
6.3.21 12:14

@SussiK v tomto stádiu těhotenství nemám zkušenost, mám zkušenost jen z monitoru v 9. měsíci. Opakovaný monitor u dcery zaznamenal velmi pomalou srdeční činnost, poprvé se doktor úplně zhrozil, v nemocnici se taky moc netvářili, mluvili o vyvolání porodu, nakonec že to je hraniční a ještě to nechají. Průtok pupecnikem v pořádku, velikost v pořádku. Nikdo netuší, čím to bylo, nicméně dcera se narodila v termínu jako zcela zdravá a po narození žádné srdeční abnormality nebyly zjištěné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
6.3.21 16:12

Dobře to nevypadá, ale ještě to není prohrané :hug:. Snad budou v pondělí dobré zprávy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
6.3.21 16:31

Držím palce :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
6.3.21 17:58

Dekuju vam vsem, no, nadeje uz si moc nedelam, muj muz ano :,(